آموزش آیتلس صفر تا صد 2022

آموزش آیتلس صفر تا صد 2022

امروزه به دلیل اینکه آموزش آیتلس صفر تا صد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل است که موسسه ها و آموزش های بسیار زیادی در زمینه ارائه آموزش راه اندازی شده اند و فعالیت میکنند. در نظر داشته باشید که اگر قصد مهاجرت ، تحصیل و … را دارید دانستن و آگاهی از زبان انگلیسی یک گام ضروری و مهم بشمار می آید چرا که خیلی از کشور های خارجی برای ارائه ویزا برای مهاجرت و … مدرک آیلتس را یک مورد بسیار ضروری میدانند..

در نظر داشته باشید که آموزشگاه زبان انگلیسی نبض زبان یک آموزشگاهی با اساتید مجرب در زمینه آموزش آیتلس صفر تا صد موفقیت های بسیار زیادی داشته و دانشجویان بسیار زیادی از این آموزشگاه در آزمون آیلتس نمره های قبولی را کسب کردند.


چرا نبض زبان؟

 

نبض زبان با در اختیار داشتن تیم آموزشی بسیار مجرب و حرفه ای و پشتیبانی سریع و تضمین رفع اشکال به همراه قیمت های مناسب، بهترین گزینه برای یادگیری زبان انگلیسی است.دوره ها به صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری در اختیار شماست.

از قدم اول تا کسب نمره بالا در آِیلتس همراه شما هستیم! تا به شما آیلتس را از صفر تا صد آموزش دهیم

تعیین سطح قدم ابتدایی برای شروع آموزش است.شما میتوانید با یک جلسه مشاوره سطح خود را بسنجید و شروع به تهیه دوره مناسب خود کنید.

پس از گذراندن دوره و رفع اشکال، شما در آزمون شرکت میکنید و پس از کسب نمره قبولی، گواهی موفقیت دریافت میکنید.

 


نحوه آموزش در نبض زبان چگونه است؟

شروع همکاری و آموزش برای دانشجویان، تعیین سطح زبان است. در یک جلسه 15 دقیقه ای، ما با توجه به آشنایی شما با زبان انگلیسی مناسب ترین دوره را به شما معرفی میکنیم و پس از تهیه آن، شما به طور منظم و برنامه ریزی شده شروع به مشاهده فیلم های آموزشی میکنید.در طول دوره، پشتیبانی دوره همراه با شماست که میتوانید کلیه سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید و ما موظف به رفع آن ها هستیم.

 

آیلتس رو از کجا شروع کنیم؟

چطور برای آزمون آیلتس آماده بشم؟

از کجا شروع کنم؟

روزی ۱۰ ساعت باید تست بزنم؟!

وااای آیلتس خیلی سخته!!

آیا این آموزش ، آموزش آیتلس از 0 تا 100 و کامله؟

چندتا جمله سخت حفظ کنم، نمره بهتری میگیرم!

اینها نمونه هایی از سوالات، نگرانی ها و باورهای غلطی است که خیلی از داوطلبین آزمون آیلتس دارند. واقعیت این است که آزمون آیلتس به هیچ عنوان سخت تر از آزمون های دیگر نیست؛ اما وجود تبلیغات گمراه کننده بسیار، باعث سردرگمی و نگرانی خیلی از داوطلبین این آزمون شده است. انبوه اطلاعات و باورهای غلط در مورد این آزمون، کار را برای متقاضیان دشوار و تشخیص اطلاعات درست از اشتباه را برای آنها سخت کرده است. همچنین هزینه های بالای آزمون و کلاس های آمادگی آن فشار و اضطراب زیادی را برای داوطلبین شرکت در این آزمون به وجود آورده است. در ادامه زمینه های اصلی ای را که لازم است اطلاعات کافی از آنها داشته با هم بررسی می کنیم.

شروع همکاری و آموزش برای دانشجویان، تعیین سطح زبان است. در یک جلسه 15 دقیقه ای، ما با توجه به آشنایی شما با زبان انگلیسی مناسب ترین دوره را به شما معرفی میکنیم و پس از تهیه آن، شما به طور منظم و برنامه ریزی شده شروع به مشاهده فیلم های آموزشی میکنید.در طول دوره، پشتیبانی دوره همراه با شماست که میتوانید کلیه سوالات و مشکلات خود را مطرح کنید و ما موظف به رفع آن ها هستیم.

راهنمای قدم به قدم آمادگی آزمون آیلتس

شروع برنامه ریزی و مطالعه برای آزمون آیلتس با وجود انبوه منابع و مطالب، می تواند برای اغلب داوطلبین سر درگم کننده و سخت باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با قدم های اولیه و اصلیِ آمادگی این آزمون آشنا کنیم.

مشخص کردن سطح کنونیِ زبان انگلیسی خود
اولین قدم برای شروع برنامه ریزی برای آزمون، پیدا کردن سطح فعلی زبانِ شماست. تا وقتی که ندانید از چه سطح زبانی برخوردار هستید، نمیدانید که از کجا باید شروع به مطالعه کنید و چه منابع و برنامه ریزی مطالعه ای برای شما مناسب است. می توانید از طریق سیستم های تعیین سطح آنلاین و یا موسسات آموزشی موجود از سطح زبان خودتون مطلع شوید.

تقویت زبان عمومی
تقویت زبان عمومی از جمله قدم های اصلی آمادگی آزمون هست. چرا که در نهایت آیلتس آزمونی برای سنجش زبان انگلیسی افراد هست و راهی جز تقویت این زمینه نیست. اگر شما آشنایی زیادی با زبان انگلیسی ندارید، لازم است که قبل از شروع مطالعه برای آزمون حتما زبان عمومی خود را تقویت کنید.
این مورد تنها یک مرحله محسوب نمیشود و تا آخر راه همراه شما باید باشد و از مطالعه روزانه و تمرین مهارت های اصلی و سیستم های (ریز مهارت ها) زبان انگلیسی غافل نشوید.

مشخص کردن ماژول مورد نیاز (آکادمیک یا جنرال)
دو تا از ورژن های رایج آزمون آیلتس، ماژول های آکادمیک و جنرال هستند که با توجه به هدف خود از آزمون و هماهنگی با موسسه مورد نظر خود لازم است که ماژول مورد نیاز را انتخاب کنید. از آنجایی که این دو ماژول تفاوت هایی با یکدیگر دارند، برنامه ریزی برای آمادگی هرکدام نیز متفاوت است. با کمک مقاله های موجود در سایت با این دو ماژول بیشتر آشنا شوید.

آشنایی با فرمت آزمون
مهم است با فرمت آزمون آشنایی کامل داشته باشید تا برنامه اصولی تری را برای مطالعه طراحی کنید. آشنایی با فرمت آزمون همچنین تا اندازه زیادی به کاهش اضطراب شما کمک می کنید. در این مقاله با فرمت و زمان بندی آزمون آیلتس با جزئیات آشنا شوید.

برنامه ریزی هدفمند و اصولی
متاسفانه تبلیغات فروانی برای دوره ها و کلاس های آمادگی آیلتس وجود دارند که با ارائه برنامه ریزی ها و زمان بندی های غیر اصولی و گول زننده، سعی در جذب متقاضی دارند. اما لازم است بدانید که تنها با وقت گذاشتن و برنامه ریزی واقع گرایانه و منطقی می توانید به هدف مورد نظر خود دست یابید. و بهتر است با پرس و جو و مشاوره از متخصصین با برنامه ریزی اصولی و بدون اتلاف وقت و هزینه در مسیر درست آمادگی برای آزمون قرار بگیرید.

آشنایی با معیارها و نحوه ارزیابی آزمون
یکی دیگر از موارد کمک کننده به استفاده بهینه از زمان و انرژی خود، آشنایی با معیارهای ارزیابی آزمون است. با آشنایی با این معیارها برنامه ریزی و مطالعه منظم تری خواهید داشت و راحت تر میتوانید راه های دستیابی به سطح و نمره بالاتر را پیدا کنید. در مقاله ای مجزا به این معیارها به طور کامل پرداخته شده است.

آشنایی با انواع سوالات هر مهارت
در هر مهارت از آزمون چند نوع سوال وجود دارد و هر نوع از سوال ها روش و استراتژی خاص خود را برای پاسخگویی نیاز دارند. پس لازم است که به طور کامل با سوالات در هر مهارت و نحوه برخورد با آنها آشنا شوید و برنامه ریزی و تمرین لازم را برای هرکدام از آنها داشته باشید.

تمرین تست زنی
قدم بعدی در آمادگی برای آزمون انجام آزمون های تمرینی و تقویت مهارت تست زنی و مدیریت زمان در آزمون است. اشتباهی که خیلی از داوطلبین دارند، بسنده کردن به همین تمرین ها برای آمادگی آزمون است. هرچند که این تمرینات از موارد مهم آمادگی آزمون هستند، اما دقت داشته باشید که بخشی از مسیر هستند و به تنهایی کافی نیستند. بهترین و معتبرترین این منابع نیز کتاب ها تست کمبریج هستند.

ارزیابی اسپیکینگ و رایتینگ
در طول مسیر آمادگی آزمون بهتر است از مدرس با تجربه ای کمک بگیرید که شما را راهنمایی کند و روند پیشرفت و یادگیری شما را مورد ارزیابی قرار دهد. همچنین میتوانید از آزمون های آزمایشی و سیستم های تصحیح رایتینگ و اسپیکینگ معتبر بهره مند شوید.

لیست دوره های آموزش زبان آیلتس را مشاهده کنید:

پس از تهیه دوره های آموزش آیتلس صفر تا صد از وب سایت نبض زبان، بلافاصله میتوانید دوره های آموزشی را دانلود کنید و پس از مشاهده آن ه و رفع اشکال توسط تیم پشتیبانی ما، در آزمون شرکت کنید و مدرک بگیرید!

آموزش زبان آیلتس برای امور مهاجرت جهت تحصیل، تجارت، اقامت و سفرهای کوتاه مدت و بلند مدت برای شما بسیار مفید و کارگشا خواهد بود.

تیم آموزشی نبض زبان با مدرسین خبره و دارای تحصیلات آکادمیک و بیش از 15 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی، تمام تلاش خود را جهت یادگیری شما ارائه میکند.

در صورت نیاز به مشاوره قبل از تهیه دوره، میتوانید از بخش تماس با ما اقدام کنید.تلفن تماس، مراجعه حضوری با هماهنگی و همچنین ارسال پیام در شبکه های اجتماعی، مسیرهای ارتباط بین تیم نبض زبان و شما دانشجویان گرامی است.

نبض زبان بهترین وب سایت برای یادگیری زبان انگلیسی است.سپاسگزارم.
امیرمحمد صادقی
گرافیست
من دوره مبتدی رو خریداری کردم و در حال اموزش هستم.از خرید خودم بسیار راضی هستم.ممنون
نیما کشاورز
دانشجو
پشتیبانی قبل از خرید، برای من بسیار مهمه و همین باعث شد اموزش رو با نبض زبان شروع کنم.
مریم قادری
دانشجو
قیمت های مناسب نبض زبان باعث شد که همه دوره ها رو خریداری کنم.از کیفیت دوره ها بسیار خوشحالم
مهدی محسنی
برنامه نویس
با تشکر از مدرسین نبض زبان که در یادگیری زبان آیلتس بسیار به من کمک کردند.
شروین علیاری
نویسنده