Plugins - BuddyPress - Stable (latest release) - en to fa translation catalogue (3206 entries)

en: Directory permalink
fa: پیوند دایرکتوری

en: Page permalink
fa: لینک برگه

[ctx: block title]
en: Online Members
fa: اعضای آنلاین

[ctx: block keyword]
en: online
fa: آنلاین

[ctx: block description]
en: Profile photos of online users.
fa: تصاویر پروفایل‌های کاربران آنلاین.

[ctx: block title]
en: Members
fa: اعضا

[ctx: block keyword]
en: member
fa: عضو

[ctx: block description]
en: BuddyPress Members.
fa: اعضای بادی‌پرس.

[ctx: block title]
en: Member
fa: عضو

[ctx: block description]
en: BuddyPress Member.
fa: عضو بادی‌پرس.

[ctx: block description]
en: A dynamic list of recently active, popular, and newest members.
fa: یک فهرست دینامیک از فعالیت اخیر، پرطرفدار و اعضای جدید.

[ctx: block keyword]
en: members
fa: اعضا

[ctx: block description]
en: Profile photos of recently active members.
fa: تصاویر پروفایل اعضای اخیرا فعال

[ctx: block title]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: block keyword]
en: group
fa: گروه

[ctx: block description]
en: BuddyPress Group.
fa: گروه بادی‌پرس.

[ctx: block title]
en: Group
fa: گروه

[ctx: block keyword]
en: groups
fa: گروه‌ها

[ctx: block keyword]
en: friends
fa: دوستان

[ctx: block title]
en: Recently Active Members
fa: کاربران اخیرا فعال

[ctx: block description]
en: BuddyPress Groups.
fa: گروه‌های بادی‌پرس.

[ctx: block description]
en: Display Sitewide Notices posted by the site administrator.
fa: نمایش اطلاعیه های سرتاسر سایت ارسال شده توسط مدیر سایت.

[ctx: block description]
en: A dynamic list of recently active, popular, newest, or alphabetical groups.
fa: فهرستی پویا از گروه‌های اخیراً فعال، محبوب، جدیدترین یا بر اساس حروف الفبا.

[ctx: block title]
en: Dynamic Groups List
fa: لیست گروه های پویا

[ctx: block title]
en: Dynamic Members List
fa: لیست اعضای پویا

[ctx: block keyword]
en: notices
fa: اطلاعیه ها

[ctx: block title]
en: Sitewide Notices
fa: اطلاعیه ها در سراسر سایت

[ctx: block title]
en: Friends List
fa: فهرست دوستان

[ctx: block keyword]
en: login
fa: ورود

[ctx: block keyword]
en: registration
fa: ثبت‌نام

[ctx: block title]
en: Primary navigation
fa: ناوبری اولیه

[ctx: block keyword]
en: navigation
fa: جهت یابی

[ctx: block keyword]
en: connexion
fa: ارتباط

en: Your message was not sent.
fa: پیام شما ارسال نشد.

en: Please enter some content.
fa: لطفا تعدادی محتوا وارد کنید

[ctx: block title]
en: Login Form
fa: فرم ورود

[ctx: block keyword]
en: blogs
fa: بلاگ‌ها

[ctx: block keyword]
en: sites
fa: سایت‌ها

[ctx: block keyword]
en: BuddyPress
fa: بادی‌پرس

[ctx: block keyword]
en: activity
fa: فعالیت

[ctx: block title]
en: Latest Activities
fa: فعالیت‌های اخیر

en: View group
fa: مشاهده گروه

[ctx: Members]
en: Active
fa: فعال

[ctx: Members]
en: Newest
fa: جدیدترین

[ctx: Members]
en: Popular
fa: پرطرفدار

en: Sorry, you cannot view group details.
fa: با عرض پوزش، شما نمیتوانید جزییات گروه را مشاهده کنید.

en: Sorry, you cannot view member details.
fa: با عرض پوزش، شما نمیتوانید جزییات عضو را مشاهده کنید.

[ctx: block keyword]
en: community
fa: انجمن

en: This community area is accessible to logged-in members only.
fa: محیط این انجمن فقط برای اعضای وارد شده قابل دسترسی است.

[ctx: Group manage screen]
en: Requests
fa: درخواست‌ها

[ctx: Group manage screen]
en: Members
fa: اعضا

[ctx: Group manage screen]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: Group manage screen]
en: Photo
fa: تصویر

[ctx: Group manage screen]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: Group manage screen]
en: Details
fa: جزییات

[ctx: Group read screen]
en: Manage
fa: مدیریت

[ctx: Group read screen]
note: translators: %s: total member count
en: Members %s
fa: %s عضو

[ctx: Group create screen]
en: Invites
fa: دعوت‌ها

[ctx: Group read screen]
en: Home
fa: خانه

[ctx: Group read screen]
en: Request Membership
fa: درخواست عضویت

[ctx: Group read screen]
en: Activity
fa: فعالیت

[ctx: Group create screen]
en: Photo
fa: تصویر

[ctx: Group create screen]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: Group create screen]
en: Details
fa: جزییات

[ctx: Groups]
en: Alphabetical
fa: الفبایی

[ctx: Groups]
en: Popular
fa: پرطرفدار

[ctx: Groups]
en: Newest
fa: جدیدترین

[ctx: Groups]
en: Active
fa: فعال

en: View Group
fa: مشاهده گروه

[ctx: Friends]
en: Popular
fa: پرطرفدار

[ctx: Friends]
en: Active
fa: فعال

[ctx: Friends]
en: Newest
fa: جدیدترین

[ctx: block description]
en: A list of recently published posts from across your network.
fa: لیستی از پست های اخیراً منتشر شده از سراسر شبکه شما.

[ctx: block title]
en: Recent Networkwide Posts
fa: پست های اخیر در سراسر شبکه

[ctx: block title]
en: Embed an activity
fa: یک فعالیت را جاسازی کنید

en: The root_domain BuddyPress main class property is deprecated since 12.0.0, please use the root_url property instead.
fa: ویژگی root_domain بادی پرس کلاس اصلی از 12.0.0 منسوخ شده است، لطفاً به جای آن از ویژگی root_url استفاده کنید.

en: Sorry, you cannot view the extended profile information.
fa: با عرض پوزش، شما نمی توانید اطلاعات نمایه توسعه یافته را مشاهده کنید.

en: Also remove the deleted field corresponding data.
fa: همچنین داده های مربوط به فیلد حذف شده را حذف کنید.

en: View full conversation
fa: مشاهده گفتگوی کامل

en: Please enter a username or Friend's name.
fa: لطفا یک نام کاربری یا نام دوست را وارد کنید.

en: Please enter a subject line.
fa: لطفا یک موضوع را وارد کنید.

en: This constants is not used anymore.
fa: این ثابت دیگر استفاده نمی شود.

note: translators: %s: Method name.
en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
fa: روش '%s' اجرا نشد. باید در زیر کلاس لغو شود.

en: More
fa: بیشتر

[ctx: Group manage screen]
en: Cover Image
fa: تصویر کاور

[ctx: Group read screen]
en: Send Invites
fa: ارسال دعوتنامه

[ctx: Group create screen]
en: Cover Image
fa: تصویر کاور

en: Members Invitations
fa: دعوت نامه اعضا

[ctx: Group create restricted rewrite id]
en: Create Group root slug
fa: نامک ریشه گروهی ایجاد کنید

[ctx: Group create restricted rewrite id]
en: Create step slug
fa: استپ نامک ایجاد کنید

en: The BuddyPress Post Type used for component directories.
fa: نوع پست بادی پرس که برای دایرکتوری های کامپوننت استفاده می شود.

[ctx: Post Type singular name]
en: BuddyPress Directory
fa: دایرکتوری بادی پرس

[ctx: Post Type label]
en: BuddyPress Directories
fa: راهنمای بادی پرس

en: Members-only area
fa: منطقه فقط اعضا

en: In future versions, we hope to add granularity to this choice, so that community administrators can choose to highlight their members but share activities only inside the community "gates" for example.
fa: در نسخه‌های آینده، ما امیدواریم که جزئیات را به این انتخاب اضافه کنیم، به طوری که مدیران انجمن می‌توانند اعضای خود را برجسته کنند، اما فعالیت‌ها را فقط در داخل "دروازه‌های" انجمن به اشتراک بگذارند.

en: With this first iteration, a site admin can now choose whether the community is fully public or is only accessible to logged-in members.
fa: با این اولین تکرار، یک مدیر سایت اکنون می تواند انتخاب کند که آیا انجمن کاملاً عمومی است یا فقط برای اعضای وارد شده قابل دسترسی است.

en: We've heard from BuddyPress end-users that being able to easily restrict access to their community is a necessary feature. And, thanks to the BP Rewrites API, we are now able to make this possible.
fa: ما از کاربران نهایی بادی پرس شنیده‌ایم که توانایی محدود کردن آسان دسترسی به جامعه آنها یک ویژگی ضروری است. و به لطف BP بازنویسی API، اکنون می توانیم این امکان را فراهم کنیم.

note: Translators: %s is a woman supervillain emoji.
en: Here's another benefit of the BP Rewrites API: the new "members only" community visibility level %s
fa: یکی دیگر از مزایای BP بازنویسی API: سطح نمایان جامعه جدید "فقط اعضا" %s

note: translators: %s is the placeholder for the link to the BuddyPress Add-ons administration page.
en: If so, you can download and activate %s for your backward compatibility needs.
fa: اگر چنین است، می‌توانید %s را برای نیازهای سازگاری با عقب خود دانلود و فعال کنید.

en: Or, for instance, you might still use the BP Default theme (which was deprecated 10 years ago) or a BP Legacy Widget.
fa: یا، برای مثال، ممکن است همچنان از تم پیش‌فرض BP (که 10 سال پیش منسوخ شده بود) یا یک ویجت قدیمی BP استفاده کنید.

en: Although we chose to extend our beta testing period to 3 months for this major release and  documented what BuddyPress plugin authors need to do to be ready for our core change, some of them might need a little more time to be fully compatible with the latest BuddyPress version.
fa: اگرچه ما تصمیم گرفتیم دوره آزمایش بتا خود را برای این نسخه اصلی به 3 ماه افزایش دهیم و آنچه را که نویسندگان افزونه بادی پرس باید انجام دهند تا برای تغییر اصلی ما آماده شوند، مستند کرده ایم، برخی از آنها ممکن است به زمان بیشتری نیاز داشته باشند تا کاملاً با آخرین نسخه بادی پرس سازگار شوند.

en: BP Classic
fa: بادی‌پرس کلاسیک

en: Thank you for installing BuddyPress 12.0!
fa: از شما برای نصب بادی‌پرس ۱۲.۰ متشکریم!

en: If you find that your site is not working correctly with the new version, try installing the new BP Classic Add-on that adds backwards compatibility for plugins and themes that have not yet been updated to work with BuddyPress 12.0.
fa: اگر متوجه شدید که سایت شما با نسخه جدید به درستی کار نمی‌کند، افزودنی کلاسیک جدید بادی‌پرس را نصب کنید که برای افزونه‌ها و پوسته‌هایی که هنوز برای کار با بادی‌پرس ۱۲.۰ به‌روزرسانی نشده‌اند، سازگاری به عقب را اضافه می‌کند.

en: Page
fa: برگه

en: Page title
fa: عنوان برگه

en: Page slug
fa: نامک برگه

en: Members Only
fa: فقط اعضا

[ctx: member secondary screen name URL admin label]
note: translators: %s is the member secondary view name
en: "%s" slug
fa: نامک "%s"

[ctx: group view name URL admin label]
note: translators: %s is group view name
en: "%s" slug
fa: نامک "%s"

[ctx: member primary screen name URL admin label]
note: translators: %s is the member primary screen name
en: "%s" slug
fa: نامک "%s"

en: Community blocks
fa: بلوک‌های انجمن

en: Community Visibility
fa: قابلیت مشاهده انجمن

en: BuddyPress URLs
fa: URLهای بادی‌پرس

en: Anyone
fa: هر کسی

en: Field Group
fa: فیلد گروه

en: Directory slug
fa: نامک

en: Directory title
fa: عنوان

en: URLs settings screen
fa: نمایش آدرس تنظیمات

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Extended Profiles
fa: گسترش پروفایل

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Community Members
fa: کاربران انجمن

en: URL Parser
fa: آدرس تجزیه‌کننده

en: Legacy Parser
fa: پارسر به ارث رسیده

en: BP Rewrites API
fa: بازنویسی API بادی پرس

note: translators: %s is the placeholder for the link to the BuddyPress Add-ons administration page.
en: Do you need to maintain backward compatibility? %s has you covered.
fa: آیا نیاز به حفظ سازگاری با عقب دارید؟ %s شما را پوشش داده است

en: Routing BuddyPress URLs is faster, more reliable, extensible, testable and fully compliant with WordPress best practices.
fa: مسیریابی URL های BuddyPress سریع تر، قابل اعتماد تر، قابل گسترش تر، قابل آزمایش است و کاملاً با بهترین شیوه های وردپرس مطابقت دارد.

en: Pretty or plain, BuddyPress just works no matter which option you choose for your permalink settings.
fa: زیبا یا ساده، BuddyPress بدون توجه به اینکه کدام گزینه را برای تنظیمات پیوند ثابت خود انتخاب می کنید، کار می کند.

note: Translators: %s is a the link to the URLs settings screen
en: You can customize each piece of any URL generated by BuddyPress to better reflect your unique community using the new %s.
fa: شما می توانید هر قسمت از هر URL تولید شده توسط BuddyPress را سفارشی کنید تا جامعه منحصر به فرد شما را با استفاده از %s جدید منعکس کند.

en: Here are the immediate benefits of the new BP Rewrites API :
fa: در اینجا مزایای فوری API جدید BP Rewrites آورده شده است:

en: Based on 10 years of experience gained through hard work, we are beginning to reimagine what it means to organize and manage communities within WordPess.
fa: بر اساس 10 سال تجربه به دست آمده از طریق کار سخت، ما شروع به تصور مجدد معنای سازماندهی و مدیریت جوامع در WordPess کرده ایم.

en: Among the 100 changes introduced in 12.0.0, the BP Rewrites API is a massive revolution opening the way for a progressive BuddyPress evolution.
fa: در میان 100 تغییر معرفی شده در 12.0.0، BP Rewrites API یک انقلاب عظیم است که راه را برای تکامل مترقی BuddyPress باز می کند.

note: Translators: %s is a raising hands emoji.
en: You now have complete control over all BuddyPress-generated URLs %s
fa: شما اکنون کنترل کاملی بر تمام لینک های %s  ایجاد شده توسط BuddyPress دارید

en: BuddyPress 12.0 introduces major core changes, overhauling the way that BuddyPress builds and parses URLs.
fa: BuddyPress 12.0 تغییرات اصلی اصلی را معرفی می کند و روش ساخت و تجزیه URL ها توسط BuddyPress را اصلاح می کند.

en: Activate the BuddyPress Site Tracking component in order to enable this feature.
fa: برای فعال کردن این ویژگی، مؤلفه ردیابی سایت BuddyPress را فعال کنید.

en: A <strong>slug</strong> is a portion of the URL itself. For instance, "members" is the members directory slug in the following example URL: <code>https://mysite.org/members</code>. Slugs should only include lowercase letters, numbers, and hyphens.
fa: <strong>slug</strong> بخشی از خود URL است. به عنوان مثال، "ممبر" اسلاگ دایرکتوری اعضا در URL مثال زیر است: <code>https://mysite.org/members</code>. Slugs فقط باید شامل حروف کوچک، اعداد و خط فاصله باشد.

en: Managing Profile Fields
fa: مدیریت فیلدهای پروفایل

en: Managing Settings
fa: مدیریت تنظیمات

en: URLs
fa: URLها

note: Translators: %s is the comma separated list of components needing a directory page.
en: A BuddyPress page has been added for the following active BuddyPress Components which did not have associated BuddyPress Pages yet: %s. You may need to refresh your permalink settings.
fa: یک صفحه بادی پرس برای اجزای بادی پرس فعال زیر که هنوز صفحات بادی پرس مرتبطی ندارند اضافه شده است: %s. ممکن است لازم باشد تنظیمات پیوند ثابت خود را بازخوانی کنید.

en: The list of Activity IDs a user favorited.
fa: لیست فعالیت مورد علاقه کاربر است.

en: The <strong>title</strong> is the page title displayed above the BuddyPress content. For example, the page title "Members" is shown above the members directory.
fa: <strong>title</strong> عنوان صفحه نمایش داده شده در بالای محتوای BuddyPress است. به عنوان مثال، عنوان صفحه "اعضا" در بالای فهرست اعضا نشان داده شده است.

en: Customize the page titles and URL slugs for the BuddyPress screens on your site.
fa: عناوین صفحات و اسلاگ های URL را برای صفحات BuddyPress در سایت خود سفارشی کنید.

en: You still use a BP Legacy Widget.
fa: شما همچنان از ابزارک قدیمی بادی‌پرس استفاده می‌کنید.

en: If any of the above items are true, we strongly advise you to install and activate the Classic Add-on before updating to BuddyPress 12.0.0.
fa: اگر هر یک از موارد بالا درست است، اکیدا به شما توصیه می‌کنیم که افزودنی کلاسیک را قبل از به‌روزرسانی به بادی‌پرس ۱۲.۰.۰ نصب و فعال کنید.

note: translators: %s: the number of admin notifications
en: You have %s new important admin notification. | You have %s new important admin notifications.
fa[0]: شما دارید %s پیغام مهم مدیریت

en: No new Admin Notfications
fa: هیچ پیغام جدید مدیریت ندارید

en: BuddyPress Admin Notifications
fa: اطلاعیه های مدیریت بادی پرس

en: You are still using the BP Default theme.
fa: شما همچنان از طرح زمینه پیش فرض BP استفاده می کنید.

en: BuddyPress 12.0.0 introduces the BP Rewrites API, which completely changes the way BuddyPress URLs are built and routed. This fundamental change requires most BuddyPress plugins to update how they deal with BuddyPress URLs. If your BuddyPress plugins have not been updated in the last few months, they are probably not ready for BuddyPress 12.0.0.
fa: BuddyPress 12.0.0 BP Rewrites API را معرفی می کند که به طور کامل نحوه ساخت و مسیریابی URL های BuddyPress را تغییر می دهد. این تغییر اساسی مستلزم آن است که بیشتر افزونه های بادی پرس نحوه برخورد با URL های بادی پرس را به روز کنند. اگر افزونه های BuddyPress شما در چند ماه گذشته به روز نشده اند، احتمالا برای BuddyPress 12.0.0 آماده نیستند.

en: Some of your BuddyPress plugins have not been updated lately.
fa: برخی از افزونه های BuddyPress اخیراً به روز نشده اند.

en: Our next major version (12.0.0) will introduce several large changes that could be incompatible with your site's configuration. To prevent problems, we've built the BP Classic Add-on, which you may want to proactively install if any of the following cases:
fa: نسخه اصلی بعدی ما (12.0.0) چندین تغییر بزرگ را معرفی می کند که ممکن است با پیکربندی سایت شما ناسازگار باشد. برای جلوگیری از مشکلات، ما افزونه کلاسیک BP را ساخته‌ایم که در صورت هر یک از موارد زیر، ممکن است بخواهید آن را فعالانه نصب کنید:

en: Dismiss the notification
fa: رد کردن اطلاعیه

en: Get ready for the brand-new BP Rewrites API!
fa: برای API کاملاً جدید BP Rewrites آماده شوید!

en: Get The BP Classic Add-on
fa: افزونه کلاسیک BP را دریافت کنید

en: Discover BuddyPress Add-ons
fa: افزونه های BuddyPress را کشف کنید

[ctx: Multisite `new_blog_post` activity action, since 11.0 only accepts two arguments]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the blog link.
en: %1$s wrote a new post on the site %2$s
fa: %1$s یک پست جدید برای این سایت ارسال کرد  %2$s

[ctx: `new_blog_post` activity action, since 11.0 only accepts one argument]
note: translators: 1: the activity user link.
en: %s wrote a new post
fa: %s یک پست جدید ارسال کرد

en: Ensure result set inludes specific profile field groups.
fa: مطمئن شوید که مجموعه نتایج شامل گروه‌های نمایه است

en: Your account cannot be deleted.
fa: حساب کاربری شما قابل حذف شدن نیست

en: Sorry, you are not allowed delete your account.
fa: متاسفانه شما قادر به حذف کردن حساب کاربری خود نمی‌باشید

note: Translators: %s is a smiling face with heart-eyes emoji.
en: Many thanks to you for trusting BuddyPress to power your community site %s
fa: از  اعتماد شما به BuddyPress برای راه اندازی سایت خود از شما متشکریم %s

en: You need to be a member of this group to share updates with their members.
fa: برای به اشتراک گذاری اخبار با کاربران این گروه باید کاربری از آن باشید

en: Recipient had requested to join a group, which was rejected by admin.
fa: درخواست عضویت در گروه این کاربر توسط ادمین رد شد.

en: Recipient had requested to join a group, which was accepted by admin.
fa: درخواست عضویت در گروه این کاربر توسط ادمین تایید گردید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: An administrator rejected an invitation to join "{{group.name}}" on your behalf.
    
    If you disagree with this, please contact the site administrator.
fa: یک سرپرست دعوتنامه برای پیوستن به "{{group.name}}" از طرف شما را رد کرد.
    
    اگر با این موضوع مخالف هستید، لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: An administrator rejected an invitation to join &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; on your behalf.
    
    If you disagree with this, please contact the site administrator.
fa: یک مدیر دعوت برای پیوستن به &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; از طرف شما رد کرده است.
    
    اگر با این موضوع مخالف هستید، لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: An administrator accepted an invitation to join "{{group.name}}" on your behalf.
    
    If you disagree with this, you can leave the group at anytime visiting your groups memberships page: {{{leave-group.url}}}
fa: یک سرپرست دعوتنامه را برای پیوستن به "{{group.name}}" از طرف شما پذیرفت.
    
    اگر با این موافق نیستید، می‌توانید در هر زمانی که از صفحه عضویت در گروه‌های خود بازدید کنید، گروه را ترک کنید: {{{leave-group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: An administrator accepted an invitation to join &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; on your behalf.
    
    If you disagree with this, you can leave the group at anytime visiting your <a href="{{{leave-group.url}}}">groups memberships page</a>.
fa: یک سرپرست دعوت نامه برای پیوستن به &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; از طرف شما پذیرفته است.
    
    اگر با این موافق نیستید، می‌توانید هر زمان که بخواهید از <a href="{{{leave-group.url}}}">صفحه عضویت در گروه‌ها</a> بازدید کنید، گروه را ترک کنید.

en: a year
fa: یک سال

en: a month
fa: یک ماه

en: a day
fa: یک روز

en: an hour
fa: یک ساعت

en: a minute
fa: یک دقیقه

en: a few seconds
fa: چند ثانیه

note: Translators: %s is the relative time (eg: in a few seconds).
en: in %s
fa: در %s

en: This image cannot be processed by the web server. Convert it to JPEG or PNG before uploading.
fa: این عکس توسط سرور قابل پردازش نیست. قبل از آپلود عکس را به فرمت JPEG یا PNG تغییر دهید.

en: Send a public message to this member.
fa: برای این عضو یک پیام عمومی ارسال کنید.

en: The date the field data was last updated, as GMT.
fa: تاریخ آخرین به روز رسانی داده‌های زمینه، بر اساس GMT.

en: There was a problem exiting the conversation. Please try again.
fa: خروج شما از مکالمه با مشکل رو به رو شد. دوباره تلاش کنید.

en: Enable custom boxes for group homepages. When enabled, Plugins using the BuddyPress Group Extension API can include content into these boxes.
fa: کادرهای سفارشی را برای صفحات اصلی گروه فعال کنید. وقتی فعال باشد، افزونه‌هایی که از BuddyPress Group Extension API استفاده می‌کنند، می‌توانند محتوا را در این جعبه‌ها قرار دهند.

en: No friends were found. Try another filter.
fa: هیچ دوستی یافت نشد. فیلتر دیگری را امتحان کنید.

en: Content width
fa: عرض محتوا

en: Change Group profile photo
fa: عکس پروفایل گروه را تغییر دهید.

en: Upload Group profile photo
fa: عکس پروفایل گروه را آپلود کنید.

en: Exit conversation.
fa: خروج از مکالمه

en: Exit Conversation
fa: خروج از مکالمه

en: You have successfully submitted your membership request! Our site moderators will review your submission and send you an activation email if your request is approved.
fa: درخواست عضویت شما با موفقیت ثبت شد.

en: Click on a profile photo from your history to recycle it as your current profile photo or delete it.
fa: روی یکی از عکس‌های قدیمی پروفایل خود کلیک کنید تا آن را به عنوان عکس پروفایل جدید استفاده کرده و یا حذف کنید.

en: Uploaded on
fa: آپلود شده بر روی

en: Your password is too weak, please use a stronger password.
fa: رمز شما ضعیف است، لطفا از رمز قوی‌تری استفاده کنید.

en: The date the notification was created, as GMT.
fa: تاریخ اعلانات بر روی GMT تنظیم شده است.

en: The date of the sitewide notice, as GMT.
fa: تاریخ اعلامیه در سراسر سایت، بر اساس GMT.

en: Maximum number of messages to be returned in result set.
fa: حداکثر تعداد پیام‌هایی که باید در مجموعه نتیجه بازگردانده شود.

en: Current page of the messages collection.
fa: صفحه فعلی از مجموعه پیام‌ها.

en: Maximum number of recipients to be returned in result set.
fa: حداکثر تعداد گیرندگانی که باید در مجموعه نتایج برگردانده شوند.

en: Current page of the recipients collection.
fa: صفحه فعلی مجموعه گیرندگان.

en: Date of the latest message of the Thread, as GMT.
fa: تاریخ آخرین پیام موضوع، بر اساسGMT.

en: You have left the message thread.
fa: شما از این مکالمه خارج شدید.

en: There was an error exiting the conversation.
fa: خروج از مکالمه با مشکل مواجه شد.

en: Your password is not strong enough to be allowed on this site. Please use a stronger password.
fa: رمز عبور شما برای این سایت قوی نباشد، لطفا از رمز عبور قوی‌تری استفاده کنید.

en: The date the activation email was sent to the user, as GMT.
fa: تاریخی که ایمیل فعال سازی برای کاربر ارسال شد، بر اساس GMT.

en: The registered date for the user, as GMT.
fa: تاریخ ثبت نام برای کاربر، بر اساس GMT.

en: Date as GMT.
fa: تاریخ به وقت GMT

en: Date in the site's timezone.
fa: تاریخ در بازه زمانی سایت

en: English-language representation of the date.
fa: نمایش تاریخ به زبان انگلیسی.

en: Registration date for the member, as GMT.
fa: تاریخ ثبت نام برای عضو، بر اساس GMT.

en: Registration date for the member, in the site's timezone.
fa: تاریخ ثبت نام برای عضو، در بازه زمانی سایت.

en: Your Membership Request has been submitted.
fa: درخواست عضویت شما ثبت شد.

en: You are about to send an approval email to the following user:
fa: شما در حال ارسال ایمیل تاییدیه برای کاربران زیر می‌باشید:

en: "Approve Request" or "Resend Approval" takes you to the confirmation screen before being able to send the activation link to the desired pending request. You can only send the activation email once per day.
fa: «تأیید درخواست» یا «ارسال مجدد تأیید» قبل از اینکه بتوانید پیوند فعال‌سازی را به درخواست معلق مورد نظر ارسال کنید، شما را به صفحه تأیید می‌برد. فقط یک بار در روز می توانید ایمیل فعال سازی را ارسال کنید.

en: "Profile Info" will display extended profile information for the request.
fa: «اطلاعات پروفایل» اطلاعات بیشتری از پروفایل را با درخواست به نمایش می‌گذارد.

en: Profile photo
fa: تصویر پروفایل

en: Newest Members
fa: جدیدترین کاربران

en: Active Members
fa: کاربران فعال

en: Inviting members to join this group is restricted to Group Moderators and Administrators.
fa: دعوت کاربران به این گروه محدود به مدیران و ادمین‌های گروه می‌باشد.

en: Inviting members to join this group is restricted to Group Administrators.
fa: دعوت کاربران به این گروه محدود به ادمین‌های گروه می‌باشد.

en: You are about to send approval emails to the following users:
fa: شما در حال ارسال ایمیل‌های تاییدیه برای کاربران زیر می‌باشید:

en: The value(s) (comma separated list of values needs to be used in case of multiple values) for the field data.
fa: مقادیر (لیست مقادیر جدا شده باید در صورت وجود مقادیر متعدد استفاده شود) برای داده‌های فیلد.

en: "Activate" will activate the user immediately without requiring that they validate their email.
fa: "فعال کردن" کاربر را بدون نیاز به تایید ایمیل، تایید می‌کند.

note: translators: %s: User's display name.
en: Edit User %s
fa: ویرایش کاربر %s.

[ctx: Member settings on notification settings page]
en: Someone has requested site membership
fa: کاربری درخواست عضویت سایت را ارسال کرده است.

note: translators: %s: new user name
en: %s has requested site membership.
fa: %s عضویت در سایت را درخواست کرده است

note: translators: %d: is the number of people who requested site membership
en: %d people have requested site membership.
fa: %d درخواست عضویت در سایت را ارسال کرده‌اند.

en: Not yet approved
fa: هنوز تایید نشده است.

[ctx: Pending signup action]
en: Approve
fa: تایید کردن

en: Resend Approval
fa: تاییدیه را دوباره ارسال کنید

en: Approve Request
fa: درخواست تایید

en: Submit Request
fa: ثبت درخواست

[ctx: Text of the link to resend the activation email]
en: click here to resend it
fa: برای ارسال دوباره اینجا کلیک کنید

[ctx: WP Login screen message]
note: translators: %s: the link to resend the activation email.
en: If you have not received an email yet, %s.
fa: اگر هنوز ایمیلی دریافت نکردید، %s

[ctx: Error message displayed on the WP Login screen]
en: Your account has not been activated. Check your email for the activation link.
fa: حساب کاربری شما فعال شد، برای لینک فعال کردن حساب به ایمیل خود سر بزنید.

[ctx: Error message displayed on the WP Login screen]
en: Your membership request has not yet been approved.
fa: درخواست شما برای عضویت تایید نشده است.

[ctx: Warning displayed on the WP Login screen]
en: Error:
fa: خطا

en: This user has not requested a blog.
fa: این کاربر درخواست وبلاگ را ارسال کرده است.

en: Path
fa: مسیر

en: Domain
fa: دامنه

en: Site Request Information
fa: اطلاعات درخواست سایت

en: There is no additional information to display.
fa: اطلاعات بیشتری برای نمایش وجود ندارد.

en: Extended Profile Information
fa: اطلاعات پروفایل توسعه یافته است

en: An unexpected error occured while adding the revision.
fa: اطلاعات پروفایل توسعه یافته است

en: Your profile photo was recycled successfully!
fa: عکس پروفایل با موفقیت بازنگری شد.

en: The profile photo was permanently deleted successfully!
fa: عکس پروفایل به صورت دائمی با موفقیت حذف شد!

en: The group profile photo was permanently deleted successfully!
fa: عکس پروفایل گروه به صورت دائمی با موفقیت حذف شد!

en: Manage Pending Memberships
fa: مدیریت فعال‌سازی

en: The date the Group was last active, as GMT.
fa: تاریخ آخرین فعالیت گروه، به عنوان GMT.

en: The date the Group was created, as GMT.
fa: تاریخ ایجاد گروه، به عنوان GMT.

en: The date of the last time the membership of this user was modified, as GMT.
fa: تاریخ آخرین تغییر عضویت کاربر، به عنوان GMT.

en: The date the object was created or last updated, as GMT.
fa: تاریخ تشکیل و یا آخرین آپدیت این موضوع، به عنوان GMT.

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts setting $populate_extras. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: %1$s دیگر تنظیم $populate_extras را نمی‌پذیرد. برای جزئیات بیشتر به اسناد درون خطی در %2$s مراجعه کنید.

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts a table name argument. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: %1$s دیگر جدول بحث جدیدی را نمی‌پذیرد. برای جزئیات بیشتر به اسناد درون خطی در %2$s مراجعه کنید.

note: translators: %1$s is the name of the group.
en: Group logo of %1$s
fa: لوگو گروه از %1$s

en: The date the friendship was created, as GMT.
fa: تاریخ پیدایش دوستی، به عنوان GMT.

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts $is_request. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: %1$s دیگر $is_request را نمی‌پذیرد. برای جزئیات بیشتر به اسناد درون خطی در %2$s مراجعه کنید.

en: The absolute path to your file is not allowed.
fa: مسیر مطلق فایل شما مجاز نیست.

en: The absolute path to your file is missing.
fa: مسیر مطلق فایل شما گم شده است.

en: Thanks to this new tab inside your Dashboard screen to add plugins, you’ll be able to find them faster and eventually contribute to beta features early to give the BuddyPress development team your feedbacks.
fa: به لطف این برگه جدید در صفحه داشبورد خود برای افزودن افزونه ها، می توانید آنها را سریع‌تر پیدا کنید و در نهایت با ثبت بازخورد خود برای ویژگی‌های بتا به تیم BuddyPress کمک کنید.

en: Add-ons are features as Plugins or Blocks maintained by the BuddyPress development team & hosted on the WordPress.org plugins directory.
fa: افزونه‌ها ویژگی‌هایی به عنوان پلاگین یا بلوک هستند که توسط تیم توسعه BuddyPress نگهداری و در فهرست افزونه‌های WordPress.org میزبانی می شوند.

en: Hello BuddyPress Add-ons!
fa: سلام افزونه های BuddyPress!

en: BuddyPress Add-ons
fa: افزونه‌های BuddyPress

en: Recycle
fa: سطل زباله

en: Public registration is currently enabled. If you wish to require approval for new memberships, disable public registration and enable the membership requests feature.
fa: ثبت نام عمومی در حال حاضر فعال است. اگر می‌خواهید برای عضویت‌های جدید نیاز به تأیید داشته باشید، ثبت عمومی را غیرفعال کنید و ویژگی درخواست‌های عضویت را فعال کنید.

en: The bp.apiRequest function is deprecated since BuddyPress 10.0.0, please use wp.apiRequest instead.
fa: تابع bp.apiRequest از زمان نسخه BuddyPress 10.0.0 منسوخ شده است، لطفاً به جای آن از wp.apiRequest استفاده کنید.

en: A site membership request has been rejected.
fa: درخواست عضویت در سایت رد شده است.

en: You will no longer receive emails when people submit requests to join this site.
fa: وقتی افراد درخواست پیوستن به این سایت را ارسال می کنند، دیگر ایمیلی دریافت نخواهید کرد.

en: Someone has requested membership on this site.
fa: شخصی درخواست عضویت در این سایت را داده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Sorry, your request to join the site "{{site.name}}" has been declined.
fa: با عرض پوزش، درخواست شما برای پیوستن به سایت "{{site.name}}" رد شده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Sorry, your request to join the site &quot;{{site.name}}&quot; has been declined.
fa: با عرض پوزش، درخواست شما برای پیوستن به سایت &quot;{{site.name}}&quot; رد شده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your request to join {{site.name}} has been declined
fa: درخواست شما برای پیوستن به {{site.name}} رد شده است

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.user_login}} would like to join the site "{{site.name}}".
    
    To manage the request, visit: {{{manage.url}}}.
fa: {{requesting-user.user_login}} مایل است به سایت "{{site.name}} بپیوندد".
    
    برای مدیریت درخواست، از: {{{manage.url}}} دیدن کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.user_login}} would like to join the site: &quot;{{site.name}}&quot;.
    
    <a href="{{{manage.url}}}">Manage the request</a>.
fa: {{requesting-user.user_login}} می‌خواهد به سایت بپیوندد: &quot;{{site.name}}&quot;.
    
    <a href="{{{manage.url}}}">درخواست را مدیریت کنید</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.user_login}} would like to join {{site.name}}
fa: {{requesting-user.user_login}} می‌خواهد به {{site.name}} بپیوندد

en: The profile photo you want to delete cannot be found.
fa: عکس نمایه‌ای که می‌خواهید حذف کنید پیدا نمی‌شود.

en: An unexpected error occured while recycling the previous profile photo.
fa: هنگام بازیافت عکس نمایه قبلی، خطای غیرمنتظره‌ای روی داد.

en: The profile photo you want to recycle cannot be found.
fa: عکس نمایه‌ای که می‌خواهید بازیافت کنید پیدا نمی‌شود.

note: translators: %s: the value of the aspect ratio.
en: The aspect ratio of the image you selected is too great compared to the profile photo one. For best results, upload a picture having an aspect ratio closer to %s.
fa: نسبت تصویری که انتخاب کردید در مقایسه با عکس نمایه بسیار بزرگ است. برای بهترین نتایج، تصویری را با نسبت تصویر نزدیک‌تر به %s آپلود کنید.

en: The other two options, "User accounts may be registered" and "Both sites and user accounts can be registered," are open in nature and membership requests will not be enabled if one of those options is selected.
fa: دو گزینه دیگر، «حساب‌های کاربری ممکن است ثبت شوند» و «هم سایت‌ها و هم حساب‌های کاربری را می‌توان ثبت کرد» باز هستند و در صورت انتخاب یکی از آن گزینه‌ها، درخواست عضویت فعال نخواهد شد.

en: Allow visitors to request site membership. If enabled, an administrator must approve each new site membership request.
fa: به بازدیدکنندگان اجازه درخواست عضویت در سایت را بدهید. اگر فعال باشد، یک مدیر باید هر درخواست عضویت جدید سایت را تأیید کند.

en: To allow the submission of membership requests and to allow new sites to be created by your users, choose "Logged in users may register new sites".
fa: برای اجازه دادن به ارسال درخواست‌های عضویت و اجازه ایجاد سایت‌های جدید توسط کاربران خود گزینه «کاربران وارد شده ممکن است سایت‌های جدیدی را ثبت کنند» را انتخاب کنید.

en: To allow the submission of membership requests but not allow site creation requests, select "Registration is disabled".
fa: برای اجازه دادن به ارسال درخواست‌های عضویت اما عدم اجازه درخواست ایجاد سایت، "ثبت نام غیرفعال است" را انتخاب کنید.

en: With a WP multisite setup, to require membership requests for new signups, choose one of the following two options from the Network Settings > Registration Settings pane:
fa: با راه اندازی چند سایت WP، برای نیاز به درخواست عضویت برای ثبت نام های جدید، یکی از دو گزینه زیر را از قسمت تنظیمات شبکه > تنظیمات ثبت نام انتخاب کنید:

en: BuddyPress Settings and Tools Screens are now using a new tabbed header. Please use `bp_core_admin_tabbed_screen_header()` instead of bp_core_admin_tabs() to output tabs.
fa: صفحه‌های تنظیمات و ابزارهای BuddyPress اکنون از یک سربرگ جدید استفاده می‌کنند. لطفاً از «bp_core_admin_tabbed_screen_header()» به جای bp_core_admin_tabs() برای خروجی برگه ها استفاده کنید.

en: The date of the last activity from the blog, as GMT.
fa: تاریخ آخرین فعالیت از وبلاگ، به عنوان GMT.

en: The date of the last activity from the blog, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین فعالیت از وبلاگ، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the activity was published, as GMT.
fa: تاریخ انتشار فعالیت، به عنوان GMT.

en: User account has not yet been activated.
fa: حساب کاربری هنوز فعال نشده است.

en: There was a problem verifying your new email address. If you haven’t dismissed the pending email change, please request a new email update.
fa: مشکلی در تأیید آدرس ایمیل جدید شما وجود داشت. اگر تغییر ایمیل در انتظار را رد نکرده اید ، لطفاً یک به روز رسانی ایمیل جدید درخواست کنید.

en: Sorry, you are not allowed to see the notices.
fa: با عرض پوزش ، شما اجازه مشاهده اعلانات را ندارید.

[ctx: block description]
en: A dynamic list of recently active, popular, and newest friends of the post author (when used into a page or post) or of the displayed member (when used in a widgetized area). If author/member data is not available the block is not displayed.
fa: لیستی پویا از دوستان به تازگی فعال ، محبوب و جدید نویسنده پست (هنگامی که در یک صفحه یا پست استفاده می شود) یا از کاربران نمایش داده شده (هنگامی که در یک منطقه ابزارک استفاده می شود). اگر اطلاعات نویسنده/کاربران در دسترس نباشد ، بلوک نمایش داده نمی شود.

[ctx: block description]
en: Display the latest updates of the post author (when used into a page or post), of the displayed user (when viewing their profile) or of your community.
fa: نمایش آخرین به روزرسانی های نویسنده پست (در صورت استفاده در یک صفحه یا پست) ، کاربر نمایش داده شده (هنگام مشاهده نمایه وی) یا انجمن شما.

en: There was a problem dismissing that sitewide notice
fa: مشکلی در رد آن اطلاعیه در سراسر سایت وجود داشت

en: Whether this notice is active or not.
fa: این اعلان فعال است یا خیر.

en: The date of the sitewide notice, in the site's timezone.
fa: تاریخ اعلان سایت در منطقه زمانی سایت.

en: HTML content for the sitewide notice, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای اعلان سایت ، برای نمایش تغییر یافته است.

en: Content for the sitewide notice, as it exists in the database.
fa: محتویات مربوط به اعلان سایت ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: Title of the sitewide notice, transformed for display.
fa: عنوان اعلان فضای مجازی ، برای نمایش تغییر کرده است.

en: Title of the sitewide notice, as it exists in the database.
fa: عنوان اعلانات سایت ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: A unique numeric ID for the sitewide notice.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای اعلان کل سایت.

en: ID of the sitewide notice to delete. Required when deleting an existing notice.
fa: شناسه اخطار سایت برای حذف. هنگام حذف اعلان موجود ، مورد نیاز است.

en: ID of the sitewide notice to update. Required when editing an existing notice.
fa: شناسه اعلان سایت برای به روز رسانی. هنگام ویرایش اعلان موجود الزامی است.

en: Content of the sitewide notice.
fa: محتوای اعلانات سایت

en: Subject of the sitewide notice.
fa: موضوع اعلانات سایت

en: ID of the sitewide notice. Required when editing an existing notice.
fa: شناسه اعلانات سایت هنگام ویرایش اعلان موجود الزامی است.

en: ID of the sitewide notice.
fa: شناسه اعلانات سایت

en: There was an error trying to delete a notice.
fa: هنگام حذف اعلان خطایی روی داد.

en: Sorry, you are not allowed to dismiss notices.
fa: با عرض پوزش ، شما مجاز به رد اطلاعیه ها نیستید.

en: There was an error trying to update the notice.
fa: هنگام به روز رسانی اعلان خطایی روی داد.

en: Cannot create new sitewide notice.
fa: نمی توان اعلان جدید در سایت ایجاد کرد.

en: Sorry, this notice does not exist.
fa: متأسفانه این اعلامیه وجود ندارد.

en: A unique numeric ID for the Sitewide notice.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای اعلان سایت.

en: Whether to mark the thread as read.
fa: اینکه آیا موضوع را به عنوان خوانده شده علامت گذاری کنید یا خیر.

en: Whether to mark the thread as unread.
fa: اینکه آیا موضوع را به عنوان خوانده نشده علامت گذاری کنید یا خیر.

en: You dismissed the sitewide notice.
fa: شما اخطار سایت را رد کردید.

en: No active sitewide notices.
fa: هیچ اطلاعیه ای در سطح سایت فعال نیست.

en: Preview unavailable
fa: پیش نمایش در دسترس نیست

en: There was a problem dismissing the notice.
fa: مشکلی در رد اعلان وجود داشت.

en: Notice has been dismissed.
fa: اطلاعیه رد شد

en: Elapsed time since the member registered.
fa: زمان سپری شده از زمان عضویت عضو

en: Invitee
fa: دعوت کننده

en: Time elapsed since the Group was created, in the site's timezone.
fa: زمان ایجاد گروه در منطقه زمانی سایت می گذرد.

en: Information about active features for the component.
fa: اطلاعاتی در مورد ویژگی های فعال برای مولفه.

en: Whether the component is active or not.
fa: اینکه مولفه فعال باشد یا خیر.

en: The `href` attribute is not available inside the `&lt;button&gt;` tag. Please use a `data-*` attribute to transport a link into this tag.
fa: ویژگی `href` در داخل تگ `&lt;button&gt;` در دسترس نیست. لطفاً از ویژگی `data-*` برای انتقال پیوند به این برچسب استفاده کنید.

note: translators: %s is time elapsed since the group was created
en: Created %s
fa: ایجاد شده%s

en: No members found.
fa: هیچ کاربری یافت نشد.

[ctx: The timestamp when the user registered]
note: translators: %s is time elapsed since the registration date happened
en: Registered %s
fa: ثبت شده %s

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{inviter.name}} has invited you to join the group: "{{group.name}}".
    
    {{invite.message}}
    
    To accept your invitation, visit: {{{invites.url}}}
    
    To learn more about the group, visit: {{{group.url}}}.
    To view {{inviter.name}}'s profile, visit: {{{inviter.url}}}
fa: {{inviter.name}} شما را برای پیوستن به گروه دعوت کرده است: "{{group.name}}".
    
    {{invite.message}}
    
    برای پذیرش دعوتنامه خود به این سایت مراجعه کنید: {{{invites.url}}}
    
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گروه به این سایت مراجعه کنید: {{{group.url}}}.
    برای مشاهده پروفایل {{inviter.name}} مراجعه کنید: {{{inviter.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}}</a> has invited you to join the group: &quot;{{group.name}}&quot;.
    
    {{invite.message}}
    
    <a href="{{{invites.url}}}">Go here to accept your invitation</a> or <a href="{{{group.url}}}">visit the group</a> to learn more.
fa: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}} شما</a> را برای پیوستن به گروه دعوت کرده است: "{{group.name}}".
    
    {{invite.message}}
    
    برای <a href="{{{invites.url}}}">کسب اطلاعات بیشتر به اینجا بروید تا دعوت نامه</a> خود را <a href="{{{group.url}}}">بپذیرید یا</a> به گروه مراجعه کنید.

en: The latest post ID from the blog
fa: آخرین شناسه پست از وبلاگ

en: HTML content for the description of the blog, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای توصیف وبلاگ ، برای نمایش تغییر یافته است.

en: Content for the description of the blog, as it exists in the database.
fa: محتوای توضیحات وبلاگ ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: Sorry, there were no posts found.
fa: متأسفانه هیچ پستی یافت نشد.

en: The unique numeric identifier of the user who is invited to agree to the Friendship request.
fa: شناسه عددی منحصر به فرد کاربر که برای موافقت با درخواست دوستی دعوت شده است.

en: The unique numeric identifier of the user who is requesting the Friendship.
fa: شناسه عددی منحصر به فرد کاربر درخواست کننده دوستی.

en: Select the operation to perform
fa: انتخاب عملیات برای انجام

en: Repair Tools
fa: ابزار تعمیر

[ctx: buddypress invitations tool intro]
note: translators: %s: the link to the BuddyPress Invitations management tool screen
en: Visit %s to manage your site&rsquo;s invitations.
fa: برای %s دعوت نامه های سایت خود به سایت مراجعه کنید.

[ctx: buddypress opt-outs intro]
note: translators: %s: the link to the BuddyPress Nonmember Opt-outs management tool screen
en: Visit %s to manage your site&rsquo;s opt-out requests.
fa: برای %s درخواست های انصراف سایت خود به سایت مراجعه کنید.

[ctx: Group invites pagination]
note: translators: 1: Invitations from number. 2: Invitations to number. 3: Total invitations.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitation | Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitations
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s دعوت‌نامه

en: BuddyPress Repair Tools
fa: ابزار تعمیر بادی‌پرس

en: When enabled, BuddyPress allows your users to invite nonmembers to join your site.
fa: هنگامی که فعال است, بادی‌پرس اجازه می دهد تا کاربران بتوانند افرادی که عضو سایت نیستند را به سایت شما دعوت کنند.

en: BuddyPress stores opt-out requests from people who are not members of this site, but have been contacted via communication from this site, and wish to opt-out from future communication.
fa: این جدول درخواست های انصراف از افرادی را نشان می دهد که عضو این سایت نیستند، اما از طریق ارتباط از این سایت با آنها تماس گرفته شده اند، و مایل به دریافت هیچ گونه ارتباطات دیگری هستند.

[ctx: Nonmember opt-outs per page (screen options)]
en: Nonmember opt-outs
fa: غیر به نام انتخاب کردن outs

en: This is the administration screen for nonmember opt-outs on your site.
fa: این صفحه نمایش دولت برای غیر اندام انتخاب کردن outs در سایت شما است.

en: You can reorder the list of opt-outs by clicking on the Email Sender, Email Type or Date Modified column headers.
fa: شما می توانید لیست انتخاب کردن outs با کلیک کردن بر روی فرستنده ایمیل، نوع ایمیل و یا تاریخ تغییر سربرگ ستون دوباره.

en: Using the search form, you can search for an opt-out to a specific email address.
fa: با استفاده از فرم جستجو، شما می توانید برای انتخاب کردن به یک آدرس ایمیل خاص جستجو کنید.

en: Hovering over a row in the opt-outs list will display action links that allow you to manage the opt-out. You can perform the following actions:
fa: شناور شدن بیش از یک ردیف در لیست انتخاب کردن outs لینک های عمل است که به شما اجازه می دهد برای مدیریت انتخاب کردن نمایش داده می شود. شما می توانید اعمال زیر را انجام دهید:

en: "Delete" allows you to delete the record of an opt-out. You will be asked to confirm this deletion.
fa: "حذف" به شما اجازه می دهد تا رکورد یک انصراف را حذف کنید. از شما خواسته خواهد شد که این کاهش را تایید کنید.

note: translators: accessibility text
en: Opt-out list navigation
fa: انتخاب کردن ناوبری لیست

note: translators: accessibility text
en: Opt-outs list
fa: لیست Opt-outs

[ctx: nonmembers opt-out deleted]
note: translators: %s: number of deleted optouts
en: %s opt-out successfully deleted! | %s opt-outs successfully deleted!
fa[0]: %s انتخاب کردن با موفقیت حذف!

[ctx: nonmembers opt-out not deleted]
note: translators: %s: number of optouts that failed to be deleted
en: %s opt-out was not deleted. | %s opt-outs were not deleted.
fa[0]: %s انصراف حذف نشد.

en: There was a problem deleting opt-outs. Please try again.
fa: یک مشکل حذف انتخاب کردن وجود دارد. لطفا دوباره امتحان کنید.

note: translators: %s: the searched email.
en: Opt-out with an email address matching &#8220;%s&#8221; | Opt-outs with an email address matching &#8220;%s&#8221;
fa[0]: انتخاب کردن با آدرس ایمیل مطابق با "%s"

en: This table shows opt-out requests from people who are not members of this site, but have been contacted via communication from this site, and wish to receive no further communications.
fa: این جدول درخواست های انصراف از افرادی را نشان می دهد که عضو این سایت نیستند، اما از طریق ارتباط از این سایت با آنها تماس گرفته شده اند، و مایل به دریافت هیچ گونه ارتباطات دیگری هستند.

en: Search for a specific email address
fa: جستجو برای یک آدرس ایمیل خاص

en: No opt-out requests were found.
fa: هیچ درخواست انصراف یافت نشد.

en: You are about to delete the following opt-out request: | You are about to delete the following opt-out requests:
fa[0]: شما در حال حذف درخواست انتخاب کردن زیر هستید:

note: translators: %s: modification date
en: Date modified: %s
fa: تاریخ اصلاح شده: %s

en: Public registration is currently disabled. However, invitees will still be able to register if network invitations are enabled.
fa: ثبت نام عمومی در حال حاضر از کار افتاده است. با این حال، دعوت کننده ها در صورت فعال شدن دعوت نامه های شبکه هنوز قادر به ثبت نام خواهند بود.

en: Recipient has successfully activated an account.
fa: گیرنده یک حساب کاربری را با موفقیت فعال کرده است.

en: You will no longer receive emails when you are invited to join this site.
fa: شما دیگر ایمیل دریافت خواهید کرد زمانی که شما دعوت به پیوستن به این سایت.

en: You have already unsubscribed from all communication from this site.
fa: شما در حال حاضر از تمام ارتباطات از این سایت لغو اشتراک.

en: You have been unsubscribed.
fa: تو لغو شدي.

en: Go to website's home page.
fa: به صفحه اصلی وب سایت بروید.

en: A site member has sent a site invitation to the recipient.
fa: یکی از کاربران سایت دعوت نامه سایت را برای گیرنده ارسال کرده است.

en: Allow registered members to invite people to join this network
fa: به کاربران ثبت نام شده اجازه دهید افراد را برای پیوستن به این شبکه دعوت کنند

en: Note: Drag fields from other groups and drop them on the "Signup Fields" tab to include them into your registration form.
fa: توجه: فیلدها را از گروه‌های دیگر بکشید و در برگه "زمینه های ثبت نام" رها کنید تا آنها را در فرم ثبت نام خود قرار دهند.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{inviter.name}} has invited you to join {{site.name}}
fa: {{inviter.name}} شما را به عضویت {{site.name}} دعوت کرده است

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Welcome to {{site.name}}!
    
    Visit your profile, where you can tell us more about yourself, change your preferences, or make new connections, to get started: {{{profile.url}}}
    
    Forgot your password? Don't worry, you can reset it with your email address from this page of our site: {{{lostpassword.url}}}
fa: به {{site.name}} خوش آمدید!
    
    به پروفایل خود مراجعه کنید، جایی که می توانید بیشتر در مورد خودتان به ما بگویید، ترجیحات خود را تغییر دهید، یا اتصالات جدیدی ایجاد کنید، تا شروع کنید: {{{profile.url}}
    
    رمز ورود خود را فراموش کرده اید? نگران نباشید، شما می توانید آن را با آدرس ایمیل خود را از این صفحه از سایت ما تنظیم مجدد: {{{lostpassword.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Welcome to {{site.name}}!
    
    Visit your <a href="{{{profile.url}}}">profile</a>, where you can tell us more about yourself, change your preferences, or make new connections, to get started.
    
    Forgot your password? Don't worry, you can reset it with your email address from <a href="{{{lostpassword.url}}}">this page</a> of our site
fa: به {{site.name}} خوش آمدید!
    
    به پروفایل خود <a href="{{{profile.url}}}">مراجعه کنید،</a>جایی که می توانید بیشتر در مورد خودتان به ما بگویید، ترجیحات خود را تغییر دهید، یا اتصالات جدیدی ایجاد کنید، تا شروع کنید.
    
    رمز ورود خود را فراموش کرده اید? نگران نباشید، شما می توانید آن را با آدرس ایمیل خود را از این <a href="{{{lostpassword.url}}}">صفحه از سایت ما</a> تنظیم مجدد

en: This filter was used for 2 different purposes. If your goal was to filter the default *Gravatar*, please use `bp_core_avatar_gravatar_default` instead. Otherwise, please use `bp_core_default_avatar` instead.
fa: این فیلتر برای ۲ هدف مختلف مورد استفاده قرار گرفت. اگر هدف شما فیلتر کردن پیش فرض *Gravatar* بود، لطفا به جای آن از 'bp_core_avatar_gravatar_default' استفاده کنید. در غیر این صورت ، لطفا استفاده از 'bp_core_default_avatar' به جای.

note: translators: %d: the age .
en: %s old
fa: %s قدیمی

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Welcome!
fa: [{{{{site.name}}} خوش آمدید!

en: The email recipient has opted out from receiving communication from this site.
fa: گیرنده ایمیل از دریافت ارتباط از این سایت تصمیم گرفته است.

note: translators: accessibility text
en: Filter opt-outs list
fa: لیست opt-outs فیلتر

[ctx: Unnamed recipient salutation]
en: Hi,
fa: سلام،

[ctx: Named recipient salutation]
note: translators: %s: the email token for the recipient name
en: Hi %s,
fa: سلام %s,

en: Email Sender
fa: فرستنده ایمیل

en: Email Sender Registered
fa: ایمیل فرستنده ثبت شده

en: Email Type
fa: نوع ایمیل

en: Email Description
fa: توضیحات ایمیل

en: No opt-outs found.
fa: هيچ انتخابي پيدا نشد.

note: translators: %d: accessibility text.
en: Select opt-out request: %d
fa: انتخاب درخواست انتخاب کردن: %d

en: Limit result set to notifications addressed to a list of specific users.
fa: تعیین نتیجه را به اعلان های خطاب به فهرستی از کاربران خاص محدود کنید.

en: Email address of new user
fa: آدرس ایمیل کاربر جدید

en: Add a personalized message to the invitation (optional)
fa: افزودن یک پیام شخصی شده به دعوت نامه (اختیاری)

note: translators: accessibility text
en: Send Invitation
fa: ارسال دعوت نامه

en: Sorry, you are not allowed to send invitations.
fa: ببخشيد، اجازه نداري دعوتنامه بفرستي.

[ctx: BP RSS Tooltip]
en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Fields to use into the registration form
fa: زمینه برای استفاده در فرم ثبت نام

en: There are no registration fields set. The registration form uses the primary group by default.
fa: هیچ رشته ثبت نام مجموعه ای وجود دارد. فرم ثبت نام از گروه اولیه به صورت پیش فرض استفاده می کند.

en: * Fields in this group appear on the registration page.
fa: * فیلدهای این گروه در صفحه ثبت نام ظاهر می شوند.

note: translators: %s is the link to the registration settings.
en: * Fields in this group will appear on the registration page as soon as users will be able to register to your site.%s
fa: * فیلدهای این گروه به محض اینکه کاربران قادر به ثبت نام در سایت شما خواهند بود در صفحه ثبت نام ظاهر خواهند شد. %s

en: This field cannot be inserted into the registration form.
fa: این رشته نمی تواند در فرم ثبت نام درج شود.

en: This field has been already added to the registration form.
fa: این رشته قبلا به فرم ثبت نام اضافه شده است.

[ctx: Remove field link]
en: Remove
fa: حذف کردن

[ctx: xProfile Group Admin Screen Signup field information]
en: (Sign-up)
fa: (ثبت نام)

[ctx: xprofile field type]
en: Checkbox Acceptance
fa: پذیرش جعبه چک

note: translators: %s: link to the page the user needs to accept the terms of.
en: I agree to %s.
fa: من موافقم که %s .

en: Select the page the user needs to accept the terms of:
fa: صفحه ای را انتخاب کنید که کاربر برای پذیرش شرایط آن نیاز دارد:

en: &mdash; Select &mdash;
fa: &mdash; انتخاب &mdash;

note: translators: %s: link to the page the user needs to accept the terms of.
en: I did not agree to %s
fa: من موافقت نکردم که %s

note: translators: %s: link to the page the user needs to accept the terms of.
en: I agreed to %s.
fa: من موافقت کردم %s .

en: 4 years from now
fa: 4 سال بعد

en: Age
fa: سن

en: 20 years old
fa: 20 ساله

[ctx: xprofile field type category]
en: WordPress Fields
fa: فیلد وردپرس

[ctx: xprofile field type]
en: Biography
fa: بیوگرافی

[ctx: xprofile field type]
en: Text field
fa: فیلد متن

note: translators: accessibility text
en: WordPress field
fa: زمینه وردپرس

[ctx: xpofile wp-textbox field type label]
en: First Name
fa: نام

[ctx: xpofile wp-textbox field type label]
en: Last Name
fa: نام خانوادگی

[ctx: xpofile wp-textbox field type label]
en: Website
fa: سایت اینترنتی

en: Select the information you want to use for your WordPress field.
fa: اطلاعاتی را که می خواهید برای فیلد وردپرس خود استفاده کنید انتخاب کنید.

en: Signups
fa: ثبت نام

en: Use this field in the site registration form.
fa: از این رشته در فرم ثبت نام سایت استفاده کنید.

en: Signup Fields
fa: فیلدهای ثبت نام

[ctx: Optout database record action]
en: Delete
fa: حذف

en: 4 years ago
fa: 4 سال قبل

en: The argument of this function into your custom `members/register.php` template should be bp_xprofile_signup_args()
fa: استدلال این تابع را به سفارشی خود را 'کاربران / ثبت نام.php ' قالب باید bp_xprofile_signup_args()

en: Drag fields from other groups and drop them on the above tab to include them into your registration form.
fa: فیلدها را از گروه‌های دیگر بکشید و روی برگه بالا رها کنید تا آنها را به فرم ثبت نام خود وارد کنید.

en: Email Address Hash
fa: آدرس ایمیل Hash

en: Manage Opt-outs
fa: مدیریت لغو اشتراک

en: Fill out the form below to invite a new user to join this site. Upon submission of the form, an email will be sent to the invitee containing a link to accept your invitation. You may also add a custom message to the email.
fa: فرم زیر را پر کنید تا کاربر جدیدی را برای پیوستن به این سایت دعوت کنید. پس از ارسال فرم، ایمیلی به دعوت کننده حاوی لینک ارسال می شود تا دعوت نامه شما را بپذیرد. همچنین می‌توانید یک پیام سفارشی به ایمیل اضافه کنید.

en: Bulk actions allow you to perform these actions for the selected rows.
fa: اقدامات فله ای به شما این امکان را می دهد که این اعمال را برای ردیف های انتخاب شده انجام دهید.

en: BuddyPress tools
fa: ابزار BuddyPress

en: There was a problem managing your invitations.
fa: مشکلی در مدیریت دعوت نامه های شما وجود داشت.

note: translators: %d: the number of invitations that were canceled.
en: %d invitation was canceled. | %d invitations were canceled.
fa[0]: %d دعوت لغو شد.

note: translators: 1: new user link. 2: inviter user link.
en: %1$s accepted an invitation from %2$s and became a registered member
fa: %1$s دعوت نامه ای از %2$s پذیرفت و عضو ثبت نام شد

note: translators: %s: The log in link `<a href="login_url">log in</a>`
en: Welcome! You are already a member of this site. Please %s to continue.
fa: خوش آمدید! شما هم اکنون عضو این سایت هستید. لطفا %s ادامه بديد .

note: translators: %s: The comma separated list of inviters display names
en: Welcome! You&#8217;ve been invited to join the site by the following user: %s. | Welcome! You&#8217;ve been invited to join the site by the following users: %s.
fa[0]: خوش آمدید! شما برای عضویت در سایت توسط کاربر زیر دعوت شده است: %s.

en: Welcome! You&#8217;ve been invited to join the site.
fa: خوش آمدید! از شما دعوت شده است که به سایت بپیوندم.

en: It looks like there is a problem with your invitation. Please try again.
fa: به نظر می رسد مشکلی در دعوت شما وجود دارد. لطفا دوباره امتحان کنید.

note: translators: 1: The log in link `<a href="login_url">log in</a>`. 2: The lost password link `<a href="lost_password_url">log in</a>`
en: Welcome! You are already a member of this site. Please %1$s to continue. If you have forgotten your password, you can %2$s.
fa: خوش آمدید! شما هم اکنون عضو این سایت هستید. لطفا %1$s ادامه بديد . اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید %2$s.

en: reset it
fa: تنظیم مجدد

[ctx: Community invites pagination]
note: translators: 1: Invitations from number. 2: Invitations to number. 3: Total invitations.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitation | Viewing %1$s - %2$s of %3$s invitations
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s دعوت‌نامه

[ctx: button]
en: Resend
fa: ارسال مجدد

en: "Delete" allows you to delete an unsent or accepted invitation from your site; "Cancel" allows you to cancel a sent, but not yet accepted, invitation. You will be asked to confirm this deletion.
fa: "حذف" به شما این امکان را می دهد که یک دعوت نامه غیرممکن یا پذیرفته شده را از سایت خود حذف کنید؛ "لغو" به شما اجازه می دهد تا یک ارسال شده را لغو کنید، اما هنوز پذیرفته نشده است، دعوت. از شما خواسته خواهد شد که این کاهش را تایید کنید.

note: translators: accessibility text
en: Invitation list navigation
fa: ناوبری لیست دعوت

note: translators: accessibility text
en: Invitations list
fa: لیست دعوت نامه ها

[ctx: members invitation resent]
note: translators: %s: number of invitation emails sent
en: %s invtitation email successfully sent!  | %s invitation emails successfully sent!
fa[0]: %s invtitation ایمیل با موفقیت ارسال!

[ctx: members invitation notsent]
note: translators: %s: number of unsent invitation emails
en: %s invitation email was not sent. | %s invitation emails were not sent.
fa[0]: %s دعوت نامه ارسال نشد.

[ctx: members invitation deleted]
note: translators: %s: number of deleted invitations
en: %s invitation successfully deleted! | %s invitations successfully deleted!
fa[0]: %s دعوت با موفقیت حذف شد!

[ctx: members invitation notdeleted]
note: translators: %s: number of invitations that failed to be deleted
en: %s invitation was not deleted. | %s invitations were not deleted.
fa[0]: %s دعوت نامه حذف نشد.

en: There was a problem deleting invitations. Please try again.
fa: مشکل حذف دعوت نامه ها وجود داشت. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Search Invitations
fa: دعوت نامه های جستجو

en: Delete Invitations
fa: حذف دعوت نامه ها

en: No invites were found, nothing to delete!
fa: هیچ دعوتی پیدا نشد، چیزی برای حذف!

en: You are about to delete the following invitation: | You are about to delete the following invitations:
fa[0]: شما در حال حذف دعوت نامه زیر هستید:

en: You are about to resend an invitation email to the following address: | You are about to resend invitation emails to the following addresses:
fa[0]: شما در حال ارسال مجدد یک ایمیل دعوت به آدرس زیر هستید:

en: Not yet notified
fa: هنوز مطلع نشده است

en: Invitation successfully sent!
fa: دعوت نامه با موفقیت ارسال شد!

en: There was a problem sending that invitation. The user could already be a member of the site or have chosen not to receive invitations from this site.
fa: يه مشکلي براي فرستادن اون دعوت نامه وجود داشت . کاربر در حال حاضر می تواند عضو سایت باشد و یا انتخاب کرده اند که دعوت نامه از این سایت دریافت نمی کند.

en: Invitation successfully canceled.
fa: دعوت نامه با موفقیت لغو شد.

en: There was a problem canceling that invitation.
fa: يه مشکلي براي لغو اون دعوت وجود داشت

en: Invitation successfully resent.
fa: دعوت با موفقیت کیه.

en: There was a problem resending that invitation.
fa: يه مشکلي براي دوباره پس دادن اون دعوت وجود داشت

note: translators: accessibility text
en: Select this invitation
fa: این دعوت نامه را انتخاب کنید

en: There are no invitations to display.
fa: هیچ دعوت نامه ای برای نمایش وجود ندارد.

note: translators: accessibility text
en: Send Invitations
fa: ارسال دعوتنامه

note: translators: %d: the number of invitations that were resent.
en: %d invitation was resent. | %d invitations were resent.
fa[0]: %d دعوت نامه ها دوباره ارسال شد

en: Member registration is allowed by invitation only.
fa: ثبت نام کاربران فقط با دعوت مجاز است.

en: No pending invites were found, nothing to resend!
fa: هیچ دعوت در انتظار پیدا نشد، چیزی برای ارسال مجدد وجود ندارد!

en: Resend Invitation Emails
fa: ارسال مجدد ایمیل‌های دعوت

en: There was a problem sending the invitation emails. Please try again.
fa: مشکلی در ارسال ایمیل‌های دعوتی وجود داشت. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Date Modified
fa: تاریخ ویرایش

note: translators: %d: the number of new users
en: %d members are now members of the site
fa: %d عضو هم اکنون عضو سایت هستند

note: translators: %s: new user name
en: %s accepted your membership invitation
fa: %s عضویت شما را پذیرفتم

note: translators: %s: new user name
en: %s is now a member of the site
fa: %s هم اکنون عضو سایت است

[ctx: Member settings on notification settings page]
en: Someone accepts your membership invitation
fa: کسی دعوت عضویت شما را می پذیرد

en: Resend
fa: ارسال مجدد

en: This is the administration screen for member invitations on your site.
fa: این صفحه نمایش دولت برای دعوت نامه های عضو در سایت شما است.

en: You can reorder the list of invitations by clicking on the Invitee, Inviter, Date Modified, Email Sent, or Accepted column headers.
fa: شما می توانید لیست دعوت نامه ها را با کلیک کردن بر روی دعوت کننده، دعوت کننده، تاریخ اصلاح شده، ایمیل ارسال شده، یا سربرگ ستون پذیرفته شده دوباره وارد کنید.

en: Using the search form, you can find specific invitations more easily. The Invitee Email field will be included in the search.
fa: با استفاده از فرم جستجو می توانید راحت تر دعوت نامه های خاصی را پیدا کنید. فیلد ایمیل دعوت کننده در جستجو گنجانده خواهد شد.

en: "Send" or "Resend" takes you to the confirmation screen before being able to send or resend the invitation email to the desired pending invitee.
fa: "ارسال" یا "ارسال مجدد" شما را به صفحه تایید قبل از اینکه قادر به ارسال و یا ارسال مجدد ایمیل دعوت به دعوت مورد نظر در انتظار طول می کشد.

note: translators: accessibility text
en: Filter invitations list
fa: لیست دعوت نامه های فیلتر

en: Pending
fa: حالت انتظار

en: Draft (Unsent)
fa: پیش نویس (Unsent)

en: Inviter Registered
fa: دعوت کننده ثبت نام کرد

en: Email Sent
fa: ایمیل ارسال شد

[ctx: Pending invitation action]
en: Resend Email
fa: ارسال مجدد ایمیل

en: No invitations found.
fa: دعوت نامه یافت نشد.

note: translators: %s: url to site settings
en: Invitations are not allowed. %s
fa: دعوت نامه ها مجاز نیستند. %s

note: translators: accessibility text
en: Select invitation: %s
fa: انتخاب دعوت نامه: %s

[ctx: Pending invitation action]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: Members Invitations per page (screen options)]
en: Members Invitations
fa: دعوت کاربران

[ctx: Member settings on notification settings page]
en: Members
fa: کاربران

note: translators: %d: the number of new users
en: %d members accepted your membership invitations
fa: %d کاربران دعوت نامه های عضویت شما را پذیرفتند

[ctx: block description]
en: Add a block that displays the activity content pulled from this or other community sites.
fa: افزودن بلوکی که محتوای فعالیت کشیده شده از این یا دیگر سایت های جامعه را نمایش می دهد.

en: Group type successfully deleted.
fa: نوع گروه با موفقیت حذف شد.

[ctx: Group type taxonomy most used items label]
note: translators: Tab heading when selecting from the most used terms.
en: Most Used
fa: بیشتر استفاده‌شده

[ctx: Group type taxonomy items list label]
en: Group Types list
fa: فهرست انواع گروه

en: Group type successfully updated.
fa: نوع گروه با موفقیت بروز رسانی شد.

en: Group type successfully added.
fa: نوع گروه با موفقیت اضافه شد.

[ctx: Group type taxonomy description]
en: BuddyPress Group Types
fa: نوع گروه بادی پرس

[ctx: BP Group type show in list]
en: Show on Group
fa: نمایش در گروه

[ctx: BP Member type ID label]
en: Group Type ID
fa: نشانه نوع گروه

[ctx: Group type taxonomy back to items label]
en: &larr; Back to Group Types
fa: &larr; بازگشت به لیست انواع گروه

[ctx: Group type taxonomy no terms label]
en: No group types
fa: نوع گروهی وجود ندارد

[ctx: BP Group type show in create screen]
en: Show on Group Creation
fa: نمایش در ایجاد گروه

[ctx: Group type taxonomy not found label]
en: No group types found.
fa: هیچ نوع گروهی پیدا نشد.

en: Please define the Group Type ID field.
fa: لطفاً فیلد شناسه نوع گروه را تعریف کنید.

en: Sorry, there was an error and the Group type wasn’t added.
fa: با عرض پوزش، خطا وجود داشت و نوع گروه اضافه نمی شد.

en: Sorry, this Group type already exists.
fa: با عرض پوزش، این نوع گروه در حال حاضر وجود دارد.

en: Sorry, the Group type was not deleted: it does not exist.
fa: با عرض پوزش، نوع گروه حذف نشد: وجود ندارد.

en: Sorry, This Group type is registered using code, deactivate the plugin or remove the custom code before trying to delete it again.
fa: با عرض پوزش، این نوع گروه با استفاده از کد ثبت شده است، غیر فعال کردن پلاگین و یا حذف کد سفارشی قبل از تلاش برای حذف آن دوباره.

en: Sorry, there was an error while trying to delete this Group type.
fa: با عرض پوزش، خطایی در حین تلاش برای حذف این نوع گروه وجود داشت.

en: Group type could not be updated due to missing required information.
fa: نوع گروه را نمی توان به دلیل از دست رفته اطلاعات مورد نیاز به روز شده است.

[ctx: Group type taxonomy choose from most used label]
en: Choose from the most used group types
fa: از میان استفاده شده ترین انواع گروه انتخاب کنید

[ctx: Group type taxonomy items list navigation label]
en: Group Types list navigation
fa: گروه انواع ناوبری لیست

en: Show during group creation, and when a group admin is on the group&rsquo;s settings page.
fa: نمایش در هنگام ایجاد گروه، و زمانی که یک مدیر گروه در صفحه تنظیمات گروه است.

en: Show where group types may be listed, like in the group header.
fa: نشان دادن جایی که انواع گروه ممکن است لیست شوند، مانند سرصفحه گروه.

[ctx: BP Group type ID description]
en: Lower-case string, no spaces or special characters. Used to identify the group type.
fa: یک شناسه انگلیسی با حروف کوچک و بدون فاصله یا کارکتر خاص بنویسید. (برای شناسایی نوع گروه استفاده می شود)

en: Make a list of groups matching this type available on the groups directory.
fa: فهرستی از گروه‌های مطابق با این نوع را در دایرکتوری گروه‌ها در دسترس قرار دهید.

[ctx: Group type taxonomy add or remove items label]
en: Add or remove group types
fa: افزودن یا حذف انواع گروه

[ctx: Group type taxonomy add new item label]
en: Add New Group Type
fa: افزودن نوع گروه جدید

[ctx: Group type taxonomy update item label]
en: Update Group Type
fa: به‌روزرسانی نوع گروه

[ctx: Group type taxonomy view item label]
en: View Group Type
fa: نمایش نوع گروه

[ctx: Group type taxonomy edit item label]
en: Edit Group Type
fa: ویرایش نوع گروه

[ctx: Group type taxonomy all items label]
en: All Group Types
fa: همه انواع گروه

[ctx: Group type taxonomy popular items label]
en: Popular Group Types
fa: محبوبترین انواع گروه

[ctx: Group type taxonomy singular name]
en: Group Type
fa: نوع گروه

en: Search BuddyPress member menu items
fa: جستجوی آیتم های منوی عضو BuddyPress

en: All BuddyPress Member menu items
fa: همه موارد BuddyPress عضو منو

en: Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
fa: گاهی اوقات این روابط از همگام سازی خارج می شوند، اغلب پس از واردات، به روز رسانی، یا مهاجرت.

en: Repair site tracking site icons/blog avatars synchronization.
fa: تعمیر سایت ردیابی آیکون سایت / وبلاگ آواتار هماهنگ سازی.

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Repairing site icons/blog avatars synchronization&hellip; %s
fa: تعمیر آیکون سایت / وبلاگ آواتار هماهنگ سازی... %s

en: The Type ID value is missing
fa: مقدار شناسه نوع گم شده است

en: The Type already exists
fa: نوع در حال حاضر وجود دارد

en: The Term Type ID value is missing
fa: مدت نوع ارزش شناسه گم شده است

en: The type was not deleted: it does not exist.
fa: نوع حذف نشد: وجود ندارد.

en: This type is registered using code, deactivate the plugin or remove the custom code before trying to delete it again.
fa: این نوع با استفاده از کد، غیر فعال کردن افزونه یا حذف کد سفارشی قبل از تلاش برای حذف دوباره آن ثبت شده است.

en: There was an error while trying to delete this type.
fa: خطایی در حین تلاش برای حذف این نوع وجود داشت.

[ctx: BP Type name label]
en: Plural Name
fa: نام جمع

[ctx: BP Type slug label]
en: Custom type directory slug
fa: نوع سفارشی دایرکتوری slug

en: Make a list matching this type available on the directory.
fa: فهرستی مطابق با این نوع در دایرکتوری در دسترس قرار دهید.

en: Type slug
fa: اسلاگ نوع

[ctx: Comment disallowed key]
en: You have posted an inappropriate word.
fa: کلمه نامناسبی نوشته اید.

en: Sorry, the term ID and the taxonomy are required arguments.
fa: با عرض پوزش، اصطلاح ID و taxonomy استدلال مورد نیاز است.

en: Sorry, the term does not exist.
fa: ببخشيد، اين اصطلاح وجود نداره.

en: Sorry, the default term cannot be deleted.
fa: با عرض پوزش، اصطلاح پیش فرض را نمی توان حذف کرد.

en: Type metadata labels need to be set into the labels argument when registering your taxonomy using the meta key as the label’s key.
fa: نوع برچسب فراداده باید به استدلال برچسب ها در هنگام ثبت taxonomy خود را با استفاده از کلید متا به عنوان کلید برچسب تنظیم شده است.

note: translators: %s is the name of the Type meta key
en: As a result, the form elements for the "%s" meta key cannot be displayed
fa: در نتیجه عناصر فرم برای کلید متای "%s" را نمی توان نمایش داد

[ctx: Number/count of types]
en: Count
fa: تعداد

note: translators: %d: the number of group members.
en: %d member | %d members
fa[0]: %d عضو

[ctx: Group type taxonomy name]
en: Group Types
fa: نوع گروه

[ctx: Group type taxonomy search items label]
en: Search Group Types
fa: جستجوی انواع گروه‌ها

[ctx: Group type taxonomy parent item label]
en: Parent Group Type
fa: نوع گروه والدین

[ctx: Group type taxonomy parent item label]
en: Parent Group Type:
fa: نوع گروه والدین:

[ctx: Group type taxonomy new item name label]
en: New Group Type Name
fa: نام نوع گروه جدید

[ctx: Group type taxonomy separate items with commas label]
en: Separate group types with commas
fa: انواع گروه جداگانه با کاما

en: Group Type:
fa: نوع گروه :

en: Whether to fetch extra BP data about the returned group.
fa: این که آیا برای واکشی داده های اضافی BP در مورد گروه بازگشته است.

en: Assign one or more type to a group. To assign more than one type, use a comma separated list of types.
fa: یک یا چند نوع را به یک گروه اختصاص دهد. برای اختصاص بیش از یک نوع، از یک لیست جدا شده از کاما از انواع استفاده کنید.

en: Append one or more type to a group. To append more than one type, use a comma separated list of types.
fa: یک یا چند نوع را به یک گروه آپد کنید. برای اضافه کردن بیش از یک نوع، از یک لیست جدا شده از کاما از انواع استفاده کنید.

en: Remove one or more type of a group. To remove more than one type, use a comma separated list of types.
fa: یک یا چند نوع از یک گروه را حذف کنید. برای حذف بیش از یک نوع، از یک لیست جدا شده از کاما از انواع استفاده کنید.

en: The human diff time the Group was last active, in the site's timezone.
fa: زمان منتشر انسانی گروه آخرین بار فعال بود، در منطقه زمانی سایت.

[ctx: BP Type has directory checkbox label]
en: Has Directory View
fa: نمایش فهرست عنوان کاربری

en: The name of this type in plural form.
fa: نام این عنوان کاربری به صورت جمع است.

en: The name of this type in singular form.
fa: نام این عنوان کاربری به صورت مفرد است.

[ctx: BP Type singular name label]
en: Singular name
fa: نام مفرد

en: Whether to fetch extra BP data about the returned groups.
fa: این که آیا برای واکشی داده های اضافی بادی‌پرس در مورد گروه‌های بازگشته.

en: Sorry, you need to be logged in to view your groups.
fa: ببخشید! شما  برای مشاهده گروه‌های خود احتیاج ورود به حساب کاربری دارید

en: The maximum amount of groups the user is member of to return. Defaults to all groups.
fa: حداکثر مقدار گروه‌هایی که کاربر برای بازگشت عضو آن است. پیش فرض برای همه گروه‌ها.

en: BuddyPress keeps track of various relationships between members, groups, and activity items.
fa: بادی پرس نگه می دارد پیگیری روابط مختلف بین کاربران، گروه‌ها، و آیتم ‌های فعالیت.

en: Type ID
fa: شناسه نوع

en: How are you using BuddyPress? Receiving your feedback and suggestions for future versions of BuddyPress genuinely motivates and encourages our contributors.
fa: چگونه از BuddyPress استفاده می کنید؟ دریافت بازخورد و پیشنهادات خود را برای نسخه های آینده از BuddyPress واقعا انگیزه و تشویق مشارکت کنندگان ما.

note: translators: %s is the placeholder for the link to BuddyPress support forums.
en: Please %s about this version of BuddyPress on our website.
fa: لطفا %s مورد این نسخه از BuddyPress در وب سایت ما.

en: Enter a lower-case string without spaces or special characters (used internally to identify the type).
fa: یک رشته به صورت انگلیسی با حروف کوچک و بدون فاصله یا کاراکترهای خاص وارد کنید (به صورت داخلی برای شناسایی عنوان کاربری استفاده می شود).

en: Delete Activities
fa: حذف فعالیت ها

en: You are about to delete the following activities:
fa: شما در حال حذف فعالیت های زیر هستید:

note: translators: 1: activity type. 2: activity author. 3: activity date and time.
en: "%1$s" activity submitted by %2$s on %3$s
fa: فعالیت "%1$s" ارسال شده توسط %2$s در %3$s

note: translators: %s is the site domain and path.
en: domain.%s
fa: دامنه %s

note: translators: %s is the site domain and path.
en: %sblogname
fa: %s بلاگ

en: Sorry, we cannot create the site. Please try again later.
fa: با عرض پوزش، ما نمی توانیم سایت را ایجاد کنیم. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Group Type
fa: نوع گروه

note: translators: %s is the name of the function to use instead of the deprecated one
en: Please use %s instead
fa: لطفا به جای آن از %s استفاده کنید

en: Delete Field Group
fa: حذف گروه زمینه

en: You are about to delete the following field group:
fa: شما در حال حذف گروه زمینه زیر هستید:

note: translators: %s is the field type name.
en: Delete %s
fa: حذف %s

en: Member Type
fa: عنوان کاربر

note: translators: 1 is the field type name. 2 is the field name
en: You are about to delete the following %1$s: %2$s.
fa: شما در حال حذف اطلاعات زیر %1$s: %2$s

en: There is no limit to the number of sites that you can have, so create to your heart’s content, but blog responsibly!
fa: هیچ محدودیتی برای تعداد سایت هایی که می توانید داشته باشند وجود ندارد، بنابراین به محتوای قلب خود ایجاد کنید، اما وبلاگ مسئولانه!

en: By filling out the form below, you can
fa: با پر کردن فرم زیر می توانید

en: add a site to your account
fa: اضافه کردن یک سایت به حساب شما

en: There was a problem creating blog.
fa: مشکل ایجاد وبلاگ وجود داشت.

en: Sorry, blog creation is disabled.
fa: با عرض پوزش، ایجاد وبلاگ غیر فعال است.

en: The new site's name (used for the site URL).
fa: نام سایت جدید (مورد استفاده برای URL سایت).

en: The new site's title.
fa: عنوان سایت جدید.

en: The new site's network ID. (Only relevant on multi-network installations)
fa: شناسه شبکه سایت جدید (فقط مربوط به تاسیسات چند شبکه ای)

en: The user ID of the new site's admin.
fa: شناسه کاربری مدیر سایت جدید.

en: Set initial Blog options.
fa: تنظیم گزینه های اولیه وبلاگ.

en: Sorry, there was an error and the Member type wasn’t added.
fa: با عرض پوزش، خطا وجود داشت و نوع Member اضافه نمی شد.

en: Member type could not be updated due to missing required information.
fa: عنوان کاربری را نمی توان به دلیل از دست رفته اطلاعات مورد نیاز به روز شده است.

en: Member type successfully deleted.
fa: عنوان کاربری با موفقیت حذف شد.

en: Sorry, there was an error while trying to delete this Member type.
fa: با عرض پوزش، خطایی در حین تلاش برای حذف این عنوان کاربری وجود داشت.

en: Sorry, This Member type is registered using code, deactivate the plugin or remove the custom code before trying to delete it again.
fa: با عرض پوزش، این عنوان کاربری با استفاده از کد ثبت شده است، غیر فعال کردن پلاگین و یا حذف کد سفارشی قبل از تلاش برای حذف آن دوباره.

en: Sorry, the Member type was not deleted: it does not exist.
fa: با عرض پوزش، عنوان کاربری حذف نشد: وجود ندارد.

en: Sorry, this Member type already exists.
fa: متاسفیم, این عنوان کاربری از قبل وجود دارد.

en: Member type successfully updated.
fa: عنوان کاربری با موفقیت به‌روزرسانی شد.

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "Active 1 hour ago")
en: Active %s
fa: فعال %s

[ctx: Member type taxonomy description]
en: BuddyPress Member Types
fa: انواع عضو بادی‌پرس

[ctx: Member type taxonomy most used items label]
note: translators: Tab heading when selecting from the most used terms.
en: Most Used
fa: بیشترین استفاده

[ctx: Member type taxonomy add or remove items label]
en: Add or remove member types
fa: افزودن یا حذف انواع عضو

[ctx: Member type taxonomy update item label]
en: Update Member Type
fa: به‌روزرسانی نوع عضو

[ctx: Member type taxonomy view item label]
en: View Member Type
fa: نمایش نوع عضو

[ctx: Member type taxonomy edit item label]
en: Edit Member Type
fa: ویرایش نوع عضو

[ctx: Member type taxonomy all items label]
en: All Member Types
fa: همه انواع عضو

[ctx: Member type taxonomy popular items label]
en: Popular Member Types
fa: محبوبترین انواع عضو

en: Enter if you want the type slug to be different from its ID.
fa: اگر می خواهید نوع slug با شناسه آن متفاوت باشد، وارد کنید.

[ctx: Member type taxonomy search items label]
en: Search Member Types
fa: جستجوی انواع عضو

[ctx: Member type taxonomy parent item label]
en: Parent Member Type
fa: نوع عضو والدین

[ctx: Member type taxonomy parent item label]
en: Parent Member Type:
fa: نوع عضو والدین:

[ctx: Member type taxonomy separate items with commas label]
en: Separate member types with commas
fa: انواع عضو جداگانه با کاما

[ctx: Member type taxonomy choose from most used label]
en: Choose from the most used meber types
fa: را انتخاب کنید از انواع meber استفاده می شود

[ctx: Member type taxonomy no terms label]
en: No member types
fa: بدون انواع عضو

[ctx: Member type taxonomy items list navigation label]
en: Member Types list navigation
fa: ناوبری لیست انواع عضو

[ctx: Member type taxonomy items list label]
en: Member Types list
fa: لیست انواع عضو

[ctx: Member type taxonomy back to items label]
en: &larr; Back to Member Types
fa: ← به انواع عضو

en: Unique identifier for the member.
fa: شناسه منحصر به فرد برای عضو.

en: Whether to fetch extra BP data about the returned member.
fa: این که آیا برای واکشی داده های اضافی BP در مورد عضو بازگشته.

en: Reassign the deleted member's posts and links to this user ID.
fa: ها و لینک های عضو حذف شده را دوباره به این شناسه کاربر واگذار کنید.

en: Assign a member type to a member, use a comma separated list of member types to assign more than one.
fa: اختصاص یک نوع عضو به یک عضو، استفاده از یک لیست جدا از کاما از انواع عضو برای اختصاص بیش از یک.

en: Slug of the friendship status with current logged in user.
fa: Slug از وضعیت دوستی با فعلی وارد شده در کاربر.

en: Last date the member was active on the site.
fa: آخرین تاریخ عضو در سایت فعال بود.

en: The content of the latest activity posted by the member.
fa: محتوای آخرین فعالیت ارسال شده توسط عضو.

en: Total number of friends for the member.
fa: تعداد کل دوستان برای عضو.

en: Member Types:
fa: عنوان کاربری:

[ctx: Member type taxonomy singular name]
en: Member Type
fa: عنوان کاربری

[ctx: Member type taxonomy name]
en: Member Types
fa: عنوان کاربری

en: Member Type:
fa: عنوان کاربری:

en: Member type successfully added.
fa: عنوان کاربری با موفقیت اضافه شد.

en: Please define the Member Type ID field.
fa: لطفاً فیلد شناسه عنوان کاربری را تعریف کنید.

[ctx: BP Member type ID label]
en: Member Type ID
fa: شناسه عنوان کاربری

[ctx: Member type taxonomy not found label]
en: No member types found.
fa: هیچ عنوان کاربری پیدا نشد.

[ctx: Member type taxonomy new item name label]
en: New Member Type Name
fa: نام عنوان کاربری جدید

[ctx: Member type taxonomy add new item label]
en: Add New Member Type
fa: افزودن عنوان کاربری جدید

en: Show where member types may be listed, like in the member header.
fa: در بالای پروفایل کاربران عنوان کاربری نمایش داده می شود.

[ctx: BP Member type show in list]
en: Show on Member
fa: نمایش در پروفایل

[ctx: BP Member type ID description]
en: Enter a lower-case string without spaces or special characters (used internally to identify the member type).
fa: یک رشته انگلیسی با حروف کوچک و بدون فاصله یا کاراکترهای خاص وارد کنید (به صورت داخلی برای شناسایی عنوان کاربری استفاده می شود).

en: Make a list of members matching this type available on the members directory.
fa: فهرستی از کاربران این عنوان کاربری را در پروفایل کاربران در دسترس قرار دهید.

en: Whether to fetch extra BP data about the returned members.
fa: این که آیا برای واکشی داده های اضافی بادی‌پرس در مورد کاربران بازگشته.

en: Sorry, you are not allowed to view members with the edit context.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به مشاهده کاربران با زمینه ویرایش نیستید.

en: Required to be true, as members do not support trashing.
fa: لازم است درست باشد، چرا که کاربران از حذف کردن حمایت نمی‌کنند.

en: Those users are already friends or have sent friendship request(s) recently.
fa: آن کاربران در حال حاضر دوستان و یا درخواست دوستی (ها) به تازگی ارسال کرده اند.

[ctx: Group activity RSS title]
note: translators: 1: Site Name. 2:Group Name.
en: %1$s | %2$s | Activity
fa: %1$s | %2$s | فعالیت

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag
en: Hidden %s | Hidden %s
fa[0]: مخفی %s

en: Invalid friendship ID.
fa: شناسه دوستی نامعتبر است.

en: Friendship does not exist.
fa: دوستی وجود ندارد.

en: BuddyPress Member
fa: عضو بادی پرس

en: Failed to create table!
fa: خطا در ایحاد جدول!

en: Created invitations table!
fa: جدول دعوت نامه ایجاد شده است!

en: Migrated invitations!
fa: دعوت نامه های مهاجرت!

en: Numeric identifier of a user ID.
fa: شناسه عددی شناسه کاربر.

en: There was a problem confirming if user is valid.
fa: هنگام تأیید اعتبار کاربر مشکلی پیش آمد.

en: There was an error trying to create the friendship.
fa: هنگام ایجاد دوستی خطایی رخ داد.

en: Could not accept friendship.
fa: نمی توان دوستی را پذیرفت.

en: Could not delete friendship.
fa: دوستی حذف نشد.

en: A unique numeric ID of a user.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد از یک کاربر.

en: Whether to force the friendship agreement.
fa: چه به زور توافق دوستی.

en: Whether to force friendship removal.
fa: این که آیا به زور حذف دوستی.

en: Unique numeric identifier of the friendship.
fa: شناسه عددی منحصر به فرد از دوستی.

en: Whether the friendship been confirmed/accepted.
fa: خواه دوستی تأیید شده باشد یا پذیرفته شده باشد.

en: The date the friendship was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد ارتباط، در منطقه زمانی سایت.

en: ID of the member whose friendships are being retrieved.
fa: شناسه عضوی که دوستی هایش در حال بازیابی است.

en: Wether the friendship has been accepted.
fa: رقت دوستانه پذیرفته شده است.

en: The ID of the user who is requesting the Friendship.
fa: شناسه کاربري که درخواست دوستي ميکنه .

en: The ID of the user who is invited to agree to the Friendship request.
fa: شناسه کاربری که برای موافقت با درخواست دوستی دعوت می شود.

en: Column name to order the results by.
fa: نام ستون برای سفارش نتایج توسط.

en: Order results ascending or descending.
fa: نتایج سفارش صعودی یا نزولی

note: Translators: %s is the group's name.
en: Group Profile photo of %s
fa: گروه عکس پروفایل %s

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Argument `membership_id` passed to %1$s is deprecated. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: استدلال 'membership_id' منتقل شده به %1$s deprecated است. برای جزئیات بیشتر به مستندات %2$s در محل کار مراجعه کنید.

note: translators: 1: number of accepted group membership requests. 2: group name.
en: %1$d accepted group membership requests for the group "%2$s"
fa: %1$d های عضویت گروه برای گروه "%2$s"

note: translators: 1: number of accepted group membership requests. 2: group name.
en: %1$d rejected group membership requests for the group "%2$s"
fa: %1$d درخواست های عضویت گروهی برای گروه "%2$s"

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Public %s | Public %s
fa[0]: عمومی %s

note: translators: %s is the placeholder for the count html `<span class="count"/>`
en: Private %s | Private %s
fa[0]: خصوصی %s

en: Sorry, there was a problem fetching this group cover.
fa: ببخشيد، يه مشکلي براي پوشش اين گروه وجود داشت.

en: Sorry, group cover upload is disabled.
fa: متأسفیم ، آپلود جلد گروه غیرفعال است.

en: Sorry, there was a problem deleting this group cover.
fa: متأسفیم ، در حذف این پوشش گروه مشکلی پیش آمد.

en: Whether the member is a group moderator.
fa: این که آیا عضو مجری گروه است.

en: Whether the member has been banned from the group.
fa: آیا عضو از این گروه منع شده است.

en: Whether the member is a group administrator.
fa: این که آیا عضو یک مدیر گروه است.

en: Whether the membership of this user has been confirmed.
fa: آیا عضویت این کاربر تأیید شده است یا خیر.

en: The type(s) of the Group.
fa: نوع گروه.

en: Failed to migrate invitations!
fa: ناموفق به مهاجرت دعوت نامه!

[ctx: group members pagination]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s از %3$s عضو

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Migrating group invitations&hellip; %s
fa: دعوت های گروه مهاجرت &hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Creating the Invitations database table if it does not exist&hellip; %s
fa: در صورت وجود جدول پایگاه داده دعوتها &hellip; %s

[ctx: Group Manage Members dropdown default option]
en: All members
fa: همه کاربران

[ctx: last time the user was active]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "Active 1 hour ago")
en: Active %s
fa: فعال %s

en: (opens in a new tab)
fa: (در یک برگه جدید باز می شود)

en: Create the database table for Invitations and migrate existing group invitations if needed.
fa: ایجاد جدول پایگاه داده برای دعوت نامه ها و انتقال دعوت گروه موجود در صورت نیاز.

[ctx: copyright text for email footers]
note: translators: 1. Copyright year, 2. Site name
en: &copy; %1$s %2$s
fa: %1$s: %2$s

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: Noteworthy Contributors to %s
fa: قابل توجه مشارکت کنندگان %s

[ctx: cover image upload error]
note: translators: %s: Max file size for the cover image
en: That image is too big. Please upload one smaller than %s
fa: این عکس بزرگ است. لطفا عکس دیگری کوچکتر از %s بارگذاری کنید

[ctx: cover image upload error]
note: translators: %s: comma separated list of file types allowed for the cover image
en: Please upload only this file type: %s. | Please upload only these file types: %s.
fa[0]: تنها این نوع از پرونده‌ها مجاز بارگذاری است: %s.

en: The BuddyPress attachments uploads directory is not set.
fa: پیوست های BuddyPress دایرکتوری آپلود نمی شود.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: %s has been deleted from the system.
fa: %s از سیستم حذف شده است.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: member name
en: There was an error deleting %s from the system. Please try again.
fa: حذف %s از سیستم، با خطا مواجه شد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: The cover image directory is not valid.
fa: پوشه تصویر کاور معتبر نیست.

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s"
fa: %1$s از شما در گروه "%2$s" نام برد

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the url to a codex page
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
fa: راهنمای <a href="%s"> کدکس </a> را برای اطلاعات بیشتر ببینید.

note: translators: %$1s and %$2s is replaced with the correct sizes.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For better results, make sure to upload an image that is larger than %1$spx wide, and %2$spx tall.
fa: شما تصویری را انتخاب کرده اید که کوچکتر از حد توصیه شده است. برای کسب نتایج بهتر ، حتما تصویری بزرگتر از %1$spx عرض و %2$spx انتخاب کنید.

[ctx: profile photo upload error]
note: translators: %s: comma separated list of file types allowed for the profile photo
en: Please upload only this file type: %s. | Please upload only these file types: %s.
fa[0]: لطفا فقط این نوع از فایل ها را آپلود کنید: %s.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به انجام این عمل نیستید.

[ctx: profile photo upload error]
note: translators: %s: Max file size for the profile photo
en: That photo is too big. Please upload one smaller than %s
fa: حجم این عکس بالا است. لطفاً عکسی با حجم کمتر از %s آپلود نمایید.

en: BP Blocks needs to be registered hooking `bp_blocks_init`
fa: بلوک های بی پی نیاز به ثبت نام قلاب 'bp_blocks_init'

en: The `name` or `editor_script` required keys are missing.
fa: 'نام' یا 'editor_script' کلیدهای مورد نیاز گم شده اند.

en: The required `editor_script` could not be registered.
fa: مورد نیاز 'editor_script' را نمی توان ثبت نام کرد.

en: The cover image is a Members component feature, please use bp_is_active( 'members', 'cover_image' ) instead.
fa: تصویر پوشش یک ویژگی شامل کاربران است، لطفاً به جای آن از bp_is_active ('کاربران'، 'cover_image' استفاده کنید.

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag `<span class="count"/>`
en: All %s
fa: همه %s

en: Full width
fa: تمام عرض

[ctx: Personal activity feed title]
note: translators: 1: Site Name. 2: User Display Name.
en: %1$s | %2$s | Activity
fa: %1$s | %2$s | فعالیت

en: You need to define a component parameter to insert activity.
fa: برای درج فعالیت باید یک پارامتر جزء تعریف کنید.

en: You need to define a type parameter to insert activity.
fa: برای درج فعالیت باید یک پارامتر نوع تعریف کنید.

note: translators: %s is the placeholder for the count html tag `<span class="count"/>`
en: Spam %s
fa: اسپم %s

en: Limit result set to items with a specific scope.
fa: نتیجه را برای موارد محدوده مشخص محدود کنید.

note: translators: 1: the activity user link. 2: the blog link.
en: %1$s created the site %2$s
fa: %1$s سایت %2$s را ایجاد کرد

[ctx: `new_blog_comment` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s commented on the post, %2$s, on the site %3$s
fa: %1$s درباره پست ،%2$s، در سایت%3$s نظر داد

en: Site icon for the blog
fa: آیکون سایت برای وبلاگ

[ctx: last time the site was active]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "Active 1 hour ago")
en: Active %s
fa: فعال %s

en: A unique numeric ID for the blog.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای وبلاگ.

en: There was a problem confirming the blog's user admin is valid.
fa: مشکلی در تأیید اعتبار کاربر وبلاگ وجود دارد.

en: Sorry, there was a problem fetching the blog avatar.
fa: متأسفیم ، هنگام واکشی نماد وبلاگ مشکلی پیش آمد.

en: Sorry, blog avatar is disabled.
fa: متأسفیم ، نماد وبلاگ غیرفعال است.

en: Whether to disable the default Gravatar Admin user fallback.
fa: این که آیا برای غیر فعال کردن پیش فرض Gravatar مدیر کاربر fallback.

en: A unique numeric ID for the Blog.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای وبلاگ.

en: There was a problem confirming if user ID provided is a valid one.
fa: هنگام تأیید اینکه شناسه کاربر ارائه شده معتبر باشد ، مشکلی پیش آمد.

en: Invalid blog ID.
fa: شناسه وبلاگ نامعتبر است.

en: A unique numeric ID for the blog admin.
fa: شناسه عددی منحصر به فرد برای مدیر وبلاگ.

en: The name of the blog.
fa: نام وبلاگ

en: The description of the blog.
fa: توضیحات وبلاگ.

en: The path of the blog.
fa: مسیر وبلاگ.

en: The domain of the blog.
fa: دامنه وبلاگ.

en: Avatar URLs for the blog.
fa: URL های آواتار برای وبلاگ.

en: ID of the user whose blogs user can post to.
fa: شناسه کاربر که کاربر وبلاگ های خود را می توانید به.

en: A unique numeric ID for the User.
fa: شناسه عددی منحصر به فرد برای کاربر.

en: Sorry, there was a problem fetching this user cover.
fa: متأسفیم ، هنگام واکشی این پوشش کاربر مشکلی پیش آمد.

en: Sorry, user cover upload is disabled.
fa: متأسفیم ، آپلود پوشش کاربر غیرفعال است.

en: Sorry, there was a problem deleting this user cover.
fa: با عرض پوزش، یک مشکل حذف این پوشش کاربر وجود دارد.

en: Friendship relation with, current, logged in user.
fa: ارتباط دوستی با ، فعلی ، ورود به سیستم کاربر.

en: Identifier for the signup. Can be a signup ID, an email address, or an activation key.
fa: شناسه برای ثبت نام. می تواند یک شناسه ثبت نام، یک آدرس ایمیل، یا یک کلید فعال سازی باشد.

en: Activation key of the signup.
fa: کلید فعالسازی برای ثبت نام.

en: Cannot create new signup.
fa: نمی‌تواند ثبت نام جدید ایجاد کند.

en: Could not delete signup.
fa: ثبت نام حذف نشد.

en: Fail to activate the signup.
fa: فعال کردن ثبت نام انجام نشد.

en: Passwords cannot be empty or contain the "\" character.
fa: رمزهای عبور نمی توانند خالی یا شامل کاراکتر "\" شوند.

en: Password for the new user (never included).
fa: رمز عبور برای کاربر جدید (هرگز شامل).

en: A unique numeric ID for the signup.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای ثبت نام.

en: The username of the user the signup is for.
fa: نام کاربری کاربر ثبت نام برای.

en: The email for the user the signup is for.
fa: ایمیل برای ثبت نام برای کاربر است.

en: The registered date for the user, in the site's timezone.
fa: تاریخ ثبت شده برای کاربر ، در منطقه زمانی سایت.

en: The date the activation email was sent to the user, in the site's timezone.
fa: تاریخ ارسال ایمیل فعال سازی به کاربر، در منطقه زمانی سایت.

en: The number of times the activation email was sent to the user.
fa: تعداد بار ایمیل فعال سازی برای کاربر ارسال شد.

en: The signup meta information
fa: اطلاعات متا ثبت نام

en: The new user's full name.
fa: نام کامل کاربر جدید.

en: Unique site name (slug) of the new user's child site.
fa: نام سایت منحصر به فرد (slug) از سایت کودک کاربر جدید.

en: Title of the new user's child site.
fa: عنوان سایت کودک کاربر جدید.

en: Search engine visibility of the new user's site.
fa: دید موتور جستجو از سایت کاربر جدید.

en: Language to use for the new user's site.
fa: زبان برای استفاده برای سایت کاربر جدید.

en: Total number of signups to return.
fa: تعداد کل ثبت نام ها برای بازگشت.

en: Offset the result set by a specific number of items.
fa: نتیجه تعیین شده توسط تعداد مشخصی از موارد را جبران کنید.

en: Order by a specific parameter (default: signup_id).
fa: با یک پارامتر خاص سفارش دهید (پیش فرض: signup_id).

en: Specific user login to return.
fa: ورود کاربر خاص به بازگشت.

note: translators: 1: group name. 2: member name.
en: What's new in %1$s, %2$s?
fa: توي اينجا چي %1$s، %2$s؟

en: Select the BuddyPress container width for your site.
fa: عرض ظرف BuddyPress را برای سایت خود انتخاب کنید.

en: Default width
fa: عرض پیش فرض

en: Wide width
fa: عرض گسترده

en: Whether to fetch data for the field. Requires a $user_id.
fa: این که آیا برای واکشی داده ها برای زمینه. نیاز به $user_id.

en: Options of the profile field.
fa: گزینه های قسمت پروفایل.

en: The permalink of the blog.
fa: لینک همین وبلاگ.

en: Invalid signup id.
fa: شناسه نامعتبر است.

[ctx: `new_blog_comment` activity action]
note: translators: 1: the activity user link. 2: the post link.
en: %1$s commented on the post, %2$s
fa: %1$s درباره این مطلب نظر داد، %2$s

en: Follow BuddyPress on X/Twitter
fa: دنبال BuddyPress در توییتر

en: Visit the Support Forums
fa: بازدید از انجمن های پشتیبانی

[ctx: BuddyPress Extended Profile data exporter friendly name]
en: Extended Profile information
fa: اطلاعات پروفایل توسعه یافته

en: A unique numeric ID for the group of profile fields.
fa: شناسه اختصاصی منحصر به فرد برای گروه فیلدهای نمایه.

en: Invalid field group ID.
fa: شناسه گروه نامعتبر است.

en: Required param missing.
fa: پارامتر لازم نیست.

en: Cannot create new XProfile field group.
fa: نمی توان فیلد گروه جدید XProfile را ایجاد کرد.

en: Sorry, you are not allowed to view this XProfile field group.
fa: متأسفیم ، شما مجاز به مشاهده این گروه فیلد XProfile نیستید.

en: Cannot update XProfile field group.
fa: نمی توان گروه فیلد XProfile را به روز کرد.

en: Could not delete XProfile field group.
fa: گروه فیلد XProfile حذف نشد.

en: The name of group of profile fields.
fa: نام گروه فیلد های پروفایل

en: The description of the group of profile fields.
fa: توضیحات گروه فیلدهای پروفایل.

en: Content for the group of profile fields, as it exists in the database.
fa: محتوا برای گروه رشته های پروفایل ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML content for the group of profile fields, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای گروه فیلدهای نمایه ، که برای نمایش تبدیل شده است.

en: The order of the group of profile fields.
fa: ترتیب گروه فیلدهای پروفایل.

en: Whether the group of profile fields can be deleted or not.
fa: این که آیا گروه فیلدهای پروفایل قابل حذف است یا خیر.

en: The fields associated with this group of profile fields.
fa: زمینه های مرتبط با این گروه از زمینه های نمایه.

en: ID of the field group that have fields.
fa: ID گروه میدانی که فیلد دارند.

en: Whether to fetch the fields for each group.
fa: این که آیا زمینه ها را برای هر گروه واکشی کنیم.

en: Whether to fetch data for each field. Requires a $user_id.
fa: آیا واکشی داده برای هر قسمت. به $ user_id نیاز دارد.

en: Whether to fetch the visibility level for each field.
fa: آیا برای دستیابی به سطح دید برای هر قسمت.

en: Ensure result set excludes specific profile fields.
fa: اطمینان حاصل کنید که مجموعه نتایج ، زمینه های نمایه خاص را حذف نمی کند.

en: Limit fields by those restricted to a given member type, or array of member types. If `$user_id` is provided, the value of `$member_type` will be overridden by the member types of the provided user. The special value of 'any' will return only those fields that are unrestricted by member type - i.e., those applicable to any type.
fa: زمینه هایی را که محدود به نوع عضو خاص یا گروهی از انواع عضو هستند محدود کنید. اگر '$ user_id' ارائه شود ، مقدار "$ anëtar_type" توسط انواع عضو کاربر ارائه شده نادیده گرفته می شود. مقدار ویژه "هر" فقط آن قسمتهایی را می پذیرد که از نظر نوع عضو بدون محدودیت باشد - یعنی مواردی که برای هر نوع قابل استفاده است.

en: Whether to hide profile fields where the user has not provided data or not.
fa: آیا پنهان کردن زمینه های پروفایل در جایی که کاربر داده ای ارائه نکرده باشد یا خیر.

en: Whether to pre-fetch xprofilemeta for all retrieved groups, fields, and data.
fa: آیا برای همه گروه‌ها، فیلدها و داده‌های بازیابی شده ، باید xprofilemeta را از قبل دریافت کنید.

en: Ensure result set excludes specific profile field groups.
fa: اطمینان از مجموعه نتیجه گروه‌های زمینه پروفایل خاص را مستثنی می کند.

en: Whether to hide profile groups of fields that do not have any profile fields or not.
fa: پنهان کردن گروههای نمایه فیلدهایی که هیچ زمینه نمایه ای ندارند یا خیر.

en: The order of the option into the profile field list of options
fa: ترتیب گزینه به لیست فیلد پروفایل گزینه ها

en: The way profile field's options are ordered.
fa: نحوه سفارش گزینه های پروفایل پروفایل

en: Whether the option is the default one for the profile field.
fa: آیا گزینه مورد پیش فرض مربوط به قسمت پروفایل است.

en: Who may see the saved value for this profile field.
fa: چه کسی ممکن است مقدار ذخیره شده را برای این قسمت نمایه مشاهده کند.

en: The saved value for this profile field.
fa: مقدار ذخیره شده برای این فیلد نمایه.

en: ID of the profile group of fields that have profile fields
fa: شناسه گروه پروفایل فیلدها که دارای فیلد پروفایل هستند

[ctx: BuddyPress Activity data exporter friendly name]
en: Activity Data
fa: داده فعالیت

[ctx: Default text for the post type name]
en: item
fa: آیتم

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s wrote a new %2$s, on the site %3$s
fa: %1$s %2$s,جدید در سایت نوشت %3$s

[ctx: Activity Custom Post Type post action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link.
en: %1$s wrote a new %2$s
fa: ‫%1$s پست جدید نوشته شده, %2$s

[ctx: Activity Custom Post Type comment action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link. 3: the blog link.
en: %1$s commented on the %2$s, on the site %3$s
fa: ‫%1$s نظرات روی پست, %2$s, روی سایت %3$s

[ctx: Activity Custom Post Type post comment action]
note: translators: 1: the activity author user link. 2: the post link.
en: %1$s commented on the %2$s
fa: ‫%1$s نظرات روی پست, %2$s

en: The ID of the field the data is from.
fa: شناسه فیلد داده ها از.

en: The ID of user the field data is from.
fa: شناسه کاربر از داده های فیلد از.

en: Sorry, the profile field value is not viewable for this user.
fa: متأسفیم ، مقدار فیلد نمایه برای این کاربر قابل مشاهده نیست.

en: Invalid field ID.
fa: شناسه پست نامعتبر است.

en: Cannot save XProfile data.
fa: داده XProfile را نمی توان ذخیره کرد.

en: Sorry, you cannot save XProfile field data.
fa: با عرض پوزش، شما نمی توانید داده های زمینه XProfile را ذخیره کنید.

en: Sorry, you need to be logged in to save XProfile data.
fa: متأسفیم ، برای ذخیره اطلاعات XProfile باید وارد سیستم شوید.

en: Could not delete XProfile data.
fa: داده XProfile حذف نشد.

en: A unique numeric ID for the profile data.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای داده های نمایه.

en: The ID of the user the field data is from.
fa: شناسه کاربری که داده های فیلد از آن است.

en: The value of the field data.
fa: مقدار داده های فیلد.

en: Value for the field, as it exists in the database.
fa: مقدار مربوط به این زمینه ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: Unserialized value for the field, regular string will be casted as array.
fa: مقدار غیر کاربردی برای این رشته ، رشته های منظم به صورت آرایه ریخته می شوند.

en: HTML value for the field, transformed for display.
fa: مقدار HTML برای این زمینه ، برای نمایش تبدیل شده است.

en: The date the field data was last updated, in the site's timezone.
fa: تاریخ داده های این فیلد آخرین بار به روز شده بود، در منطقه زمانی سایت.

en: Required if you want to load a specific user's data.
fa: اگر می خواهید داده های کاربر خاص را بارگیری کنید ، لازم است.

en: A unique numeric ID for the profile field.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای قسمت پروفایل.

en: Required if you want to delete users data for the field.
fa: اگر می خواهید داده های کاربران برای این زمینه حذف شود ، لازم است.

en: Value suppressed.
fa: ارزش سرکوب شده

en: Cannot create new XProfile field.
fa: زمینه XProfile جدید ایجاد نمی شود.

en: Sorry, you are not allowed to create a XProfile field.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ایجاد یک فیلد XProfile نیستید.

en: Invalid profile field ID.
fa: شناسه فیلد نمایه نامعتبر است.

en: Cannot update XProfile field.
fa: زمینه XProfile به روزرسانی نمی شود.

en: Could not delete XProfile field.
fa: فیلد XProfile حذف نشد.

en: Sorry, you are not allowed to delete this field.
fa: متأسفیم ، شما مجاز به حذف این قسمت نیستید.

en: Default visibility for the profile field.
fa: دید پیش فرض برای قسمت نمایه.

en: Autolink status for this profile field
fa: وضعیت تکمیل خودکار برای این قسمت نمایه

en: The ID of the group the field is part of.
fa: شناسه گروه فیلد بخشی از آن است.

en: The ID of the parent field.
fa: شناسه زمینه والدین.

en: The type for the profile field.
fa: نوع برای فیلد پروفایل.

en: The name of the profile field.
fa: نام قسمت پروفایل.

en: The description of the profile field.
fa: توضیحات قسمت پروفایل.

en: Content for the profile field, as it exists in the database.
fa: محتوا برای قسمت پروفایل ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML content for the profile field, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای قسمت پروفایل ، برای نمایش تبدیل شده است.

en: Whether the profile field must have a value.
fa: این که آیا فیلد نمایه باید یک مقدار داشته باشد.

en: Whether the profile field can be deleted or not.
fa: اینکه زمینه پروفایل حذف شود یا خیر.

en: The order of the profile field into the group of fields.
fa: ترتیب قسمت پروفایل به گروه فیلدها.

en: Whether to allow members to set the visibility for the profile field data or not.
fa: این که آیا به کاربران اجازه می دهد تا دید را برای داده های زمینه پروفایل تعیین کنند یا نه.

en: A unique numeric ID for the activity.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای فعالیت.

en: Invalid activity ID.
fa: شناسه فعالیت نامعتبر است.

en: Sorry, you cannot view the activities.
fa: با عرض پوزش ، شما نمی توانید فعالیت ها را مشاهده کنید.

en: Please, enter some content.
fa: لطفاً برخی از مطالب را وارد کنید

en: Cannot create new activity.
fa: فعالیت جدید ایجاد نمی شود.

en: Sorry, you are not allowed to create activities.
fa: متأسفیم ، شما مجاز به ایجاد فعالیت نیستید.

en: Cannot update existing activity.
fa: فعالیت موجود را نمی توان بروزرسانی کرد.

en: Sorry, you are not allowed to update this activity.
fa: متأسفیم ، شما مجاز نیستید این فعالیت را به روز کنید.

en: Could not delete the activity.
fa: فعالیت حذف نشد.

en: Sorry, you are not allowed to delete this activity.
fa: متأسفیم ، شما مجاز به حذف این فعالیت نیستید.

en: Sorry, you cannot remove the activity from your favorites.
fa: متأسفیم ، شما نمی توانید فعالیت را از موارد دلخواه خود حذف کنید.

en: Sorry, you cannot add the activity to your favorites.
fa: متأسفیم ، شما نمی توانید فعالیت را به موارد دلخواه خود اضافه کنید.

en: Sorry, you are not allowed to update favorites.
fa: متأسفیم ، شما مجاز نیستید موارد دلخواه را به روز کنید.

en: The ID of some other object primarily associated with this one.
fa: شناسه یک شیء دیگر که در درجه اول با این شخص مرتبط است.

en: The ID of some other object also associated with this one.
fa: شناسه یک شیء دیگر نیز با این مورد مرتبط است.

en: The ID for the author of the activity.
fa: شناسه نویسنده فعالیت.

en: The permalink to this activity on the site.
fa: پیوند مجدد این فعالیت در سایت.

en: The active BuddyPress component the activity relates to.
fa: مؤلفه فعال Appandish مربوط به فعالیت است.

en: The activity type of the activity.
fa: نوع فعالیت: نوشتن فعالیت.

en: The description of the activity's type (eg: Username posted an update)
fa: شرح نوع فعالیت (به عنوان مثال: نام کاربری بروزرسانی ارسال کرد)

en: Allowed HTML content for the activity.
fa: محتوای HTML مجاز برای فعالیت.

en: Content for the activity, as it exists in the database.
fa: محتوای فعالیت ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML content for the activity, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای فعالیت ، برای نمایش تبدیل شده است.

en: The date the activity was published, in the site's timezone.
fa: تاریخ انتشار فعالیت ، در منطقه زمانی سایت.

en: Whether the activity has been marked as spam or not.
fa: اینکه فعالیت به عنوان اسپم مشخص شده باشد یا خیر.

en: Total number of comments of the activity object.
fa: تعداد کل نظرات موضوع فعالیت.

en: Whether the activity object should be sitewide hidden or not.
fa: این که آیا شیء فعالیت باید در یک مکان پنهان باشد یا نه.

en: Whether the activity object has been favorited by the current user.
fa: این که آیا موضوع فعالیت مورد رضایت کاربر فعلی قرار گرفته است یا خیر.

en: Avatar URLs for the author of the activity.
fa: URL های آواتار برای نویسنده فعالیت.

en: Limit result set to items published after a given ISO8601 compliant date.
fa: نتیجه را برای موارد چاپ شده پس از تاریخ سازگار با ISO8601 تنظیم کنید.

en: Limit result set to items created by a specific user (ID).
fa: نتیجه را برای موارد ایجاد شده توسط یک کاربر خاص (شناسه) محدود کنید.

en: Limit result set to items created by a specific group.
fa: نتیجه را برای موارد ایجاد شده توسط یک گروه خاص تنظیم کنید.

en: Limit result set to items created by a specific site.
fa: نتیجه را برای موارد ایجاد شده توسط یک سایت خاص محدود کنید.

en: Limit result set to items with a specific prime association ID.
fa: نتیجه را محدود کنید تا مواردی را با شناسه انجمن اصلی خاص داشته باشید.

en: Limit result set to items with a specific secondary association ID.
fa: نتیجه را برای موارد دارای شناسه انجمن ثانویه مشخص محدود کنید.

en: Limit result set to items with a specific active BuddyPress component.
fa: نتیجه را محدود به مواردی با یک جزء فعال AppAndishخاص کنید.

en: Limit result set to items with a specific activity type.
fa: نتیجه را محدود به مواردی از نوع فعالیت خاص کنید.

en: No comments by default, stream for within stream display, threaded for below each activity item.
fa: بدون نظر به صورت پیش فرض ، جریان را برای نمایش جریان ، در زیر هر مورد فعالیت مشاهده کنید.

en: List of message objects for the thread.
fa: لیست اشیاء پیام برای موضوع.

en: List of starred message IDs.
fa: لیست شناسه پیام ستاره دار.

en: Filter the result by box.
fa: نتیجه را با جعبه فیلتر کنید.

en: Filter the result by thread status.
fa: نتیجه را با وضعیت رشته فیلتر کنید.

en: Limit result to messages created by a specific user.
fa: نتیجه را به پیامهای ایجاد شده توسط یک کاربر خاص محدود کنید.

en: A list of objects children of the activity object.
fa: لیستی از اشیاء فرزند موضوع فعالیت.

[ctx: BuddyPress Messages data exporter friendly name]
en: Private Messages
fa: پیام خصوصی

en: ID of one of the message of the Thread.
fa: شناسه یکی از پیام های موضوع.

en: Sorry, you cannot view the messages.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده پیغام‌ها نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to see this thread.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده این رشته نیستید.

en: Sorry, this thread does not exist.
fa: متأسفیم ، این موضوع وجود ندارد

en: There was an error trying to create the message.
fa: خطایی در هنگام ایجاد این پیام رخ داد.

en: Sorry, you need to be logged in to create a message.
fa: برای ایجاد پیغام جدید باید وارد شوید.

en: There was an error trying to update the message.
fa: خطایی در هنگام بروزرسانی این پیام رخ داد.

en: Sorry, this message does not exist.
fa: با عرض پوزش، این پیغام یافت نشد.

en: Sorry, you cannot add the message to your starred box.
fa: با عرض پوزش ، شما نمی توانید پیام را به جعبه ستاره دار خود اضافه کنید.

en: Sorry, you cannot remove the message from your starred box.
fa: با عرض پوزش، شما نمی توانید پیام را از جعبه ستاره دار خود حذف کنید.

en: Sorry, you are not allowed to star/unstar messages.
fa: متاسفانه شما مجاز به ستاره‌دار یا غیرستاره‌دار کردن پیغام نیستید.

en: There was an error trying to delete the thread.
fa: خطایی در هنگام حذف رشته رخ داد.

en: ID of the Messages Thread.
fa: شناسه موضوع پیام ها

en: ID of the Messages Thread. Required when replying to an existing Thread.
fa: شناسه موضوع پیام ها هنگام پاسخ دادن به یک موضوع موجود الزامی است.

en: The user ID of the Message sender.
fa: شناسه کاربر فرستنده پیام.

en: Subject of the Message initializing the Thread.
fa: موضوع پیام ابتدایی موضوع.

en: Content of the Message to add to the Thread.
fa: محتوای پیام برای افزودن به موضوع.

en: The list of the recipients user IDs of the Message.
fa: لیست شناسه کاربر گیرنده پیام.

en: By default the latest message of the thread will be updated. Specify this message ID to edit another message of the thread.
fa: به طور پیش فرض آخرین پیام از انجمن به روز خواهد شد. این شناسه پیام را برای ویرایش پیام دیگری از موضوع مشخص کنید.

en: The user ID to remove from the thread
fa: شناسه کاربر برای حذف از موضوع

en: The ID of the latest message of the Thread.
fa: شناسه از آخرین پیام از انجمن .

en: The ID of latest sender of the Thread.
fa: شناسه آخرین ارسال کننده موضوع.

en: Title of the latest message of the Thread.
fa: عنوان آخرین پیام تاپیک.

en: Title of the latest message of the Thread, as it exists in the database.
fa: عنوان آخرین پیام موضوع ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: Title of the latest message of the Thread, transformed for display.
fa: عنوان آخرین پیام از موضوع ، برای نمایش تغییر یافته است.

en: Summary of the latest message of the Thread.
fa: خلاصه آخرین پیام تاپیک.

en: Summary for the latest message of the Thread, as it exists in the database.
fa: خلاصه آخرین پیام موضوع ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML summary for the latest message of the Thread, transformed for display.
fa: خلاصه HTML برای آخرین پیام از موضوع ، برای نمایش تغییر یافته است.

en: Content of the latest message of the Thread.
fa: مطالب جدیدترین پیام موضوع.

en: Content for the latest message of the Thread, as it exists in the database.
fa: محتوا برای آخرین پیام از موضوع ، آن را به عنوان در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML content for the latest message of the Thread, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای آخرین پیام از موضوع ، برای نمایش تغییر یافته است.

en: Total count of unread messages into the Thread for the requested user.
fa: تعداد کل پیام های خوانده نشده را به انجمن برای کاربر درخواست شده است.

en: The list of recipient User Objects involved into the Thread.
fa: لیستی از اشیاء کاربر گیرنده درگیر در موضوع.

en: Sorry, you are not allowed to see this notice.
fa: ببخشيد، اجازه نداري اين اخطار رو ببيني.

en: A unique numeric ID for the Thread.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای انجمن.

en: The list of user IDs for all messages in the Thread.
fa: لیست شناسه کاربر برای همه پیام های موجود در انجمن.

en: Dat of the latest message of the Thread, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین پیام انجمن، در منطقه زمانی سایت.

en: Sorry, you cannot view the group.
fa: ببخشيد، نميتوني گروه رو ببيني.

en: The date of the last time the membership of this user was modified, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین باری که عضویت این کاربر در منطقه زمانی سایت تغییر یافته است.

en: Ensure result set includes specific group roles.
fa: اطمینان حاصل کنید که مجموعه نتایج شامل نقشهای خاص گروه است.

en: Whether results should exclude group admins and mods.
fa: این که آیا نتایج باید مدیران گروه و وزارت دفاع مستثنی.

en: Please, enter the name of group.
fa: لطفاً نام گروه را وارد کنید.

en: Cannot create new group.
fa: نمی‌تواند گروه جدید ایجاد کند.

en: Cannot update existing group.
fa: نمی‌تواند گروه موجود را بروزرسانی کند.

en: Sorry, you are not allowed to update this group.
fa: متاسفم! شما مجاز به بروزرسانی این گروه نیستید.

en: Sorry, you need to be logged in to update this group.
fa: متاسفم! شما برای بروزرسانی این گروه باید وارد شوید.

en: Could not delete the group.
fa: نمی‌تواند گروه را حذف کند.

en: Sorry, you are not allowed to delete this group.
fa: متاسفم! شما مجاز به حذف این گروه نیستید.

en: Sorry, you need to be logged in to delete this group.
fa: متاسفم! شما برای حذف این گروه باید وارد شوید.

en: The ID of the user who created the Group.
fa: شناسه کاربری که گروه را ایجاد کرده است.

en: The name of the Group.
fa: نام گروه.

en: The URL-friendly slug for the Group.
fa: SLUG URL دوستانه برای گروه.

en: The permalink to the Group on the site.
fa: پیوند مجدد به گروه در سایت.

en: The description of the Group.
fa: توضیحات گروه.

en: Content for the description of the Group, as it exists in the database.
fa: محتوا برای توضیحات گروه ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML content for the description of the Group, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای توصیف گروه، برای نمایش تبدیل شده است.

en: The status of the Group.
fa: وضعیت گروه.

en: Whether the Group has a forum enabled or not.
fa: این که آیا گروه دارای یک انجمن فعال باشد یا خیر.

en: ID of the parent Group.
fa: شناسه گروه والدین.

en: The date the Group was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد گروه، در منطقه زمانی سایت.

en: Group administrators.
fa: سرپرستان گروه

en: The date the Group was last active, in the site's timezone.
fa: تاریخ آخرین فعالیت گروه در منطقه زمانی سایت.

en: Avatar URLs for the group.
fa: آدرس های اینترنتی آواتار برای این گروه.

en: Group statuses to limit results to.
fa: وضعیت گروه برای محدود کردن نتایج به.

en: Pass a user ID to limit to only Groups that this user is a member of.
fa: از یک user_id عبور دهید تا فقط به گروههایی محدود شود که این کاربر عضو آن است.

en: Get Groups that are children of the specified Group(s) IDs.
fa: گروه‌هایی را دریافت کنید که فرزندان شناسه‌های گروه مشخص شده هستند.

en: Get Groups based on their meta data information.
fa: گروه‌ها را براساس اطلاعات داده متا آنها دریافت کنید.

en: Limit results set to a certain Group type.
fa: نتایج محدود به یک نوع گروه خاص را محدود کنید.

en: Whether results should include hidden Groups.
fa: این که آیا نتایج باید شامل گروههای مخفی باشد.

en: Count of all Group members.
fa: تعداد همه کاربران گروه

en: Whether results should exclude banned group members.
fa: آیا نتایج باید کاربران گروه ممنوعه را حذف کند.

en: Ensure result set excludes specific member IDs.
fa: اطمینان حاصل کنید که مجموعه نتیجه ، شناسه کاربران خاص را حذف نمی کند.

en: Sort the order of results by the status of the group members.
fa: ترتیب نتایج را با توجه به وضعیت کاربران گروه مرتب کنید.

en: Ensure result set excludes Groups with specific IDs
fa: اطمینان از اینکه مجموعه نتیجه گروه‌هایی با IDهای خاص را مستثنی می کند

en: Ensure result set includes Groups with specific IDs.
fa: اطمینان حاصل کنید که مجموعه نتایج شامل گروه‌هایی با شناسه خاص است.

en: Order Groups by which attribute.
fa: گروه‌های سفارش توسط کدام ویژگی.

en: Group moderators.
fa: مدیر گروه

en: The raw and rendered versions for the content of the message.
fa: نسخه های خام و رندر شده برای محتوای پیام.

en: Content for the object, as it exists in the database.
fa: محتوا برای جسم ، همانطور که در پایگاه داده وجود دارد.

en: HTML content for the object, transformed for display.
fa: محتوای HTML برای شی ، برای نمایش تبدیل شده است.

en: ID of the group to limit results to.
fa: شناسه گروه برای محدود کردن نتایج به.

en: Return only invitations extended to this user.
fa: فقط دعوت نامه های اضافه شده به این کاربر را برگردانید.

en: Return only invitations extended by this user.
fa: فقط دعوت نامه های ارسال شده توسط این کاربر را برگردانید.

en: Limit result set to invites that have been sent, not sent, or include all.
fa: تعیین نتیجه محدود به دعوت هایی که ارسال شده اند، ارسال نشده اند، یا شامل همه.

en: A unique numeric ID for the Group Member.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای عضو گروه.

en: Could not join the group.
fa: نمی‌توانید عضو این گروه شوید.

en: Could not add member to the group.
fa: نمی‌تواند عضوی به گروه اضافه کند.

en: Sorry, you need to be logged in to join a group.
fa: متاسفم! شما برای پیوستن به گروه باید وارد شوید..

en: Invalid group member ID.
fa: شناسه نامعتبر گروه

en: Could not promote member.
fa: عضو نمی تواند ارتقا یابد.

en: Could not demote member.
fa: نميتونست عضو رو از بین ب بره

en: Could not demote member from the group.
fa: نمی‌تواند عضوی را در گروه تنزل دهد.

en: Could not ban member from the group.
fa: نمی‌تواند عضوی از گروه را مسدود کند.

en: Could not unban member from the group.
fa: نمی‌تواند عضو گروه را لغو مسدودی کند.

en: Sorry, you need to be logged in to make an update.
fa: متاسفم! شما برای ساختن یک بروزرسانی باید وارد شوید..

en: Sorry, you are not allowed to ban this group member.
fa: متاسفانه شما مجاز به مسدود کردن عضو گروه نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to unban this group member.
fa: متاسفانه شما مجاز به لغو مسدودی از عضو گروه نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to promote this group member.
fa: متاسفانه شما مجاز به ارتقای عضو گروه نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to demote this group member.
fa: متاسفانه شما مجاز به تنزل دادن عضو گروه نیستید.

en: Could not remove member from this group.
fa: نمی توان عضو را از این گروه حذف کرد.

en: Sorry, you need to be logged in to view a group membership.
fa: متاسفم! شما برای مشاهده عضویت گروه باید وارد شوید..

en: Group role to assign the user to.
fa: نقش کاربری گروه برای تخصیص کاربر به.

en: A unique numeric ID for the Member to add to the Group.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای افزودن عضو به گروه.

en: Action used to update a group member.
fa: اقدام مورد استفاده برای به روز رسانی یک عضو گروه.

en: A unique numeric ID for the group membership request.
fa: شناسه اختصاصی منحصر به فرد برای درخواست عضویت در گروه.

en: Sorry, you need to be logged in to view membership requests.
fa: متاسفم! شما برای مشاهده درخواست‌های عضویت باید وارد شوید..

en: Sorry, you are not allowed to view membership requests.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده درخواست‌های عضویت نیستید.

en: Sorry, you need to be logged in to get a membership.
fa: متاسفم! شما برای عضویت باید وارد شوید..

en: Invalid group membership request ID.
fa: شناسه درخواست عضویت در گروه نامعتبر است.

en: Sorry, you are not allowed to view a membership request.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده درخواست‌ عضویت نیستید.

en: There is already a request to this member.
fa: این کاربر قبلا درخواست عضویت دریافت کرده.

en: Could not send membership request to this group.
fa: ارسال عضویت به این گروه امکان پذیر نیست.

en: Sorry, you need to be logged in to create a membership request.
fa: برای ایجاد درخواست عضویت جدید باید وارد شوید.

en: User may not extend requests on behalf of another user.
fa: کاربر ممکن است درخواست ها را به نمایندگی از کاربر دیگری گسترش ندهد.

en: There was an error accepting the membership request.
fa: هنگام پذیرفتن درخواست عضویت مشکلی رخ داده است.

en: User is not allowed to approve membership requests to this group.
fa: کاربر مجاز به پذیرش درخواست‌های عضویت این گروه نیست.

en: There was an error rejecting the membership request.
fa: هنگام نپذیرفتن درخواست عضویت مشکلی رخ داده است.

en: Sorry, you need to be logged in to delete a request.
fa: متاسفم! شما برای حذف یک درخواست باید وارد شوید.

en: User is not allowed to delete this membership request.
fa: کاربر مجاز به حذف این درخواست‌ عضویت نیست.

en: The ID of the user who requested a Group membership.
fa: شناسه کاربری که درخواست عضویت در گروه را دارد.

en: The ID of the group the user requested a membership for.
fa: شناسه گروهی که کاربر درخواست عضویت در آن داشت.

en: Return only Membership requests made by a specific user.
fa: تنها درخواست های عضویت را که توسط یک کاربر خاص انجام می شود، برگرداند.

en: Order sort attribute ascending or descending.
fa: مرتب سازی بر اساس ویژگی صعودی یا نزولی.

en: Posted a status update in a Group
fa: ارسال شده در بروز رسانی وضعیت در یک گروه

en: Group Activity Updates
fa: به روز رسانی فعالیت گروه

[ctx: BuddyPress Pending Group Membership Requests data exporter friendly name]
en: Pending Group Membership Requests
fa: لیست درخواست عضویت در گروها

[ctx: BuddyPress Pending Group Invitations data exporter friendly name]
en: Pending Group Invitations (Received)
fa: دعوت نامه های گروهی در انتظار (دریافت شده)

[ctx: BuddyPress Pending Group Invitations data exporter friendly name]
en: Pending Group Invitations (Sent)
fa: در انتظار دعوت گروه (ارسال)

en: A unique numeric ID for the group invitation.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای دعوت گروه.

en: Sorry, you are not allowed to fetch group invitations with those arguments.
fa: متاسفیم، شما اجازه ایجاد گروه را ندارید.

en: Sorry, you need to be logged in to see the group invitations.
fa: متأسفیم ، برای دیدن دعوتهای گروه باید وارد سیستم شوید.

en: Invalid group invitation ID.
fa: شناسه دعوت گروه نامعتبر است.

en: Sorry, you are not allowed to fetch an invitation.
fa: ببخشيد، اجازه نداري دعوتنامه ببيني.

en: Could not invite member to the group.
fa: نمی توانست عضو را به گروه دعوت کند.

en: Sorry, you need to be logged in to create an invitation.
fa: متأسفیم ، برای ایجاد یک دعوت باید وارد سیستم شوید.

en: Sorry, you are not allowed to create the invitation as requested.
fa: متأسفیم ، شما اجازه ندارید بنا به درخواست ، دعوت را ایجاد کنید.

en: Could not accept group invitation.
fa: دعوت گروه پذیرفت.

en: Sorry, you are not allowed to accept the invitation as requested.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به پذیرش دعوت نامه به عنوان درخواست شده نیست.

en: Could not delete group invitation.
fa: دعوت گروه حذف نشد.

en: Sorry, you are not allowed to delete the invitation as requested.
fa: متأسفیم ، شما اجازه ندارید دعوتنامه را مطابق خواسته حذف کنید.

en: The optional message to send to the invited user.
fa: پیام اختیاری برای ارسال به کاربر دعوت شده است.

en: Whether the invite should be sent to the invitee.
fa: این که آیا دعوت کننده باید به دعوت کننده فرستاده شود.

en: A unique numeric ID for the BP Invitation object.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای شیء دعوت BP.

en: The ID of the user who is invited to join the Group.
fa: شناسه کاربری که برای پیوستن به گروه دعوت شده است.

en: Whether the invite has been sent to the invitee.
fa: آیا دعوت نامه برای دعوت نامه ارسال شده است.

en: The ID of the user who made the invite.
fa: شناسه کاربری که دعوت را انجام داده است.

en: The ID of the group to which the user has been invited.
fa: شناسه گروهی که کاربر به آن دعوت شده است.

en: The date the object was created or last updated, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد یا آخرین به روزرسانی شیء در منطقه زمانی سایت.

en: Invitation or request.
fa: دعوت یا درخواست.

[ctx: BuddyPress Notifications data exporter friendly name]
en: Notifications Data
fa: داده های اطلاع رسانی

en: Cannot update the status of this notification.
fa: نمی توان وضعیت این اعلان را به روز کرد.

en: The ID of the user the notification is addressed to.
fa: شناسه کاربر اعلان به آن خطاب شده است.

en: The ID of the item associated with the notification.
fa: شناسه مورد همراه با اخطار.

en: The ID of the secondary item associated with the notification.
fa: شناسه مورد ثانویه مرتبط با اطلاع رسانی.

en: The name of the BuddyPress component the notification relates to.
fa: نام مؤلفه BuddyPress نوتیفیکیشن مربوط می شود.

en: The name of the component's action the notification is about.
fa: نام عملکرد مؤلفه اعلان مربوط است.

en: The date the notification was created, in the site's timezone.
fa: تاریخ ایجاد اعلان ، در منطقه زمانی سایت.

en: Whether it's a new notification or not.
fa: که این یک اعلان جدید است یا نه.

en: Name of the field to order according to.
fa: نام فیلدی که طبق آن سفارش دهید.

en: Limit result set to notifications associated with a specific component
fa: اعلان‌ها را به یک بخش خاص محدود کنید

en: Limit result set to notifications associated with a specific component's action name.
fa: ‫اعلان‌ها را به یک بخش خاص محدود کنید

en: Limit result set to notifications addressed to a specific user.
fa: ‫اعلان‌ها را به یک کاربر خاص محدود کنید

en: Limit result set to notifications associated with a specific item ID.
fa: نتیجه را به اعلان های مرتبط با شناسه مورد خاص تنظیم کنید.

en: Limit result set to notifications associated with a specific secondary item ID.
fa: تعیین نتیجه محدود به اعلان های مرتبط با شناسه مورد ثانویه خاص.

en: Limit result set to items from specific states.
fa: نتیجه را محدود به مواردی از حالت های خاص کنید.

[ctx: BuddyPress Group Memberships data exporter friendly name]
en: Group Memberships
fa: کاربران گروه

en: A unique numeric ID for the notification.
fa: شناسه عددی منحصر به فرد برای اطلاع رسانی.

en: Sorry, you are not allowed to see the notifications.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده این اعلان‌ها نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to see the notification.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده این اعلان‌ نیستید.

en: Invalid notification ID.
fa: شناسه اعلان نامعتبر است.

en: Sorry, you cannot view this notification.
fa: متأسفیم ، شما نمی توانید این اعلان را مشاهده کنید.

en: Cannot create new notification.
fa: اعلان جدید نمی‌تواند ایجاد شود.

en: Notification is already with the status you are trying to update into.
fa: اطلاع رسانی در حال حاضر با وضعیت شما در حال تلاش برای به روز رسانی به.

en: Active template pack
fa: بسته قالب فعال

en: Version
fa: نگارش

en: Active components
fa: اجزای فعال

en: An unexpected error occured. Please try again.
fa: یک خطا رخ داد. لطفاً کمی بعد دوباره سعی کنید

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the registered type(s)
en: The member type you provided, %1$s, is not one of %2$s.
fa: نوع عضوی که ارائه کردید، %1$s ، یکی از %2$s نیست.

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the registered types
en: The group type you provided, %1$s, is not one of %2$s.
fa: نوع گروهی که شما ارائه کردید، %1$s ، یکی از %2$s نیست.

en: share your feedback
fa: بازخورد خود را به اشتراک بگذارید

note: translators: 1: heart dashicons. 2: BP Credits screen url. 3: number of BuddyPress contributors to this version.
en: Built with %1$s by <a href="%2$s">%3$d volunteer</a>. | Built with %1$s by <a href="%2$s">%3$d volunteers</a>.
fa[0]: با %1$s توسط <a href="%2$s">%3$d بادی‌پرس</a>

en: Sorry, the page you requested was not found.
fa: ببخشید، صفحه ای که درخواست کرده بودید پیدا نشد.

note: translators: %s is the placeholder for the BuddyPress version number.
en: BuddyPress %s
fa:  بادی‌پرس %s

en: What's new?
fa: چه خبر؟

en: Changelog
fa: گزارش تغییرات

en: Hello BuddyPress
fa: سلام بادی پرس

en: Get involved
fa: مشارکت کنید

en: Limit result set to items with a specific status.
fa: نتیجه را برای مواردی که وضعیت خاصی دارند تنظیم کنید.

en: Full size of the image file.
fa: اندازه کامل فایل تصویر.

en: Thumb size of the image file.
fa: اندازه تصویر بند انگشتی

en: Whether to return an <img> HTML element, vs a raw URL to an avatar.
fa: آیا برای بازگشت <img> عنصر HTML ، در مقابل یک URL خیر برای نماد.

en: The alt attribute for the <img> element.
fa: صفت alt برای <img> عنصر

en: Limit result set to items with a specific type.
fa: نتیجه را برای مواردی که از نوع خاصی برخوردار هستند ، محدود کنید.

en: Name of the component.
fa: نام اجزا

en: Whether to activate or deactivate the component.
fa: فعال یا غیرفعال کردن مؤلفه.

en: Sorry, this component does not exist.
fa: با عرض پوزش، این جزء وجود ندارد.

en: Sorry, this component is already active.
fa: متاسفانه اینن کامپوننت در حال حاضر فعال است

en: Sorry, this component is not active.
fa: متاسفانه این اجزا فعال نیست.

en: Sorry, you cannot deactivate a required component.
fa: متأسفیم ، شما نمی توانید یک جزء مورد نیاز را غیرفعال کنید.

en: active
fa: فعال

en: HTML title of the object.
fa: عنوان HTML از هدف یا شی

en: HTML description of the object.
fa: توضیحات HTML از شی.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s.
fa: بارگذاری نشد.خطا اتفاق افتاده:%s

note: translators: %1$s and %2$s is replaced with the correct sizes.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$s x %2$s pixels.
fa: شما تصویری را انتخاب کرده اید که کوچکتر از حد توصیه شده است. برای بهترین نتیجه ، تصویری بزرگتر از %1$s x %2$s پیکسل ها را بارگذاری کنید.

en: Sorry, you need to be logged in to perform this action.
fa: متأسفیم ، برای انجام این عمل باید وارد سیستم شوید.

en: Sorry, group avatar upload is disabled.
fa: متأسفیم ، آپلود گروه نماد غیرفعال است.

en: Sorry, you are not authorized to perform this action.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به انجام این عمل نیستید.

en: Sorry, there are no uploaded avatars for this group on this site.
fa: متأسفیم ، هیچ آواتار بارگذاری شده برای این گروه در این سایت موجود نیست.

en: Sorry, there was a problem deleting this group avatar.
fa: متأسفیم ، در حذف این نماد گروه مشکلی پیش آمد.

en: Whether to return an <img> HTML element, vs a raw URL to a group avatar.
fa: آیا برای بازگشت <img> عنصر HTML ، در مقابل یک URL خیر برای نماد گروهی.

en: Sorry, there was a problem fetching the avatar.
fa: متأسفیم ، هنگام واگذاری نماد مشکلی پیش آمد.

en: Sorry, there are no uploaded avatars for this user on this site.
fa: متأسفیم ، هیچ آواتار بارگذاری شده برای این کاربر در این سایت موجود نیست.

en: Sorry, there was a problem deleting the avatar.
fa: متأسفیم ، در حذف نماد مشکلی رخ داد.

en: Whether to disable the default Gravatar fallback.
fa: آیا غیرفعال کردن برگشت پیش فرض Gravatar است.

en: Name of the object.
fa: نام شی ٔ

en: Whether the object is active or inactive.
fa: خواه شی فعال باشد یا غیرفعال.

note: translators: %s is replaced with object type.
en: There was a problem cropping your %s photo.
fa: هنگام کراپ %s از عکس شما مشکلی پیش آمد.حجم و سایز تصویر را بررسی کنید.

en: Sorry, member avatar upload is disabled.
fa: با عرض پوزش، آپلود آواتار کاربران غیر فعال است.

[ctx: link]
en: Next
fa: بعدی

en: Choose a Password (required)
fa: یک پسورد انتخاب کنید (ضروری)

[ctx: BuddyPress Friends data exporter friendly name]
en: Friends
fa: دوستان

en: Confirm new password
fa: پسورد جدید را تایید کنید

en: Confirm use of weak password
fa: تایید استفاده از پسورد ضعیف

en: Strength indicator
fa: بیانگر قدرت

note: translators: 1: Full avatar width in pixels. 2: Full avatar height in pixels
en: Avatar URL with full image size (%1$d x %2$d pixels).
fa: آدرس اینترنتی آواتار با اندازه کامل تصویر(%1$d *  %2$d  پيكسل)

note: translators: 1: Thumb avatar width in pixels. 2: Thumb avatar height in pixels
en: Avatar URL with thumb image size (%1$d x %2$d pixels).
fa: URL آواتار با اندازه تصویر انگشت شست(%1$d *  %2$d  پيكسل)

en: Ensure result set excludes specific IDs.
fa: اطمینان حاصل کنید که مجموعه نتیجه شناسه های خاص را حذف نمی کند.

en: Ensure result set includes specific IDs.
fa: اطمینان حاصل کنید که مجموعه نتیجه شناسه های خاص را حذف نمی کند.

en: Invalid group ID.
fa: شناسه گروه نامعتبر است

[ctx: BuddyPress Friend Requests data exporter friendly name]
en: Friend Requests (Sent)
fa: درخواست دوستی ارسال نشده است

[ctx: BuddyPress Friend Requests data exporter friendly name]
en: Friend Requests (Received)
fa: هیچ درخواست دوستی دریافت نشده است

en: A unique numeric ID for the Group.
fa: یک شناسه عددی منحصر به فرد برای گروه.

en: Sorry, there was a problem fetching this group avatar.
fa: متأسفیم ، هنگام واکشی نماد این گروه مشکلی ایجاد شد.

en: Sorry, you need an image file to upload.
fa: متأسفیم ، برای آپلود به یک فایل تصویری نیاز دارید.

en: Invalid member ID.
fa: شناسه نامعتبر

en: Shorthand for certain orderby/order combinations.
fa: کوتاه مدت برای ترکیب های خاص سفارش / سفارش.

en: A unique numeric ID for the Member.
fa: یک شناسه منحصر به فرد برای عضو.

en: No extended profile data available as the component is inactive
fa: به دلیل غیرفعال بودن این جزء ، داده های پروفایل گسترده ای در دسترس نیست

en: The data for the user was not found.
fa: داده برای کاربر یافت نشد.

en: The email address for the member.
fa: آدرس ایمیل برای کاربر.

en: Display name for the member.
fa: نام نمایشی برای کاربر

en: The name used for that user in @-mentions.
fa: نامی که برای آن کاربر در @ -mentions استفاده شده است.

en: Profile URL of the member.
fa: آدرس پروفایل کاربر.

en: An alphanumeric identifier for the Member.
fa: شناسه الفبا برای عضو.

en: Member types associated with the member.
fa: انواع عضو مرتبط با عضو.

en: Password for the member (never included).
fa: رمز عبور برای عضو (هرگز شامل نمی شود)

en: Roles assigned to the member.
fa: نقش‌های تخصیص یافته برای این کاربر.

en: Any extra capabilities assigned to the user.
fa: هر گونه قابلیت اضافی اختصاص به کاربر.

en: Limit results to friends of a user.
fa: نتایج را برای دوستان کاربر محدود کنید.

en: Pass IDs of users to limit result set.
fa: عبور از IDs از کاربران برای محدود کردن مجموعه نتیجه.

en: Limit results set to certain type(s).
fa: نتایج محدود به نوع (های) مشخص را محدود کنید.

en: Limit results set to a certain XProfile field.
fa: محدود کردن نتایج مجموعه ای به یک زمینه XProfile خاص.

[ctx: BuddyPress Settings Data data exporter friendly name]
en: Personal settings
fa: داده های شخصی

[ctx: WP Comments data exporter friendly name]
en: Comments
fa: دیدگاه

[ctx: WP Media data exporter friendly name]
en: Media
fa: رسانه

[ctx: WP Media data exporter friendly name]
en: Personal information
fa: اطلاعات شخصی

en: Member XProfile groups and its fields.
fa: کاربران گروه XProfile و زمینه های آن

en: Sorry, you are not allowed to view members.
fa: متاسفانه شما مجاز به مشاهده کاربران نیستید.

[ctx: link]
en: Prev.
fa: قبلی

[ctx: group member unban link]
en: Unban
fa: آزاد سازی

[ctx: group member ban link]
en: Ban
fa: مسدود کردن

[ctx: group member edit role abort link]
en: Stop editing
fa: توقف ویرایش

[ctx: group member edit role link]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: group manage members roles filter]
en: Filter:
fa: فیلتر

en: Confirm use of potentially weak password
fa: تایید استفاده از رمز ضعیف

en: Cancel password change
fa: لغو تغییر رمز

en: Hide
fa: پنهان&zwnj;سازی

en: Hide password
fa: پنهان&zwnj;سازی رمز

en: Generate Password
fa: ایجاد رمز عبور

en: Click on the "Generate Password" button to change your password.
fa: بر روی دکمه "ایجاد رمز عبور" کلیک کنید تا رمز عبور خود را تغییر دهید.

note: translators: %s: email requirement explanations
en: (required to update email or change current password)
fa: (برای به‌روزرسانی ایمیل یا تغییر رمز عبور فعلی لازم است)

[ctx: group manage members table header]
en: Roles
fa: نقش ها

en: No Group members were found for this request.
fa: هیچ عضو گروهی برای این درخواست پیدا نشد.

[ctx: group manage members row edit]
en: Change role for:
fa: تغییر نقش

[ctx: group member ban link]
en: Remove
fa: حذف کردن

note: translators: %s: email requirement explanations
en: Current Password %s
fa: گذرواژه فعلی %s

en: Search Members
fa: جستجوی کاربران

[ctx: group manage members table header]
en: Group Members
fa: کاربران گروه

[ctx: group manage members remove feedback]
en: Removing member... Please wait.
fa: حذف عضو... لطفاً صبر کنید.

[ctx: group manage members unban feedback]
en: Unbanning member... Please wait.
fa: آنبلاک کاربر... لطفاً صبر کنید.

[ctx: group manage members ban feedback]
en: Banning member... Please wait.
fa: بلاک کاربر... لطفاً صبر کنید.

[ctx: group manage members update feedback]
en: Updating role... Please wait.
fa: به روز رسانی نقش... لطفاً صبر کنید.

en: BuddyPress Activity Data
fa: اطلاعات فعالیت BuddyPress

en: Activity Date
fa: تاریخ فعالیت

en: Activity Description
fa: شرح فعالیت

en: Activity URL
fa: URL فعالیت

en: Activity Content
fa: محتوای فعالیت

en: BuddyPress Friends
fa: ‫دوستان بادی پرس

en: BuddyPress Friend Requests (Sent)
fa: درخواست دوستان بادیپرس (ارسال شده)

en: BuddyPress Friend Requests (Received)
fa: درخواست دوستان بادیپرس (دریافت شده)

en: Friend
fa: دوست

en: Initiated By Me
fa: آغاز شده توسط من

en: Friendship Date
fa: تاریخ دوستی

en: Recipient
fa: گیرنده

en: Pending Friend Requests (Sent)
fa: درخواست های دوستی در انتظار (ارسال شده)

en: Requester
fa: درخواست کننده

en: Pending Friend Requests (Received)
fa: درخواست‌های معلق دوستی (دریافت شده)

en: We were unable to generate the data export request.
fa: متاسفانه قادر به تولید فایل برون‌ریزی داده‌ها نیستیم.

en: Data export request successfully created
fa: درخواست صادرات داده ها با موفقیت ایجاد شد

en: BuddyPress Settings Data
fa: داده های تنظیمات BuddyPress

en: Receive email when a member mentions you in an update?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که یک عضو شما را در به روز رسانی ذکر می کند؟

en: Receive email when a member replies to an update or comment you've posted?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که یک عضو پاسخ به به روز رسانی و یا نظر شما ارسال شده است؟

en: Receive email when a member sends you a new message?
fa: وقتی یک عضو پیام جدیدی برای شما می فرستد ایمیل دریافت کنید؟

en: Receive email when a member invites you to join a group?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که یک عضو از شما دعوت به پیوستن به یک گروه؟

en: Receive email when group information is updated?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که اطلاعات گروه به روز شده است؟

en: Receive email when you are promoted to a group administrator or moderator?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که شما به مدیر گروه و یا مدیر ارتقاء داده می شود؟

en: Receive email when a member requests to join a private group for which you are an admin?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که یک عضو درخواست برای پیوستن به یک گروه خصوصی که برای آن شما یک مدیر؟

en: Receive email when your request to join a group has been approved or denied?
fa: دریافت ایمیل هنگامی که درخواست شما برای پیوستن به یک گروه تایید شده است و یا رد شده است؟

en: Receive group invitations from my friends only?
fa: فقط دعوت نامه هاي گروهي رو از دوستام دريافت ميکني؟

en: Export Data
fa: صادرات داده ها

en: Error accepting invitation
fa: خطایی هنگام قبول کردن دعوت به وجود آمد

note: translators: accessibility text
en: %s <span class="screen-reader-text">Comment</span> | %s <span class="screen-reader-text">Comments</span>
fa[0]: %s <span class="screen-reader-text">نظرات</span>

note: Translators: %s is used to output the link to the Gravatar site
en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a %s associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
fa: عکس نمایه شما در پروفایل و قسمت های مختلف سایت استفاده خواهد شد. اگر %s  با ایمیل حساب شما مرتبط است، از آن استفاده خواهیم کرد در غیر اینصورت می توانید یک تصویر را از رایانه خود آپلود کنید.

en: Sent To
fa: ارسال به

en: Date Sent
fa: تاریخ ارسال

en: Date Joined
fa: تاریخ عضویت

en: Invited By
fa: دعوت شده توسط

note: translators: link to Privacy Policy
en: I have read and agree to this site's %s.
fa: من %s این سایت را خوانده و با آن موافقم.

[ctx: screen heading]
en: Your feedback
fa: بازخورد شما

en: BuddyPress Group Memberships
fa: عضویت در گروه بادی پرپرس

en: BuddyPress Pending Group Membership Requests
fa: BuddyPress در انتظار درخواست عضویت در گروه

en: BuddyPress Pending Group Invitations (Received)
fa: BuddyPress در انتظار دعوت گروه (دریافت)

en: BuddyPress Pending Group Invitations (Sent)
fa: BuddyPress در انتظار دعوت گروه (ارسال)

en: Group URL
fa: نشانی گروه

en: Creator
fa: ایجاد کننده

en: Group Role
fa: نقش گروه

en: Pending Group Membership Requests
fa: لیست درخواست عضویت در گروها

en: Pending Group Invitations (Sent)
fa: در انتظار دعوت گروه (ارسال)

en: Pending Group Invitations (Received)
fa: دعوت نامه های گروهی در انتظار (دریافت شده)

en: You must indicate that you have read and agreed to the Privacy Policy.
fa: مقررات حفظ حریم خصوصی این سایت را مطالعه کرده‌ و موافق هستم.

en: BuddyPress Messages
fa: پیام‌های بادی پرس

en: Message Subject
fa: موضوع پیام

en: Message Content
fa: محتوای پیام

en: Recipients
fa: گیرندگان

en: Thread URL
fa: نشانی رشته

en: BuddyPress Notifications Data
fa: BuddyPress اطلاع رسانی داده ها

en: Notification Content
fa: متن اعلان

en: Notification Date
fa: تاریخ اعلان

en: Status
fa: وضعیت ها

en: Data Export
fa: برون ریزی اطلاعات

en: Your request for an export of personal data has been completed.
fa: درخواست شما برای برون ریزی اطلاعات شخصی تکمیل شده است

note: translators: %s: expiration date
en: You may download your personal data by clicking on the link below. For privacy and security, we will automatically delete the file on %s, so please download it before then.
fa: شما می توانید اطلاعات شخصی خود را با کلیک روی لینک زیر دانلود کنید. برای حفظ حریم خصوصی و امنیت، ما به طور خودکار فایل را در %s حذف خواهیم کرد، پس لطفا قبل از آن، آنرا دانلود کنید.

en: Download personal data
fa: دانلود اطلاعات شخصی

en: Your previous request for an export of personal data has expired.
fa: درخواست قبلی شما برای برون ریزی اطلاعات شخصی منقضی شده است.

en: Please click on the button below to make a new request.
fa: لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید تا یک درخواست جدید ایجاد کنید.

en: Request new data export
fa: درخواست جدید برون ریزی اطلاعات

note: translators: %s: confirmation date
en: You previously requested an export of your personal data on %s.
fa: قبلا درخواست برون ریزی اطلاعات شخصی خود را در %s درخواست کرده اید.

en: You will receive a link to download your export via email once we are able to fulfill your request.
fa: پس از اینکه می توانیم درخواست شما را انجام دهیم، یک لینک برای دریافت برون ریزی از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

en: You can request an export of your personal data, containing the following items if applicable:
fa: شما می توانید برون ریزی اطلاعات شخصی خود را درخواست کنید، در صورت لزوم شامل موارد زیر باشد:

en: If you want to make a request, please click on the button below:
fa: اگر می خواهید یک درخواست ایجاد کنید، لطفا روی دکمه زیر کلیک کنید:

en: Request personal data export
fa: درخواست برون ریزی داده های شخصی

en: Data Erase
fa: پاک کردن اطلاعات

en: Your account was activated successfully! You can now log in with the username and password you provided when you signed up.
fa: حساب شما با موفقیت فعال شد! اکنون می توانید با نام کاربری و رمز عبور که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید وارد شوید.

en: To erase all data associated with your account, your user account must be completely deleted.
fa: برای پاک کردن تمام داده های مرتبط با حساب کاربری ، باید حساب کاربری شما کاملاً حذف شود.

en: Please contact the site administrator to request account deletion.
fa: لطفاً برای درخواست حذف حساب با مدیریت سایت تماس بگیرید.

note: translators: %s the link to Delete Account Settings page
en: You may delete your account by visiting the %s page.
fa: شما می‌توانید با بازدید از صفحه %s حسابتان را حذف کنید.

en: BuddyPress Extended Profile Data
fa: داده های پروفایل‌های تمدید شد

en: Extended Profile Data
fa: داده‌های توسعه یافته

en: When a logged-in user creates a new group, we use a number of cookies to keep track of the group creation process. These cookies contain no personal data, and are deleted either upon the successful creation of the group or after 24 hours.
fa: هنگامی که یک کاربر وارد سیستم یک گروه جدید ایجاد می کند، ما از تعدادی کوکی برای پیگیری فرایند ایجاد گروه استفاده می کنیم. این کوکی ها حاوی هیچ داده شخصی نیستند، و یا پس از ایجاد موفق گروه یا پس از ۲۴ ساعت حذف می شوند.

en: We use cookies on group, member, and activity directories to keep track of a user's browsing preferences. These preferences include the last-selected values of the sort and filter dropdowns, as well as pagination information. These cookies contain no personal data, and are deleted after 24 hours.
fa: ما از کوکی ها در گروه، عضو، و مدیران فعالیت برای پیگیری ترجیحات مرور کاربر استفاده می کنیم. این ترجیحات شامل آخرین مقادیر انتخاب شده از مرتب سازی و فیلتر dropdowns، و همچنین اطلاعات pagination. این کوکی ها حاوی هیچ داده شخصی نیست، و پس از ۲۴ ساعت حذف می شوند.

en: We use a cookie to show success and failure messages to logged-in users, in response to certain actions, like joining a group. These cookies contain no personal data, and are deleted immediately after the next page load.
fa: ما از یک کوکی برای نشان دادن پیام های موفقیت و شکست برای کاربران وارد شده، در پاسخ به برخی اقدامات، مانند پیوستن به یک گروه استفاده می کنیم. این کوکی ها حاوی هیچ داده شخصی نمی باشند، و بلافاصله پس از بارگذاری صفحه بعدی حذف می شوند.

en: The content of private messages is visible only to the sender and the recipients of the message. With the exception of site administrators, who can read all private messages, private message content is never visible to other users or site visitors. Site administrators may delete the content of any message.
fa: محتوای پیام های خصوصی فقط برای فرستنده و گیرندگان پیام قابل مشاهده است. به استثنای مدیران سایت، که می توانند تمام پیام های خصوصی را بخوانند، محتوای پیام خصوصی هرگز برای دیگر کاربران یا بازدیدکنندگان سایت قابل مشاهده نیست. مدیران سایت ممکن است محتوای هر پیامی را حذف کنند.

en: In this section you should describe the BuddyPress-specific cookies that your site collects. The suggested text describes the default cookies.
fa: در این قسمت باید کوکی های اختصاصی BuddyPress را که سایت شما جمع آوری می کند توصیف کنید. متن پیشنهادی کوکی های پیش فرض را توصیف می کند.

en: Activity items may be deleted at any time by users who created them. Site administrators can edit all activity items.
fa: موارد فعالیت ممکن است در هر زمان توسط کاربرانی که آنها را ایجاد کرده اند حذف شود. مدیران سایت می توانند همه موارد فعالیت را ویرایش کنند.

en: In this section you should describe any personal data related to private messages.
fa: در این بخش شما باید هر گونه اطلاعات شخصی مربوط به پیام های خصوصی را توصیف کنید.

en: The content of activity items obey the same privacy rules as the contexts in which the activity items are created. For example, activity updates created in a user's profile is publicly visible, while activity items generated in a private group are visible only to members of that group. Site administrators can view all activity items, regardless of context.
fa: محتوای موارد فعالیت از همان قوانین حریم خصوصی به عنوان زمینه هایی که در آن موارد فعالیت ایجاد می شود اطاعت می کنند. به عنوان مثال، به روزرسانی های فعالیت ایجاد شده در پروفایل یک کاربر به صورت عمومی قابل مشاهده است، در حالی که آیتم های فعالیت تولید شده در یک گروه خصوصی تنها برای کاربران آن گروه قابل مشاهده هستند. مدیران سایت می توانند تمام موارد فعالیت را بدون در نظر گرفتن زمینه مشاهده کنند.

en: This site records certain user actions, in the form of "activity" data. Activity includes updates and comments posted directly to activity streams, as well as descriptions of other actions performed while using the site, such as new friendships, newly joined groups, and profile updates.
fa: این سایت اعمال کاربر خاصی را در قالب داده های «فعالیت» ثبت می کند. فعالیت شامل بروز‌رسانی‌ها و نظرات ارسال شده به طور مستقیم به جریان فعالیت، و همچنین توصیف اقدامات انجام شده مانند دوستی های جدید، گروه‌های تازه  و بروز‌رسانی‌ مشخصات است.

en: In this section you should describe the kinds of information collected in the activity stream, how and whether it can be edited or deleted, and to whom the activity is visible.
fa: در این بخش باید انواع اطلاعات جمع آوری شده در جریان فعالیت، چگونگی و اینکه آیا می توان آن را ویرایش یا حذف کرد و فعالیت برای چه کسی قابل مشاهده است، توصیف کنید.

en: User information provided during account registration can be modified or removed on the Profile > Edit panel. In most cases, users also have control over who is able to view a particular piece of profile content, limiting visibility on a field-by-field basis to friends, logged-in users, or administrators only. Site administrators can read and edit all profile data for all users.
fa: اطلاعات کاربر ارائه شده در طول ثبت حساب را می توان تغییر و یا حذف در پروفایل > ویرایش پانل. در بیشتر موارد، کاربران همچنین کنترلی بر اینکه چه کسی قادر به مشاهده یک قطعه خاص از محتوای پروفایل است، دارند و دید را به صورت میدانی به دوستان، کاربران وارد شده یا مدیران تنها محدود می کنند. مدیران سایت می توانند تمام داده های نمایه را برای همه کاربران بخوانند و ویرایش کنند.

en: When you register for the site, you may be asked to provide certain personal data for display on your profile. The "Name" field is required as well as public, and user profiles are visible to any site visitor. Other profile information may be required or optional, as configured by the site administrator.
fa: هنگامی که برای سایت ثبت نام می کنید، ممکن است از شما خواسته شود که داده های شخصی خاصی را برای نمایش در پروفایل خود ارائه کنید. زمینه "نام" مورد نیاز است و همچنین عمومی، و پروفایل های کاربر برای هر بازدید کننده سایت قابل مشاهده است. اطلاعات پروفایل دیگر ممکن است مورد نیاز یا اختیاری باشد، همانطور که توسط مدیر سایت پیکربندی شده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the 'Activate' button: {{{activate.url}}}
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
fa: با تشکر برای ثبت نام!
    
    برای تکمیل فعال سازی حساب کاربری خود به لینک زیر بروید و روی دکمه 'فعال کردن' کلیک کنید: {{{activate.url}}}
    
    اگر فیلد 'کلید فعال سازی' خالی باشد، موارد زیر را در زمینه کپی و خمیر کنید - {{key}}

en: Suggested text:
fa: متن پیشنهادی:

en: What personal data we collect and why we collect it
fa: چه اطلاعات شخصی ما جمع آوری می کنیم و چرا ما آن را جمع آوری می کنیم

en: Sites powered by BuddyPress rely heavily on user-provided data. In this section, you should note what data you collect, from both registered users and anonymous visitors.
fa: سایت های تغذیه شده توسط BuddyPress به شدت بر داده های ارائه شده توسط کاربر تکیه می کنند. در این بخش، شما باید توجه داشته باشید که چه داده هایی را جمع آوری می کنید، هم از کاربران ثبت نام شده و هم از بازدید کنندگان ناشناس.

en: Profile Data
fa: داده های حساب کاربری

en: In this section you should note what information is collected on user profiles. The suggested text gives an overview of the kinds of profile data collected by BuddyPress.
fa: در این قسمت باید توجه داشته باشید که چه اطلاعاتی روی پروفایل های کاربر جمع آوری شده است. متن پیشنهادی مروری بر انواع داده های پروفایل جمع آوری شده توسط BuddyPress می دهد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account, go to the following link and click on the <strong>Activate</strong> button:
    <a href="{{{activate.url}}}">{{{activate.url}}}</a>
    
    If the 'Activation Key' field is empty, copy and paste the following into the field - {{key}}
fa: با تشکر برای ثبت نام!
    
    برای تکمیل فعال سازی حساب کاربری خود به لینک زیر بروید و بر روی دکمه <strong>Activate کلیک</strong> کنید:
    <a href="{{{activate.url}}}">{{{activate.url}}}</a>
    
    اگر فیلد 'کلید فعال سازی' خالی باشد، موارد زیر را در فیلد کپی و خمیر کنید - {{key}}

note: translators: link to Privacy Policy
en: Privacy Policy
fa: سیاست حریم خصوصی

[ctx: Group invitations menu title]
en: Invite
fa: دعوت

[ctx: button]
en: Reject
fa: رد کردن

note: translators: %s: member name
en: Cancel invitation %s
fa: لغو دعوت %s

en: Sending group invitations. Please wait.
fa: در حال ارسال دعوت گروهی

[ctx: Group invitations main menu title]
en: Group Invites
fa: دعوتنامه‌های گروه

en: Use tab styling for primary navigation.
fa: استفاده از زبانه های سبک برای ناوبری اولیه.

en: Use tab styling for secondary navigation.
fa: استفاده از زبانه های سبک برای ناوبری ثانویه.

[ctx: button]
en: Accept
fa: پذیرفتن

[ctx: link]
en: Mark Unread
fa: نشان نخوانده

[ctx: link]
en: Mark Read
fa: خوانده شده

[ctx: button]
en: Mark read
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده شده

[ctx: button]
en: Mark unread
fa: بعنوان خوانده نشده علامت بزن

en: Group Administrator promotions
fa: اطلاعیه‌های مدیران گروه

[ctx: Customizer control label]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: link]
en: Comment
fa: دیدگاه

[ctx: link]
en: Reply
fa: پاسخ

en: Member navigation
fa: منوی کاربر

en: No activities were found.
fa: هیچ فعالیتی یافت نشد

en: This member is a spammer.
fa: این یک عضو اسپمر است

note: translators: %s = profile field group name
en: Editing "%s" Profile Group
fa: ویرایش "%s" پروفایل گروه

en: There was a problem marking this activity as spam. Please try again.
fa: خطایی در علامتگذاری این فعالیت به عنوان اسپم رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: This activity has been marked as spam and is no longer visible.
fa: آیتم فعالیت به عنوان هرزنامه علامتگذاری شده و دیگر قابل مشاهده نیست.

[ctx: button]
en: Comment
fa: دیدگاه

en: Sites loop:
fa: حلقه سایت ها:

en: Member front page
fa: صفحه اول عضو

en: Member registration is currently not allowed.
fa: ثبت نام عضو در حال حاضر مجاز نمی‌باشد.

en: No pending group invitations found.
fa: هیچ دعوتنامه گروهی یافت نشد.

en: Invitations sent.
fa: دعوتنامه با موفقیت ارسال شد.

en: Group invitation could not be removed.
fa: دعوتنامه گروه نمی‌تواند حذف شود.

en: The member is already a member of the group.
fa: این کاربر قبلا عضو گروه شده است.

en: There are no more pending invitations for the group.
fa: هیچ دعوتنامه در انتظاری برای گروه وجود ندارد.

[ctx: link]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: button]
en: Delete
fa: حذف

[ctx: button]
en: Post
fa: ارسال

[ctx: link]
en: Spam
fa: اسپمر

[ctx: button]
en: Spam
fa: اسپمر

note: Translators: %s is used to output the link to the Gravatar site
en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, create an account with %s using the same email address as you used to register with this site.
fa: عکس نمایه شما در پروفایل و قسمت های مختلف سایت استفاده خواهد شد. برای تغییر عکس نمایه خود، یک حساب کاربری با آدرس ایمیل ثبت نام شده در %s ایجاد کنید.

[ctx: link]
en: Next page
fa: صفحه بعدی

[ctx: link]
en: Previous page
fa: صفحه قبلی

[ctx: button]
en: Invite
fa: دعوت

[ctx: button]
en: Delete Group Cover Image
fa: حذف تصویر کاور گروه

[ctx: button]
en: Delete My Cover Image
fa: حذف تصویر کاور من

[ctx: button]
en: Remove item
fa: حذف آیتم

[ctx: button]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: search placeholder text]
en: Search
fa: جستجو

[ctx: button]
en: Change
fa: تغییر

[ctx: button]
en: Close
fa: بستن

[ctx: button]
en: Crop Image
fa: برش تصویر

[ctx: button]
en: Apply
fa: اعمال

[ctx: button]
en: Send Request
fa: ارسال درخواست

[ctx: button]
en: Send
fa: ارسال

[ctx: button]
en: Cancel
fa: لغو

en: Member menu
fa: منوی کاربر

en: Site Details
fa: مشاهده جزئیات

[ctx: button]
en: Activate
fa: فعال&zwnj;سازی

en: Group membership request form
fa: فرم درخواست عضویت در گروه

note: translators: %s: group name
en: You are requesting to become a member of the group "%s".
fa: شما درخواست عضو شدن در گروه ‘%s را دارید.

[ctx: button]
en: Load More
fa: بارگذاری بیشتر

[ctx: heading]
en: Comment
fa: دیدگاه

[ctx: button]
en: Capture
fa: گرفتن

[ctx: button]
en: Save
fa: ذخیره

en: If you'd like to delete your current profile photo, use the delete profile photo button.
fa: اگر می‌خواهید عکس فعلی پروفایل خود را حذف کنید بر روی دکمه حذف عکس پروفایل کلیک کنید.

en: If you'd like to delete your current cover image, use the delete Cover Image button.
fa: اگر میخواهید تصویر کاور خود را حذف نموده و تصویری دیگر بارگذاری نکنید از دکمه حذف تصویر کاور استفاده کنید.

en: Select your file
fa: پرونده خود را انتخاب کنید

[ctx: button]
en: Select your file
fa: پرونده خود را انتخاب کنید

en: Cancel invitation
fa: لغو دعوت

[ctx: button]
en: Cancel invitation
fa: لغو دعوت

[ctx: form reset button]
en: Reset
fa: تنظیم مجدد

en: Only people who request membership and are accepted can join the group.
fa: فقط افرادی که درخواست عضویت دارند و پذیرفته شده اند می توانند به گروه بپیوندند.

en: Only people who are invited can join the group.
fa: فقط افرادی که دعوت شده اند می توانند به گروه بپیوندند.

en: Yes, i'd like to create a new site
fa: بله، مایلم که یک سایت جدید ایجاد کنم

[ctx: heading]
en: Post Update
fa: ارسال

en: Group Leadership
fa: ناظر گروه

[ctx: button]
en: Send Reply
fa: ارسال

[ctx: heading]
en: Search Members
fa: جستجوی کاربران

en: Group Administrators
fa: مدیر گروه

en: Month
fa: ماه

[ctx: xprofile field type]
en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Year
fa: سال

en: Day
fa: روز

en: Messages marked as read.
fa: پیام به‌عنوان خوانده شده علامت گذاری شد

en: There was a problem dismissing the notice. Please try again.
fa: مشکلی در رد کردن اخطار وجود دارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Sitewide notice dismissed
fa: اعلامیه کنار رد شد

en: Please add at least one recipient.
fa: لطفاً حداقل یک گیرنده اضافه کنید.

en: Please add a subject to your message.
fa: لطفا موضوعی را به پیام خود اضافه کنید.

en: Please add some content to your message.
fa: لطفاً مقداری محتوا را به پیام خود اضافه کنید.

en: Use the select box to define your bulk action and click on the &#10003; button to apply.
fa: برای مشخص کردن اقدام دسته‌جمعی خود از کادر انتخاب استفاده کنید و بر روی دکمه ✓ کلیک کنید تا اعمال شود.

note: translators: %s: number of message recipients
en: (and %d others)
fa: (و %d دیگران)

en: New sitewide notice
fa: اطلاع رسانی‌های عمومی سایت

en: New private messages
fa: پیام خصوصی جدید

note: translators: accessibility text
en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Unstarring messages. Please wait.
fa: پيغام هاي بدون ستاره. لطفاً صبر کنید.

en: Starring messages. Please wait.
fa: پیام‌های ستاره دار. لطفاً صبر کنید.

en: Deleting messages. Please wait.
fa: حذف پیام ها. لطفاً صبر کنید.

en: Marking messages as unread. Please wait.
fa: علامت گذاری پیام ها به عنوان خوانده نشده. لطفاً صبر کنید.

en: Marking messages as read. Please wait.
fa: پیام ها را به عنوان خوانده شده علامت گذاری کنید. لطفاً صبر کنید.

en: Loading messages. Please wait.
fa: بارگذاری پیام‌ها. لطفاً صبر کنید.

en: (and 1 other)
fa: +1نفر

en: Click on the message title to preview it in the Active conversation box below.
fa: برای مشاهده پیش‌نمایش بر روی عنوان پیام کلیک کنید.

en: Group navigation
fa: منوی گروه

en: Edit your bio
fa: ویرایش زندگی‌نامه‌تان

en: (BuddyPress) Widgets
fa: (بادی‌پرس) ابزارک‌ها

en: You are not allowed to perform this action.
fa: شما مجاز به انجام این عمل نیستید.

en: Use the "Send" button to send your invite or the "Cancel" button to abort.
fa: با کلید «ارسال» دعوت خود را بفرستید و در صورت انصراف «لغو» را فشار دهید.

en: Group invites preferences saved.
fa: ترجیحات دعوت به گروه ذخیره شد

en: Group front page
fa: گروه صفحه اول

en: Configure the default front page for groups.
fa: صفحه جلو پیش فرض را برای گروه‌ها پیکربندی کنید.

en: Customize the navigation menu for groups. See your changes by navigating to a group in the live-preview window.
fa: شخصی سازی ناوبری منوی گروه‌ها. برای ذخیره تغییرات ایجاد شده به یک گروه در پنجره پیشنمایش زنده مراجعه کنید.

en: Display the group description in the body of the group's front page.
fa: نمایش توضیحات گروه در بدنه صفحه اول گروه.

en: Display the group navigation vertically.
fa: ناوبری گروه را به صورت عمودی نشان دهید.

en: Use tab styling for the group creation process.
fa: برای فرایند ایجاد گروه از یک برگه استفاده کنید.

en: Reorder the primary navigation for a group.
fa: بازچینی ناوبری اصلی برای یک گروه.

en: Use column navigation for the Groups directory.
fa: از پیمایش ستون برای فهرست گروه‌ها استفاده کنید.

en: Pending Group membership requests
fa: ‫‫لیست درخواست‌های منتظرمانده گروه‌ها

en: Accepted Group membership requests
fa: ‫لیست درخواست‌های پذیرفته شده گروه

en: Rejected Group membership requests
fa: لیست درخواست‌های رد شده گروه

en: Group Moderator promotions
fa: اطلاعیه‌های مدیران گروه

en: Groups default front page
fa: صفحه پیش فرض گروه‌ها

en: Your message could not be sent. Please try again.
fa: پیغام شما نمی‌تواند ارسال شود. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Your message was not sent. Please enter at least one username.
fa: پيغام تو فرستاده نشد . لطفاً حداقل یک نام کاربری وارد کنید.

en: Your reply was not sent. Please enter some content.
fa: پاسخ شما فرستاده نشد. لطفا برخی از مطالب را وارد کنید.

en: Unauthorized request.
fa: درخواست غیرمجاز

en: There was a problem deleting your messages. Please try again.
fa: مشکلی در حذف کردن پیغام‌ها رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Messages deleted
fa: پیام های حذف شده

en: There was a problem starring your messages. Please try again.
fa: مشکلی در ستاره‌دار کردن پیغام‌ها رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem unstarring your messages. Please try again.
fa: مشکلی در لغو ستاره پیغام‌ها رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Messages successfully starred.
fa: پیام ها با موفقیت ستاره دار شدند.

en: There was a problem marking your messages as read. Please try again.
fa: مشکلی در علامت گذاری پیام های شما به عنوان خوانده شده وجود دارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem marking your messages as unread. Please try again.
fa: مشکلی در علامت گذاری پیام های شما به عنوان خوانده نشده وجود دارد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Members default front page
fa: کاربران صفحه اول پیش فرض

en: Group > Members
fa: گروه > کاربران

en: Group invitations cleared. Please use one of the available tabs to select members to invite.
fa: دعوت‌های گروه پاک شد. لطفا یکی از تب‌های در دسترس را برای انتخاب کاربران برای دعوت استفاده کنید.

en: Use tab styling for Groups directory navigation.
fa: برای استایل پوشه گروه‌ها از یک زبانه استفاده کنید.

en: Enable custom front pages for groups.
fa: فعال کردن صفحات اول سفارشی برای گروه‌ها.

en: All Groups
fa: همه گروه‌ها

en: Loading members. Please wait.
fa: در حال بارگذاری کاربران. لطفاً صبر کنید.

en: Messages successfully unstarred.
fa: پیام ها با موفقیت بدون ستاره شد.

en: You have no friends!
fa: هیچ دوستی ندارید!

en: Pending Invites
fa: دعوت‌های در انتظار

en: You cannot join this group.
fa: شما نمی‌توانید به این گروه بپیوندید.

en: You are already a member of the group.
fa: شما قبلا عضو این گروه شده‌اید.

en: Group invitation could not be accepted.
fa: دعوت گروه قابل قبول نیست.

en: Group invite accepted.
fa: دعوت نامه گروه پذیرفته شد.

en: Error joining this group.
fa: خطا در پیوستن به گروه.

en: Error requesting membership.
fa: خطا در درخواست عضویت

en: Error leaving group.
fa: خطا در ترک گروه.

en: You can view the group's pending invitations from this screen.
fa: شما می‌توانید تمام دعوتنامه های در انتظار گروه را از این صفحه مشاهده کنید.

en: No members were found. Try another filter.
fa: هیچ عضوی وجود ندارد. لطفا از فیلتر دیگری استفاده نمائید.

en: Invites could not be sent. Please try again.
fa: دعوتنامه‌ها نمی‌تواند ارسال شود. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: You are not allowed to send invitations for this group.
fa: شما مجاز به ارسال دعوتنامه برای این گروه نیستید.

note: translators: count of users affected
en: Invitation failed for %s user. | Invitation failed for %s users.
fa[0]: دعوت برای کاربران %s ناموفق بود.

[ctx: My Group screen nav]
en: Invite
fa: دعوت

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Activity)
fa: خانه (فعالیت )

en: Select friends to invite by clicking the + button. Once you've made your selection, use the "Send Invites" navigation item to continue.
fa: برای دعوت کاربران ابتدا با کلیک بر روی + آنها را انتخاب کرده سپس با از گزینه "ارسال دعوت" استفاده کنید.

en: Select members to invite by clicking the + button. Once you've made your selection, use the "Send Invites" navigation item to continue.
fa: برای دعوت کاربران ابتدا با کلیک بر روی دکمه + آنها را انتخاب کرده سپس به قسمت "ارسال دعوت" برای ارسال پیام مراجعه کنید.

[ctx: My Group screen nav]
en: Members
fa: کاربران

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home (Members)
fa: خانه (کاربران)

en: All your friends are already members of this group, or have already received an invite to join this group, or have requested to join it.
fa: همه دوستان شما در حال حاضر از کاربران این گروه هستند، شاید هم درخواست و یا دعوت عضویت دارند.

en: Three columns
fa: سه ستون

en: Two columns
fa: دو ستون

en: One column
fa: یک ستون

en: Pending friendship requests
fa: در انتظار درخواست دوستی

en: BuddyPress Group's Home
fa: خانه گروه بادی پرپرس

en: Add widgets here to appear in the front page of each group of your community.
fa: ویجت ها را در اینجا اضافه کنید تا در صفحه اول هر گروه از جامعه شما ظاهر شود.

en: Four columns
fa: چهار ستون

en: Site registration is currently disabled.
fa: عضویت در سایت موقتا غیرفعال است

en: Sorry, there were no groups found.
fa: با عرض پوزش ، هیچ گروه یافت نشد.

en: Sorry, there were no group members found.
fa: ببخشيد، هيچ عضو گروهي پيدا نشد.

en: Sorry, there was no member of that name found in this group.
fa: با عرض پوزش ، هیچ عضوی با این نام در گروه وجود نداشت.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back. Please be careful with this option.
fa: اخطار: با حذف این گروه تمامی محتوای مرتبط با آن نیز حذف خواهد شد. هیچ راه برگشتی هم برای بازگرداندن اطلاعات از دست رفته وجود ندارد. لطفا مراقب این گزینه باشید.

note: translators: %s: member name
en: %s did not save any profile information yet.
fa: ‫%s هنوز هیچ اطلاعات پروفایل را ذخیره نکرده است.

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely unrecoverable.
fa: حذف این حساب همه محتوای ایجاد شده را حذف خواهد کرد. این کاملا غیر قابل بازیافت خواهد بود.

en: Currently every member of the community can invite you to join their groups. If you are not comfortable with it, you can always restrict group invites to your friends only.
fa: در حال حاضر هر عضوی از انجمن می‌تواند از شما برای پیوستن به گروه‌های خود دعوت کند. اگر با این رویه موافق نیستید امکان ارسال دعوتنامه را به دوستان خود محدود کنید.

en: BuddyPress Member's Home
fa: خانه عضو بادی پرس

en: Currently only your friends can invite you to groups. Uncheck the box to allow any member to send invites.
fa: در حال حاضر فقط دوستان شما می‌توانند شما را به گروه‌ها دعوت کنند. لغو این گزینه به همه کاربران امکان ارسال دعوتنامه می‌دهد.

en: Add widgets here to appear in the front page of each member of your community.
fa: ابزارک را در اینجا اضافه کنید تا در صفحه اول هر یک از کاربران انجمن شما ظاهر شود.

en: Loading your blogs. Please wait.
fa: در حال بارگذاری بلاگ‌های شما. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the members of your community. Please wait.
fa: در حال بارگذاری کاربران انجمن شما. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the members who requested to join the group. Please wait.
fa: در حال بارگذاری کاربرانی که درخواست عضویت در گروه را دارند. لطفاً صبر کنید.

en: Requesting the group members. Please wait.
fa: در حال بارگذاری کاربران گروه. لطفاً صبر کنید.

en: Loading your groups. Please wait.
fa: در حال بارگذاری گروه‌ها. لطفاً صبر کنید.

en: Loading your friends. Please wait.
fa: در حال بارگذاری دوستان. لطفاً صبر کنید.

en: Loading notifications. Please wait.
fa: در حال بارگیری اعلان‌ها. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the member's groups. Please wait.
fa: بارگذاری گروه‌های کاربران. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the member's friends. Please wait.
fa: دوستان عضو را بارگیری می کند. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the member's blogs. Please wait.
fa: بارگذاری وبلاگ های کاربر. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the member's updates. Please wait.
fa: بارگذاری به روز رسانی های کاربر. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the group updates. Please wait.
fa: در حال بارگذاری به‌روز‌رسانی گروه. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the groups of the community. Please wait.
fa: در حال بارگذاری گروه‌های انجمن. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the sites of the network. Please wait.
fa: در حال بارگذاری سایت‌های شبکه. لطفاً صبر کنید.

en: Loading the update. Please wait.
fa: در حال بارگذاری به‌روز‌رسانی. لطفاً صبر کنید

en: Loading the community updates. Please wait.
fa: در حال بارگذاری به‌رو‌رسانی انجمن. لطفاً صبر کنید

en: Loading your updates. Please wait.
fa: در حال بارگذاری فعالیت‌های شما. لطفاً صبر کنید.

en: Member > Friends
fa: کاربر > دوستان

en: Use column navigation for the Sites directory.
fa: از پیمایش ستون برای دایرکتوری سایت ها استفاده کنید.

en: Use tab styling for Sites directory navigation.
fa: استفاده از زبانه برای ناوبری دایرکتوری سایت ها.

[ctx: block description]
en: Displays BuddyPress primary nav in the sidebar of your site. Make sure to use it as the first widget of the sidebar and only once.
fa: ناو اولیه BuddyPress را در نوار کناری سایت شما نمایش می دهد. اطمینان حاصل کنید که از آن به عنوان ویجت اول نوار جانبی و تنها یک بار استفاده کنید.

en: Customizing the Groups navigation order needs you create at least one group first.
fa: سفارشی کردن سفارش ناوبری گروه ها به شما نیاز دارد که ابتدا حداقل یک گروه ایجاد کنید.

en: Drag each possible group navigation items that are listed below into the order you prefer, in some groups some of these navigation items might not be active.
fa: کشیدن هر یک از موارد ناوبری گروه ممکن است که در زیر به ترتیب شما ترجیح می دهید ذکر شده است، در برخی از گروه ها برخی از این موارد ناوبری ممکن است فعال نیست.

en: Drag each possible member navigation items that are listed below into the order you prefer.
fa: کشیدن هر یک از موارد ناوبری عضو ممکن است که در زیر به ترتیب شما ترجیح می دهید ذکر شده است.

en: Customize the appearance of BuddyPress Nouveau Template pack.
fa: سفارشی ظاهر BuddyPress Nouveau قالب بسته.

en: General BP Settings
fa: تنظیمات عمومی بی پی

en: Configure general BuddyPress appearance options.
fa: پیکربندی گزینه های عمومی ظاهر BuddyPress.

en: Loop layouts
fa: چیدمان حلقه

en: Set the number of columns to use for BuddyPress loops.
fa: تعداد ستون ها را برای استفاده از حلقه های BuddyPress تنظیم کنید.

en: Directory layouts
fa: طرح‌بندی فهرست

en: Select the layout style for directory content &amp; navigation.
fa: سبک چیدمان را برای محتوای دایرکتوری &amp; ناوبری انتخاب کنید.

en: Enable default front page for member profiles.
fa: فعال کردن صفحه اول پیش فرض برای پروفایل های عضو.

en: Display the biographical info from the member's WordPress profile.
fa: نمایش اطلاعات زندگی نامه از پروفایل وردپرس عضو.

en: Display the member navigation vertically.
fa: پیمایش عضو را به صورت عمودی نمایش دهد.

en: Use tab styling for primary nav.
fa: استفاده از زبانه های سبک برای ناو اولیه.

en: Use tab styling for secondary nav.
fa: استفاده از زبانه های سبک برای ناو ثانویه.

en: Reorder the primary navigation for a user.
fa: ناوبری اولیه را برای یک کاربر دوباره انتخاب کنید.

en: There was a problem performing this action. Please try again.
fa: مشکلی در انجام این عمل رخ داده. دوباره تلاش کنید.

en: Friendship could not be cancelled.
fa: دوستی را نمی توان لغو کرد.

en: Friendship cancelled.
fa: دوستی لغو شد.

en: Accepted friendship requests
fa:  درخواست دوست پذیرفته شده

en: Friendship accepted.
fa: پذیرفته شد

en: Friendship rejected.
fa: رد شد

en: Customize the navigation menu for members. In the preview window, navigate to a user to preview your changes.
fa: سفارشی کردن منوی ناوبری برای کاربران. در پنجره پیش نمایش، برای پیش نمایش تغییرات خود به یک کاربر حرکت کنید.

en: Configure the default front page for members.
fa: صفحه اول پیش فرض را برای کاربران پیکربندی کنید.

en: Use column navigation for the Members directory.
fa: از پیمایش ستون برای پوشه کاربران استفاده کنید.

en: Use tab styling for Members directory navigation.
fa: استفاده از یک برگه برای ناوبری پوشه کاربران.

en: All Sites
fa: همه سایت‌ها

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: activity recorded date, 5: activity timestamp, 6: activity human time since
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><time class="time-since" datetime="%4$s" data-bp-timestamp="%5$d">%6$s</time></a>
fa: <a href="%1$s">%2$s</a> پاسخ داد <a href="%3$s" class="activity-time-since"><time class="time-since" datetime="%4$s" data-bp-timestamp="%5$d">%6$s</time></a>

en: New mentions
fa: اشاره جدید

en: New update comment replies
fa: یک پاسخ تازه به نظر در پست

en: New update replies
fa: یک پاسخ تازه به پست

en: Settings menu
fa: منوی تنظیمات

en: Select who may see your profile details.
fa: انتخاب کنید چه کسی بتواند اطلاعات پروفایل شما را ببیند.

en: I want to restrict Group invites to my friends only.
fa: میخواهم دعوت به گروه را به دوستانم محدود کنم.

en: Repeat Your New Password
fa: پسورد جدید خودتان را دوباره تکرار کنید

en: Profile menu
fa: منوی پروفایل

en: Set your email notification preferences.
fa: ترجیحات اعلان ایمیل خود را تنظیم نمایید

en: Latest updates
fa: آخرین نسخه های YITH

en: Email & Password
fa: ایمیل و رمز

en: Update your email and or password.
fa: ایمیل و رمز عبور خود را بروز کنید.

en: Add Your New Password
fa: گذرواژه جدید خود را اضافه کنید

en: Email Notifications
fa: اعلان های ایمیل

en: There was a problem displaying the content. Please try again.
fa: هنگام نمایش محتوا مشکلی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Update posted.
fa: به‌روز‌‌رسانی ارسال شد

en: View activity.
fa: نمایش فعالیت

en: Post in: Profile
fa: ارسال در: نمایه

en: Post in: Group
fa: ارسال در: گروه

en: Start typing the group name...
fa: شروع تایپ نام گروه…

en: Use column navigation for the Activity directory.
fa: از پیمایش ستون برای دایرکتوری فعالیت استفاده کنید.

en: Use tab styling for Activity directory navigation.
fa: استفاده از زبانه برای پیمایش دایرکتوری فعالیت.

en: Profile Visibility Settings
fa: تنظیمات قابلیت مشاهده پروفایل

en: All Members
fa: همه کاربران

en: Members Capabilities
fa: قابلیت‌های کاربران

en: My Groups
fa: گروه‌های من

en: Notifications menu
fa: منوی اعلانات

en: Messages menu
fa: منوی پیام

note: translators: 1: link to the customizer option. 2: link to the customizer widgets section.
en: You can set the preferences of the %1$s or add %2$s to it.
fa: می توانید تنظیمات برگزیده %1$s را تنظیم کنید یا %2$s را به آن اضافه کنید.

en: Friends menu
fa: منوی دوستان

en: Friendship Requests
fa: درخواست های دوستی

note: translators: field visibility level, e.g. "...seen by: everyone".
en: This field may be seen by: %s
fa: این فیلد می تواند دیده شود توسط: %s

en: Who is allowed to see this field?
fa: چه کسی مجاز به دیدن این گزینه است؟

en: Groups menu
fa: منوی گروه‌ها

en: Select Group Settings
fa: تنظیمات گروه را انتخاب کنید

en: Upload Cover Image
fa: تصویر پس زمینه را آپلود کنید

en: Delete this group
fa: حذف این گروه

en: Group Activities
fa: فعالیت های گروه

en: Group creation menu
fa: منوی ایجاد گروه

en: Create A New Group
fa: ایجاد یک گروه جدید

en: Directory menu
fa: منوی راهنما

en: Send
fa: ارسال

en: All Messages
fa: همه پیام ها

en: Select bulk action
fa: اقدام فله ای را انتخاب کنید

en: Select message:
fa: انتخاب پیام:

en: Active conversation:
fa: گفتگوی فعال:

en: Participants:
fa: شرکت کنندگان:

en: Unstar Conversation
fa: مکالمه را بی ستاره کن

en: Star Conversation
fa: بوکمارک گفتگو

en: View full conversation and reply.
fa: مشاهده کامل گفتگو و پاسخ.

en: Unstar Message
fa: حذف بوکمارک پیام

en: Star Message
fa: بوکمارک پیغام

en: Close this notice
fa: بستن اعلان

en: Enter Group Name &amp; Description
fa: نام و توضیحات گروه را وارد کنید

en: Edit Group Name &amp; Description
fa: نام و توضیحات گروه را وارد کنید

en: Add an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
fa: یک تصویر برای استفاده به عنوان یک عکس نمایه برای این گروه اضافه کنید. تصویر در صفحه گروه اصلی، و در نتایج جستجو نشان داده خواهد شد.

en: Edit or update your avatar image for this group.
fa: تصویر آواتار خود را برای این گروه ویرایش یا به روز کنید.

en: Change Group Settings
fa: تنظیمات گروه را تغییر دهید

note: translators: 1: link to the customizer option. 2: link to the customizer widgets section.
en: You can set your preferences for the %1$s or add %2$s to it.
fa: می توانید تنظیمات برگزیده خود را برای %1$s تنظیم کنید یا %2$s را به آن اضافه کنید.

en: Membership List
fa: لیست عضویت

en: Group administration menu
fa: منوی مدیریت گروه

en: Group menu
fa: منوی گروه

en: Activity menu
fa: منوی فعالیت

en: Sites menu
fa: منوی سایت ها

en: Manage the members default front page
fa: صفحه اول پیش‌فرض کاربران را مدیریت کنید

en: Manage your group members; promote to moderators, admins or demote or ban.
fa: کاربران گروه خود را مدیریت کنید؛ پیشنهاد مدیریت، ادمین ها، کاهش رتبه و یا اخراج.

en: Manage Group Members
fa: کاربران گروه را مدیریت کنید

en: Manage the Groups default front page
fa: مدیریت صفحه اول پیش فرض گروه‌ها

en: Member Activities
fa: فعالیت‌ها

[ctx: Tag prepended to active site-wide notice titles on WP Admin notices list table]
note: translators: %s: notice subject
en: Active: %s
fa: فعال: %s

en: Project Founder
fa: موسس پروژه

en: Your changes have not been saved. Please fill in all required fields, and save your changes again.
fa: تغییرات شما ذخیره نخواهد شد. لطفا ابتدا تمام فیلدهای ضروری را پر کنید و سپس تغییرات را ذخیره کنید.

en: Inviter
fa: دعوت‌کننده

en: Site Notices
fa: اعلان های سایت

[ctx: Notices admin page title]
en: Site Notices
fa: اعلان های سایت

[ctx: Admin Users menu]
en: Site Notices
fa: اعلان های سایت

en: Manage notices shown at front end of your site to all logged-in users.
fa: مدیریت اطلاعیه های نشان داده شده در انتهای جلوی سایت خود را به همه کاربران وارد شده است.

en: Add New Notice
fa: اضافه کردم اعلامیه جدید

en: Publish Notice
fa: اطلاعیه نشر

en: Notice was not updated. Please try again.
fa: اعلان به روز نشد. لطفا مجددا تلاش نمایید.

en: Notice successfully updated.
fa: اطلاعیه با موفقیت به روز شد.

en: Notices List
fa: لیست اعلان‌ها

[ctx: Admin Notices column header]
en: Subject
fa: موضوع

[ctx: Admin Notices column header]
en: Content
fa: محتوا

[ctx: Admin Notices column header]
en: Created
fa: ایجاد شده

en: Activate Notice
fa: اعلامیه را فعال کنید

en: Delete Notice
fa: حذف اطلاعیه

en: Deactivate Notice
fa: غیرفعال کردن اعلامیه

en: No member found by that ID.
fa: هیچ عضوی با این شناسه پیدا نشد.

en: Group invitations menu
fa: فهرست دعوت گروه

en: Invited by:
fa: کاربران دعوت شده:

en: The invite has not been sent yet.
fa: دعوت هنوز فرستاده نشده است.

en: The invite has been sent.
fa: دعوتنامه گروه ارسال شد.

en: Optional: add a message to your invite.
fa: اختیاری: پیامی را به دعوت خود اضافه کنید.

en: Contributor Emeriti
fa: مشارکت کننده های بازنشسته

en: Meet the contributors behind BuddyPress:
fa: مشاهده سازنده های بادی پرس:

en: With our thanks to these Open Source projects
fa: از پروژه های منبع باز زیر سپاسگزاریم

en: Invite Members
fa: دعوت کاربران

en: Send @Username
fa: نام کاربری (شروع با @)

en: Post Comments
fa: ارسال نظر

en: <strong>Link</strong> - Used by some types of activity (blog posts and comments) to store a link back to the original content.
fa: <strong> پیوند </strong>  - توسط برخی از انواع فعالیتها (پست ها و نظرات سایت) برای ذخیره لینک به محتوای اصلی استفاده می شود.

en: Activity generated by posts and comments uses the link field for a permalink back to the content item.
fa: فعالیت‌های تولید شده توسط پست‌ها و نظرات از فیلد لینک برای یک پیوند یکتا برای بازگشت به آیتم استفاده می‌کند.

note: translators: accessibility text
en: Enable or disable all optional components in bulk
fa: هر کامپوننت دلخواه را فعال یا غیرفعال کنید

en: You do not have access to that page.
fa: شما به آن صفحه دسترسی داري.

en: BuddyPress Credits
fa: اعتبارات بادیپرس

[ctx: Colloquial alternative to "learn about BuddyPress"]
en: Hello, BuddyPress!
fa: به بادی پرس پارسی خوش آمدید

en: Allow activity stream commenting on posts and comments
fa: اجازه دهید جریان نظرات در مطالب سایت به عنوان فعالیت ثبت شود

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress tools administration screen.
en: Are these emails not written in your site's language? Go to <a href="%s">BuddyPress Tools and try the "reinstall emails"</a> tool.
fa: آیا تنظیمات و حروف ایمیل ها به هم ریخته است؟ مراجعه کنید به <a href="%s">ابزار بادی‌پرس</a> و نصب مجدد ساختار ایمیل‌ها بزنید.

note: Description of the plugin
en: BuddyPress adds community features to WordPress. Member Profiles, Activity Streams, Direct Messaging, Notifications, and more!
fa: BuddyPress ویژگی های جامعه را به وردپرس اضافه می کند. نمایه های عضو، جریان فعالیت، پیام رسانی مستقیم، اعلان ها، و بیشتر!

en: The conversation you tried to access is no longer available
fa: گفتگویی که می خواهید به آن دسترسی یابید موجود نیست

en: Group name, slug, and description are all required fields.
fa: نام گروه، نامک، و توضیحات همه فیلدهای ضروری هستند.

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group permalink. 2: the new group permalink.
en: * Permalink changed from "%1$s" to "%2$s".
fa: * پیوند یکتا از “%1$s” به “%2$s” تغییر یافت.

en: Dismiss this notice
fa: این اطلاعیه را رد کنید

en: [deleted]
fa: [حذف شده]

en: You do not have access to that conversation.
fa: شما به آن مکالمه دسترسی ندارید.

note: translators: %s: message recipients list
en: Conversation between %s.
fa: گفتگو بین بین %s.

note: translators: %s: group link
en: Group invite accepted. View %s.
fa: دعوت گروه پذیرفته شد. بازدید از %s.

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the permalink of the group %2$s.
fa: %1$s لینک گروه %2$s. را تغییر داد.

en: you
fa: شما

en: Groups must have a name and a description. Please try again.
fa: گروه‌ها باید دارای یک نام و شرح باشند. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: No template packages available.
fa: بسته قالبی دردسترس نمی باشد.

en: The selected Template Pack will serve all BuddyPress templates.
fa: بسته قالب انتخاب شده تمام قالب های بادی پرس را به خدمت می گیرد.

en: Template Pack
fa: بسته الگو

en: Your site does not support BuddyPress.
fa: سایت شما BuddyPress را پشتیبانی نمی کند.

[ctx: Add New Profile Fields Group]
en: Add New Group
fa: افزودن گروه جدید

[ctx: Delete Profile Fields Group]
en: Delete Group
fa: حذف گروه

[ctx: Edit Profile Fields Group]
en: Edit Group
fa: ویرایش گروه

[ctx: Error when deleting profile fields group]
en: There was an error deleting the group. Please try again.
fa: هنگام حذف گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

[ctx: Edit field link]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Profile fields group was deleted successfully]
en: The group was deleted successfully.
fa: گروه با موفقیت حذف شد.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: Your site is currently running PHP version %1$s, while BuddyPress requires version %2$s or greater.
fa: سایت شما در حال حاضر در حال اجرا نسخه پی %1$s در حالی که BuddyPress نیاز به نسخه %2$s یا بیشتر.

en: Please update your server or deactivate BuddyPress.
fa: لطفا سرور خود را بروزرسانی کنید یا بادی پرس را غیرفعال نمایید.

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all comments (%d)
fa: نمایش همه دیدگاه‌ها (%d)

[ctx: You have no profile fields groups.]
en: You have no groups.
fa: شما هیچ گروهی ندارید.

[ctx: Group members pagination in group admin]
note: translators: 1: group member from number. 2: group member to number. 3: total group members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s از %3$s عضو

[ctx: Delete field link]
en: Delete
fa: حذف

note: translators: accessibility text
en: Group Avatar
fa: آواتار گروه

note: translators: accessibility text
en: Friends
fa: دوستان

note: translators: accessibility text
en: Account settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

note: translators: accessibility text
en: My friends
fa: دوستان من

en: Group primary navigation
fa: ناوبری اولیه گروه

note: translators: accessibility text
en: Group Details
fa: جزئیات گروه

[ctx: Label for the WP groups table group type column]
en: Group Type
fa: نوع گروه

en: Select range
fa: انتخاب محدوده

en: Relative
fa: نسبی

en: End:
fa: پایان:

en: Start:
fa: شروع:

en: Absolute
fa: مطلق

en: Range
fa: محدوده

en: Example:
fa: مثال:

en: Custom:
fa: سفارشی:

en: Time elapsed
fa: زمان سپری شده

en: Manage Membership Requests
fa: مدیریت درخواست عضویت

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Name (required)
fa: نام (الزامی)

en: Group Types
fa: نوع گروه

en: (Not available on the front end)
fa: (در انتهای جلو در دسترس نیست)

en: There was an error while changing group type. Please try again.
fa: خطایی رخ داد هنگام تغییر نوع گروه، لطفا دوباره تلاش کنید

en: Group type was changed successfully.
fa: نوع گروه با موفقیت تغییر کرد.

en: Group Types:
fa: انواع گروه‌ها:

en: Group secondary navigation
fa: ناوبری دوم گروه

note: translators: %s: group type singular name
en: Viewing groups of the type: %s
fa: مشاهده گروه‌های نوع: %s

en: Change group type to&hellip;
fa: تغییر نوع گروه به&hellip;

en: No Group Type
fa: هیچ نوع گروه

en: Change member type to&hellip;
fa: تغییر نوع عضو به&hellip;

en: No Member Type
fa: بدون نوع کاربر

en: There was an error while changing member type. Please try again.
fa: خطا در تغییر نوع کاربر رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Member type was changed successfully.
fa: نوع عضو با موفقیت تغییر کرد.

note: translators: 1: user profile link, 2: user name, 3: activity permalink, 4: ISO8601 timestamp, 5: activity relative timestamp
en: <a href="%1$s">%2$s</a> replied <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>
fa: <a href="%1$s">%2$s</a> پاسخ داده شده <a href="%3$s" class="activity-time-since"><span class="time-since" data-livestamp="%4$s">%5$s</span></a>

en: Sitewide activities navigation
fa: محدودیت فعالیت های سایت

en: Activity secondary navigation
fa: ناوبری دوم فعالیت

en: Sites directory main navigation
fa: ناوبری اصلی فهرست سایت

en: Sites directory secondary navigation
fa: سایت‌های پیمایش فرعی

note: translators: accessibility text
en: Sites directory
fa: فهرست سایت‌ها

en: Select the types this group should be a part of.
fa: حالت‌هایی را که این گروه باید بخشی از آنها باشد انتخاب کنید.

en: Groups directory secondary navigation
fa: ناوبری ثانویه دایرکتوری گروه‌ها

note: translators: accessibility text
en: Groups directory
fa: فهرست گروه‌ها

en: Manage Group Details
fa: مدیریت جزئیات گروه

en: Manage Group Settings
fa: مدیریت تنظیمات گروه

en: No group administrators were found.
fa: هیچ مدیر گروهی یافت نشد.

en: No group moderators were found.
fa: هیچ گروهی از ناظران پیدا نشد.

en: No group members were found.
fa: هیچ عضوی برای گروه یافت نشد.

en: Send invites
fa: ارسال دعوت

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
fa: حریم خصوصی: من می خواهم سایت من در موتورهای جستجو و در لیست های عمومی در اطراف این شبکه ظاهر شود.

en: Member secondary navigation
fa: ناوبری ثانویه عضو

note: translators: accessibility text
en: Friendship requests
fa: درخواستهای دوستی

note: translators: accessibility text
en: Group invitations
fa: دعوت کنندگان گروه

note: translators: accessibility text
en: Messages inbox
fa: صندوق ورودی پیام‌ها

note: translators: accessibility text
en: Sent Messages
fa: پیام های ارسال شده

note: translators: accessibility text
en: Sitewide Notices
fa: اعلامیه های سایت

note: translators: accessibility text
en: Starred messages
fa: پیام‌های ستاره‌دار

note: translators: accessibility text
en: Unread notifications
fa: اعلان خوانده نشده

en: Profile field groups
fa: گروه‌های زمینه پروفایل

note: translators: accessibility text
en: Notification settings
fa: تنظیمات اعلان

en: Enter custom time format
fa: قالب زمان شخصی خود را وارد کنید

en: Documentation on date and time formatting
fa: مستندات در قالب بندی تاریخ و زمان

en: years from now
fa: سالها از اکنون

en: Field Group Name (required)
fa: نام گروه فیلد (الزامی)

en: years ago
fa: سالها قبل

note: translators: accessibility text
en: Compose Message
fa: نوشتن پیام

[ctx: Label for the WP users table member type column]
en: Member Type
fa: عنوان کاربری

en: Member primary navigation
fa: ناوبری اولیه کاربران

note: translators: accessibility text
en: Members directory
fa: دایرکتوری کاربران

en: Members directory secondary navigation
fa: راهبری ثانویه فهرست کاربران

en: Members directory main navigation
fa: ناوبری پوشه اصلی کاربران

note: translators: accessibility text
en: Member's groups
fa: گروه‌های عضو

note: translators: accessibility text
en: My groups
fa: گروه‌های من

en: Groups directory main navigation
fa: ناوبری اصلی فهرست گروه‌ها

note: translators: accessibility text
en: Profile visibility settings
fa: تنظیمات قابلیت دیده شدن پروفایل

en: Community Support
fa: انجمن پشتیبانی

en: BuddyPress Team
fa: تیم بادی‌پرس

en: Please log in and go to your settings to unsubscribe from notification emails.
fa: لطفا وارد شوید و برای لغو اشتراک اطلاع رسانی از طریق ایمیل به تنظیمات خود بروید.

en: You will no longer receive emails when your request to join a group has been accepted or denied.
fa: دیگر نمی خواهید ایمیل دریافت کنید وقتی که درخواستتان برای ملحق شدن به گروه پذیرفته یا ردشده باشد.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a message.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که کسی برای شما پیامی ارسال می کند.

en: You will no longer receive emails when you are invited to join a group.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که به گروهی دعوت می شوید.

en: You will no longer receive emails when someone mentions you in an update.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که کسی در بروزرسانی به شما اشاره می کند.

en: You will no longer receive emails when someone replies to an update or comment you posted.
fa: دیگر زمانی که کسی به نظر یا آپدیت شما پاسخ دهد ایمیل دریافت نخواهید کرد.

en: You will no longer receive emails when someone sends you a friend request.
fa: دیگر زمانی که کسی برای شما درخواست دوستی ارسال کند ایمیل بروزرسانی دریافت نخواهید کرد.

en: You will no longer receive emails when someone accepts your friendship request.
fa: دیگر زمانی که کسی درخواست دوستی شما را قبول کند ایمیل بروزرسانی دریافت نخواهید کرد.

en: You will no longer receive emails when one of your groups is updated.
fa: در هنگامی که یکی از گروه‌های شما بروزرسانی می‌شود دیگر ایمیلی دریافت نخواهید کرد.

en: You will no longer receive emails when you have been promoted in a group.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که شما در گروهی ارتقا می‌یابید.

en: You will no longer receive emails when someone requests to be a member of your group.
fa: نمی خواهید ایمیلی دریافت کنید زمانی که کسی درخواست عضویت در گروه به شما ارسال می کند.

en: Something has gone wrong.
fa: چیزی اشتباه رفته است.

en: Please go to your notifications settings to unsubscribe from emails.
fa: لطفا به تنظیمات اعلان خود بروید و اشتراک خود از ایمیل را لغو کنید.

en: You can change this or any other email notification preferences in your email settings.
fa: شما می توانید این را تغییر دهید یا هر ایمیل اطلاع رسانی دیگری که در تنظیمات ایمیل خود وجود دارد.

[ctx: deprecated string]
note: translators: %s: the site's PHP version number
en: Your site is currently running PHP version %s, while BuddyPress 2.8 will require version 5.3+.
fa: سایت شما در حال استفاده از نسخه%s PHP است. در حالی که بادی‌پرس 2.8 به نسخه بالاتر از 5.3 نیاز دارد.

en: Your site is not ready for BuddyPress 2.8.
fa: سایت شما برای بادی‌پرس 2.8 آماده نیست.

note: translators: %s is the blog name
en: Site icon for %s
fa: آیکون سایت برای %s

en: Privacy: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network
fa: حریم خصوصی: مایلم تا سایت من در موتورهای جستجو و در لیست عمومی در این شبکه ظاهر شود

en: A BuddyPress update is available, but your system is not compatible.
fa: بروزرسانی برای بادی‌پرس دردسترس است.

note: translators: 1: current PHP version, 2: required PHP version
en: See <a href="%s">the Codex guide</a> for more information.
fa: راهنمای <a href="%s"> کدکس </a>  را برای اطلاعات بیشتر ببینید.

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Messages %s
fa: پیام ها %s

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Unread %s
fa: خوانده نشده %s

[ctx: My Account Groups nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Groups %s
fa: گروه‌ها %s

note: translators: %s: new email address
en: There is a pending change of your email address to %s.
fa: تغییر حالت انتظار آدرس ایمیل شما به %s.

[ctx: Profile screen nav]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
fa: اعلانات %s

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Pending Requests %s
fa: درخواست‌های منتظر  %s

en: No group found with this ID.
fa: هیچ گروهی با این شناسه یافت نشد.

note: translators: accessibility text
en: Select group type
fa: انتخاب نوع گروه

en: Group type already exists.
fa: نوع گروه در حال حاضر وجود دارد.

en: You may not register a group type with this name.
fa: شما هنوز هیچ نوع گروهی با این نام ثبت نکرده اید.

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Your request to join a group has been approved or denied
fa: درخواست عضویت شما در گروه پذیرفته یا رد شد

[ctx: Group screen nav with counter]
note: translators: %s: Group count for the current user
en: Groups %s
fa: گروه‌ها %s

[ctx: My Account Groups sub nav]
note: translators: %s: Group invitation count for the current user
en: Pending Invites %s
fa: دعوتنامه‌های در حال انتظار %s

en: No user found with this ID.
fa: هیچ کاربری با این شناسه یافت نشد.

[ctx: Member Home page]
en: Home
fa: خانه

note: translators: %s: Unread message count for the current user
en: Inbox %s
fa: صندوق دریافت %s

[ctx: My Account Notification pending]
note: translators: %s: Unread notification count for the current user
en: Notifications %s
fa: اعلانات %s

note: translators: 1: email address. 2: cancel email change url.
en: Check your email (%1$s) for the verification link, or <a href="%2$s">cancel the pending change</a>.
fa: ایمیلتان (%1$s) را برای لینک تاییدیه بررسی کرده یا <a href="%2$s">تغییر حالت انتظار را لغو کنید</a>.

note: translators: %s: Friend count for the current user
en: Friends %s
fa: دوستان %s

[ctx: My Account Friends menu]
note: translators: %s: Pending friend request count for the current user
en: Friends %s
fa: دوستان %s

[ctx: groups admin edit screen]
en: Group Type
fa: نوع گروه

en: These globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
fa: این globals نباید بطور مستقیم استفاده شود و منقضی شده است. لطفا بجای آن از توابع ناوبری بادی‌پرس استفاده کنید.

en: The bp_nav and bp_options_nav globals should not be used directly and are deprecated. Please use the BuddyPress nav functions instead.
fa: bp_nav وbp_options_nav نباید مستقیما استفاده شوند و منقضی شده اند. لطفا بجای آن از توابع ناوبری بادی‌پرس استفاده کنید.

[ctx: Email post type]
en: Situations
fa: وضعیت‌ها

[ctx: Comment moderation]
en: You have posted an inappropriate word.
fa: کلمه نامناسبی نوشته اید.

en: You have posted too many links
fa: شما لینک‌های زیادی پست کرده‌اید

en: Edit Activity
fa: ویرایش فعالیت

en: New Activity comment reply
fa: پاسخ دیدگاه فعالیت جدید

en: New Activity reply
fa: پاسخ فعالیت جدید

note: translators: %s: Site count for the displayed user
en: Sites %s
fa: سایت‌ها %s

en: It looks like you have more sites to record. Resume recording by checking the "Repopulate site tracking records" option.
fa: بنظر می رسد شما سایت‌های زیادی برای ثبت دارید.ادامه ثبت با چک کردن تنظیم "تکثیر ثبت وقایع سایت".

note: translators: 1: oEmbed author. 2: oEmbed provider. eg. By BuddyPress on YouTube.
en: By %1$s on %2$s
fa: توسط %1$s در %2$s

note: translators: accessibility text
en: Edit activity content
fa: ویرایش محتوای فعالیت

note: translators: accessibility text
en: Edit activity action
fa: ویرایش عمل فعالیت

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
note: translators: %s: Unread mention count for the current user
en: Mentions %s
fa: اشارات %s

note: translators: %s: the link of the new site
en: %s is your new site.
fa: %s سایت جدید شماست.

note: translators: %s: oEmbed provider.
en: View on %s
fa: مشاهده %s

en: Your browser does not support HTML5 video
fa: مرورگر شما تگ ویدئوی HTML5  را پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your browser does not support HTML5 audio
fa: مرورگر شما قابلیت تگ صدای HTML5 را پشتیبانی نمی کند.

note: translators: 1: the number of activity replies
en: You have %1$d new replies
fa: شما %1$d پاسخ جدید دارید

note: translators: 1: the number of activity comment replies
en: You have %1$d new comment replies
fa: شما %1$d پاسخ دیدگاه جدید دارید

en: Embedded Activity Item
fa: فعالیت جاسازی شده

note: translators: 1: Login URL, 2: User name
en: <a href="%1$s">Log in</a> as "%2$s" using your existing password.
fa: ‫<a href="%1$s">ورود</a> با"%2$s" استفاده از کلمه عبور موجود.

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s replied to one of your activity comments
fa: %1$s به نظر شما پاسخ داد

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s commented on one of your updates
fa: %1$s به پست شما در گروه پاسخ داد

note: Translators: %s is the comma separated list of components needing a directory page.
en: The following active BuddyPress Components do not have associated BuddyPress Pages: %s.
fa: قابلیت های بادی پرس دارای برگه مربوط به خود نیستند: %s.

[ctx: Post Type generic comments activity front filter]
en: Item comments
fa: نظرات آیتم

en: Autolink
fa: پیوند خودکار

note: translators: accessibility text
en: Pending users list navigation
fa: ناوبری لیست کاربران در انتظار

note: translators: accessibility text
en: Pending users list
fa: لیست کاربران در حال انتظار

en: Message was not sent. Please try again.
fa: پیام فرستاده نشد، دوباره تلاش کنید.

note: translators: accessibility text
en: Autolink status for this field
fa: وضعیت پیوند خودکار برای این رشته

en: Enabled
fa: فعال

[ctx: email]
en: unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: On user profiles, link this field to a search of the Members directory, using the field value as a search term.
fa: در مشخصات کاربری، این فیلد را به جستجوی کاربران پیوند دهید .از این فیلد به‌ عنوان عبارت جستجو استفاده کنید

note: translators: accessibility text
en: Filter groups list
fa: فیلتر لیست گروه‌ها

note: translators: accessibility text
en: Filter users list
fa: فیلتر لیست کاربران

note: translators: accessibility text
en: Groups list
fa: لیست گروه‌ها

note: translators: accessibility text
en: Groups list navigation
fa: راهبری لیست گروه‌ها

[ctx: email post type description]
en: BuddyPress emails
fa: ایمیل بادی پرس

[ctx: email type taxonomy singular name]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: email type taxonomy description]
en: BuddyPress email types
fa: انواع ایمیل بادی‌پرس

[ctx: email type taxonomy label]
en: View Email Situation
fa: مشاهده وضعیت ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: Update Email Situation
fa: بروزرسانی وضعیت ایمیل

en: BuddyPress Options
fa: تنظیمات بادی پرس

[ctx: email menu label]
en: Customize
fa: سفارشی‌سازی

[ctx: screen heading]
en: Emails
fa: ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list
fa: لیست ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: New Email Situation
fa: وضعیت ایمیل جدید

[ctx: email type taxonomy label]
en: Popular Email Situation
fa: وضعیت ایمیل مشهور

[ctx: email type taxonomy name]
en: Situation
fa: وضعیت

[ctx: email type taxonomy label]
en: Situations
fa: وضعیت‌ها

[ctx: email type taxonomy label]
en: Edit Email Situations
fa: ویرایش وضعیت‌های ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Uploaded to this email
fa: در این ایمیل بارگذاری شد

[ctx: email post type label]
en: View Email
fa: نمایش ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: All Email Situations
fa: تمام وضعیت‌های ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: Email list navigation
fa: ناوبری لیست ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: New email situation name
fa: نام وضعیت ایمیل جدید

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations found.
fa: وضعیت ایمیلی یافت نشد.

[ctx: email type taxonomy label]
en: No email situations
fa: هیچ وضعیت ایمیل

[ctx: email type taxonomy label]
en: Search Emails
fa: جستجوی ایمیل

[ctx: email post type singular name]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Edit Email
fa: ویرایش ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Add New
fa: افزودن جدید

[ctx: email post type label]
en: No emails found
fa: ایمیلی یافت نشد

[ctx: email post type label]
en: New Email
fa: ایمیل جدید

[ctx: email post type label]
en: Add a New Email
fa: افزودن یک ایمیل جدید

[ctx: email post type label]
en: Filter email list
fa: فیلتر لیست ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Email list
fa: لیست ایمیل

[ctx: email post type label]
en: Email list navigation
fa: ناوبری لیست ایمیل

[ctx: email post type label]
en: BuddyPress Emails
fa: ایمیل بادی پرس

[ctx: email post type label]
en: No emails found in Trash
fa: ایمیلی یافت در زباله‌دان نشد

[ctx: email post type label]
en: Search Emails
fa: جستجوی ایمیل

[ctx: email post type name]
en: Emails
fa: ایمیل

[ctx: email post type label]
en: All Emails
fa: همه ایمیل‌ها

en: Change the email footer here
fa: پابرگ ایمیل را از اینجا عوض کنید

en: Footer text
fa: متن پانوشت

en: Text size
fa: اندازه متن

en: Background color
fa: رنگ پشت زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Header background color
fa: رنگ پس زمینه سربرگ

en: Highlight color
fa: رنگ برجسته

en: Applied to links and other decorative areas.
fa: اعمال شده به لینک ها و دیگر مناطق تزئینی.

[ctx: email]
en: Footer
fa: فوتر

en: Email background color
fa: رنگ پس زمینه ایمیل

en: Repair tools
fa: ابزارهای تعمیر

en: Customize the appearance of emails sent by BuddyPress.
fa: سفارشی‌سازی ظاهر ایمیلی که توسط بادی‌پرس ارسال می شود.

en: Repopulate site tracking records.
fa: تکثیر سوابق ردیابی سایت

en: Repair total groups count for each member.
fa: تعمیر شمارنده جمع گروه‌ها برای هر عضو.

en: Repair total friends count for each member.
fa: تعمیر شمارنده جمع دوستان برای هر عضو.

en: Emails have been successfully reinstalled.
fa: ایمیل‌ها با موفقیت نصب مجدد شده‌اند.

[ctx: screen heading]
en: BuddyPress Emails
fa: ایمیل بادی پرس

[ctx: email]
en: Header
fa: هدر

[ctx: email]
en: Body
fa: بدنه

en: Reinstall emails (delete and restore from defaults).
fa: نصب مجدد ساختار ایمیل‌ها (حذف و بازگشت به حالت پیشفرض)

en: Repair total members count.
fa: تعمیر شمارنده جمع کاربران

en: Recipient had requested to join a group, which was rejected.
fa: گیرنده برای پیوستن به یک گروه درخواستی کرده که رد شده است.

en: Recipient had requested to join a group, which was accepted.
fa: گیرنده برای پیوستن به یک گروه درخواستی کرده که پذیرفته شده است.

en: Recipient has changed their email address.
fa: گیرنده آدرسهای ایمیل خود را تغییر داده است.

en: Recipient has received a private message.
fa: گیرنده یک پیام خصوصی دریافت کرده است.

en: A member has requested permission to join a group.
fa: یک عضو برای پیوستن به یک گروه اجازه خواسته است .

en: Recipient's status within a group has changed.
fa: وضعیت گیرنده در یک گروه تغییر کرده است.

en: Recipient has had a friend request accepted by a member.
fa: دریافت کننده درخواست دوستی پذیرفته شده توسط عضو بود.

en: A group's details were updated.
fa: جزئیات یکی از گروه‌ها بروزرسانی شد.

en: A member has sent a group invitation to the recipient.
fa: یکی از کاربران درخواست دعوت به گروه فرستاده است.

en: Recipient has registered for an account and site.
fa: گیرنده برای یک حساب کاربری و سایت ثبت شده است.

en: Recipient has registered for an account.
fa: گیرنده برای یک حساب کاربری ثبت شده است.

en: A member has replied to a comment on an activity update that the recipient posted.
fa: یک عضو به یک دیدگاه در یک به روز رسانی فعالیت که گیرنده بود پاسخ داد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been rejected.
fa: درخواست شما برای عضویت در گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; پذیرفته نشد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; has been accepted.
fa: درخواست عضویت شما در گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; پذیرفته شد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" accepted
fa: [{{{site.name}}}] درخواست عضویت در گروه "{{group.name}}" پذیرفته شد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been accepted.
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
fa: درخواست عضویت شما در گروه "{{group.name}}" پذیرفته شد.
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫برای مشاهده گروه، مشاهده کنید: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group "{{group.name}}" rejected
fa: ‫[{{{site.name}}}] درخواست عضویت برای گروه "{{group.name}}" پذیرفته نشد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Your membership request for the group "{{group.name}}" has been rejected.
    
    To request membership again, visit: {{{group.url}}}
fa: درخواست عضویت شما برای گروه "{{group.name}}" پذیرفته نشد.
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫برای درخواست مجدد،مشاهده کنید:{{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, go to the following link to confirm the change: {{{verify.url}}}
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
fa: اخیرا آدرس ایمیل همراه حساب کاربری شما در  {{site.name}} به {{user.email}} تغییر دادید. اگر صحیح است به لینک زیر برای تائید بروید:  {{{verify.url}}}
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫درغیر این صورت می توانید براحتی نادیده گرفته و ایمیل را حذف کنید.

en: Recipient was mentioned in an activity update.
fa: گیرنده در به روز رسانی فعالیت نام برده شده است.

en: Recipient was mentioned in a group activity update.
fa: گیرنده در یک بروزرسانی فعالیت گروه نام برده شد.

en: A member has sent a friend request to the recipient.
fa: یکی از کاربران درخواست دوستی به گیرنده ارسال کرده است.

en: A member has replied to an activity update that the recipient posted.
fa: یکی از کاربران به یک بروزرسانی فعالیت که گیرنده ارسال کرده، پاسخ داده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You recently changed the email address associated with your account on {{site.name}} to {{user.email}}. If this is correct, <a href="{{{verify.url}}}">go here to confirm the change</a>.
    
    Otherwise, you can safely ignore and delete this email if you have changed your mind, or if you think you have received this email in error.
fa: اخیرا آدرس ایمیل همراه حساب کاربری شما در {{site.name}} به {{user.email}} تغییر دادید. اگر صحیح است، <a href="{{{verify.url}}}">برای تائید وارد شوید</a>.
    
    درغیر این صورت براحتی آن را نادیده گرفته و حذف کنید اگر نظرتان تغییر کرده است  و یا فکر میکنید ایمیل به اشتباه تغییر کرده است.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: "{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{message.url}}}
fa: {{sender.name}} پیام خود را ارسال کنید:"{{usersubject}}"
    
    "{{usermessage}}"
    
    وارد بخش بحث و گفتگو در مکالمه شوید: {{{message.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{sender.name}} sent you a new message: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{sender.name}} ارسال پیام جدید: &quot;{{usersubject}}&quot;
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{message.url}}}"> رفتن به بحث</a> برای پاسخ دادن در مکالمه.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Verify your new email address
fa: [{{{site.name}}}] آدرس جدید ایمیل خود را تایید کنید

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New message from {{sender.name}}
fa: ‫[{{{site.name}}}] پیام تازه ای از {{sender.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{requesting-user.name}} wants to join the group "{{group.name}}". As you are the administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    To manage this and all other pending requests, visit: {{{group-requests.url}}}
    
    To view {{requesting-user.name}}'s profile, visit: {{{profile.url}}}
fa: {{requesting-user.name}} می‌خواهد وارد گروه "{{group.name}}" شود. از آنجا که مدیر این گروه هستید، باید درخواست عضویت را بپذیرید و یا رد کنید .
    
    برای مدیریت این درخواست‌ها، ببینید: {{{group-requests.url}}}
    
    برای مشاهده مشخصات  {{requesting-user.name}}، ببینید: {{{profile.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> wants to join the group &quot;{{group.name}}&quot;.
     {{request.message}}
     As you are an administrator of this group, you must either accept or reject the membership request.
    
    <a href="{{{group-requests.url}}}">Go here to manage this</a> and all other pending requests.
fa: <a href="{{{profile.url}}}">{{requesting-user.name}}</a> می خواهد به گروه بپیوندد " {{group.name}} ".
     {{request.message}}
     همانطور که شما مدیر این گروه هستید، یا باید درخواست عضویت را بپذیرید یا رد کنید.
    
    برای <a href="{{{group-requests.url}}}">مدیریت این و تمام درخواست</a> های در انتظار دیگر به اینجا بروید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to <b>{{promoted_to}}</b> in the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.
fa: شما ارتقاء یافتید به<b>{{promoted_to}}</b> در گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot;.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have been promoted in the group: "{{group.name}}"
fa: ‫[{{{site.name}}}] شما در این گروه ارتقاء پیدا کردید: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: You have been promoted to {{promoted_to}} in the group: "{{group.name}}".
    
    To visit the group, go to: {{{group.url}}}
fa: شما ارتقاء پیداکردید به {{promoted_to}} در گروه: "{{group.name}}".
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫برای مشاهده گروه مراجعه کنید به: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Membership request for group: {{group.name}}
fa: ‫[{{{site.name}}}] درخواست عضویت برای گروه:  {{group.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{inviter.name}} has invited you to join the site "{{site.name}}".
    
    {{usermessage}}
    
    To accept your invitation, visit: {{{invite.accept_url}}}
    
    To learn more about the site, visit: {{{site.url}}}.
    To view {{inviter.name}}'s profile, visit: {{{inviter.url}}}
fa: {{inviter.name}} شما را به عضویت در سایت "{{site.name}" دعوت کرده است.
    
    {{usermessage}}
    
    برای پذیرش دعوتنامه خود به این سایت مراجعه کنید: {{{invite.accept_url}}}
    
    برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سایت به این سایت مراجعه کنید: {{{site.url}}}}
    برای مشاهده پروفایل {{inviter.name}} مراجعه کنید: {{{inviter.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}}</a> has invited you to join the site: &quot;{{site.name}}&quot;.
    
    {{usermessage}}
    
    <a href="{{{invite.accept_url}}}">Accept your invitation</a> or <a href="{{{site.url}}}">visit the site</a> to learn more.
fa: <a href="{{{inviter.url}}}">{{inviter.name}} شما</a> را برای عضویت در سایت دعوت کرده است: "{{site.name}}".
    
    {{usermessage}}
    
    دعوت <a href="{{{invite.accept_url}}}">خود را بپذیرید</a> <a href="{{{site.url}}}">و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به</a> سایت مراجعه کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; were updated:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>
fa: جزئیات گروه برای گروه &quot;<a href="{{{group.url}}}">{{group.name}}</a>&quot; که بروزرسانی شده:
    <blockquote>{{changed_text}}</blockquote>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Group details updated
fa: [{{{site.name}}}] جزئیات گروه بروز شد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Group details for the group "{{group.name}}" were updated:
    
    {{changed_text}}
    
    To view the group, visit: {{{group.url}}}
fa: جزئیات گروه برای گروه "{{group.name}}"  که بروزرسانی شده:
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‏‫{{changed_text}}
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫برای مشاهده گروه،مراجعه کنید به: {{{group.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] You have an invitation to the group: "{{group.name}}"
fa: [{{{site.name}}}] شما یک دعوت نامه دارید برای گروه: "{{group.name}}"

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{initiator.name}} wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: {{{friend-requests.url}}}
    
    To view {{initiator.name}}'s profile, visit: {{{initiator.url}}}
fa: {{initiator.name}} مایل است شما را بعنوان دوست اضافه کند.
    
    برای پذیریش این درخواست و مدیریت همه درخواست‌های در انتظار خود، بازدید کنید از:  {{{friend-requests.url}}} 
    
    برای مشاهده پروفایل ، بازدید کنید از: {{{initiator.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{friend.name}} accepted your friend request.
    
    To learn more about them, visit their profile: {{{friendship.url}}}
fa: {{friend.name}} درخواست دوستی شما را پذیرفت.
    
    برای اطلاعات بیشتر، به پروفایلش مراجعه کنید: {{{friendship.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> accepted your friend request.
fa: <a href="{{{friendship.url}}}">{{friend.name}}</a> درخواست دوستی شما پذیرفته شد.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} accepted your friendship request
fa: [{{{site.name}}}] {{friend.name}} درخواست دوستی شما پذیرفته شد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> wants to add you as a friend.
    
    To accept this request and manage all of your pending requests, visit: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>
fa: <a href="{{{initiator.url}}}">{{initiator.name}}</a> مایل است شما را بعنوان دوست اضافه کند.
    
    برای پذیریش این درخواست و مدیریت همه درخواست‌های در انتظار خود، بازدید کنید از: <a href="{{{friend-requests.url}}}">{{{friend-requests.url}}}</a>

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] New friendship request from {{initiator.name}}
fa: [{{{site.name}}}] درخواست دوستی جدید از {{initiator.name}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    
    After you activate, you can visit your site at <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.
fa: با تشکر از ثبت‌نام شما
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫برای فعال‌سازی حساب خود و سایت، به لینک زیر مراجعه کنید: <a href="{{{activate-site.url}}}">{{{activate-site.url}}}</a>.
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫بعد از فعال‌سازی، می توانید سایت خود را ببینید در <a href="{{{user-site.url}}}">{{{user-site.url}}}</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: Thanks for registering!
    
    To complete the activation of your account and site, go to the following link: {{{activate-site.url}}}
    
    After you activate, you can visit your site at {{{user-site.url}}}.
fa: با تشکراز ثبت‌نام شما
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫برای کامل کردن فعال‌سازی حساب خود و سایت،به لینک زیر مراجعه نمائید: {{{activate-site.url}}}
    ‬
    ‏‫
    ‬
    ‫بعد از فعال‌سازی، می توانید سایت خود را ببینید در {{{user-site.url}}}.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
fa: {{poster.name}} به شما در گروه اشاره شده است "{{group.name}}":
    
    "{{usermessage}}"
    
    برای پاسخ دادن به بحث مورد نظر مراجعه کنید: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in the group "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} در گروه به شما اشاره شده است "{{group.name}}":
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}"> برای پاسخ دادن به بحث</a> مراجعه کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate your account
fa: ‫[{{{site.name}}}] حساب شما فعال شد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] Activate {{{user-site.url}}}
fa: ‫[{{{site.name}}}] فعال شد {{{user-site.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{mentioned.url}}}
fa: {{poster.name}} در وضعیت بروزرسانی به شما اشاره شده است:
    
    {{poster.name}}
    
    برای پاسخ دادن به بحث مراجعه کنید: {{{mentioned.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} mentioned you in a status update:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} در وضعیت بروزرسانی به شما اشاره شده است:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{mentioned.url}}}"> به بحث بروید</a> برای پاسخ دادن به مکالمه.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in an update
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} یک بروزرسانی را به شما اعلام می‌کند

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} mentioned you in a status update
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} شما را در یک پست منشن کرد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} به یکی از بروزرسانی‌های شما پاسخ داد
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    برای دادن پاسخ یا وارد شدن در یک مکالمه <a href="{{{thread.url}}}">به بحث و گفتگو بروید</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your updates:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
fa: {{poster.name}} به یکی از بروزرسانی‌های شما پاسخ داد
    
    "{{usermessage}}"
    
    برای دادن پاسخ یا وارد شدن در یک مکالمه به بحث و گفتگو بروید: {{{thread.url}}}

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your comments
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} به یکی از دیدگاه‌های شما پاسخ داد

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    <a href="{{{thread.url}}}">Go to the discussion</a> to reply or catch up on the conversation.
fa: {{poster.name}} به یکی از دیدگاه‌های شما پاسخ داد
    
    <blockquote>&quot;{{usermessage}}&quot;</blockquote>
    
    برای دادن پاسخ یا وارد شدن در یک مکالمه <a href="{{{thread.url}}}">به بحث و گفتگو بروید</a>.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: {{poster.name}} replied to one of your comments:
    
    "{{usermessage}}"
    
    Go to the discussion to reply or catch up on the conversation: {{{thread.url}}}
fa: {{poster.name}} به یکی از دیدگاه‌های شما پاسخ داد
    
    "{{usermessage}}"
    
    برای دادن پاسخ یا وارد شدن در یک مکالمه به بحث و گفتگو بروید: {{{thread.url}}}

note: translators: accessibility text
en: Plain text email content
fa: محتوای ایمیل متن ساده

note: Translators: %s is the url to the BuddyPress codex page about BP Email tokens.
en: Phrases wrapped in braces <code>{{ }}</code> are email tokens. <a href="%s">Learn about tokens on the BuddyPress Codex</a>.
fa: عبارات داخل کروشه<code>{{ }}</code> نشانه ایمیل می باشد.<a href="%s"> برای اطلاعات بیشتر به کدکس بادی‌پرس مراجعه کنید</a>.

en: Choose when this email will be sent.
fa: زمان ارسال این ایمیل را انتخاب کنید.

note: translators: do not remove {} brackets or translate its contents.
en: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} replied to one of your updates
fa: [{{{site.name}}}] {{poster.name}} به یکی از بروزرسانی های شما پاسخ داد

en: Most email clients support HTML email. However, some people prefer to receive plain text email. Enter a plain text alternative version of your email here.
fa: اکثر نرم افزارهای ایمیل از پست الکترونیکی HTML پشتیبانی می کنند. با این حال، برخی از مردم ترجیح می دهند ایمیل های متنی ساده دریافت کنند. یک نسخه جایگزین متن ساده ایمیل خود را اینجا وارد کنید.

note: translators: accessibility text
en: Select %s
fa: انتخاب %s

note: translators: accessibility text
en: Activities list
fa: لیست فعالیت ها

note: translators: accessibility text
en: Components list
fa: لیست اجزا

note: translators: accessibility text
en: Activity list navigation
fa: ناوبری لیست فعالیت

[ctx: Post Type generic comments activity admin filter]
en: New item comment posted
fa: نظر مورد جدید ارسال شد

note: translators: accessibility text
en: Filter activities list
fa: فیلتر کردن لیست فعالیت‌ها

note: translators: %s: activity date and time
en: Submitted on %s
fa: ارسال شده در %s

note: translators: accessibility text
en: Filter components list
fa: فیلتر کردن لیست اجزا

note: translators: accessibility text
en: Add description
fa: افزودن توضیحات

en: This field should be available to:
fa: این فیلد باید دردسترس باشد برای:

note: translators: %s: comma separated list of member types
en: (Member types: %s)
fa: (انواع عضو: %s)

en: Users with no member type
fa: کاربران بدون نوع عضویت

en: Unavailable to all members.
fa: غیر دسترس برای همه کاربران.

en: Member Types
fa: عنوان کاربری

en: (Unavailable to all members)
fa: (غیر قابل دسترس برای همه کاربران)

note: translators: accessibility text
en: Add an option
fa: افزودن یک گزینه

note: translators: accessibility text
en: Textbox
fa: جعبه متن

note: translators: accessibility text
en: Number field
fa: فیلد شماره

note: translators: accessibility text
en: Select this notification
fa: این اطلاع رسانی را انتخاب کنید

note: translators: %s: user profile link
en: %s's profile was updated
fa: پروفایل %s بروز شد

note: translators: accessibility text
en: Select visibility
fa: انتخاب نمایش

note: translators: accessibility text
en: URL
fa: آدرس اینترنتی

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Cover Image
fa: تغییر تصویر کاور

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Cover Image
fa: تغییر تصویر کاور

en: Your Cover Image will be used to customize the header of your profile.
fa: تصویر کاور شما برای سفارشی کردن هدر پروفایل استفاده می شود.

en: Delete My Cover Image
fa: حذف تصویر کاور من

note: translators: accessibility text
en: Select this message
fa: انتخاب این پیام

note: translators: accessibility text
en: Select an image
fa: انتخاب یک تصویر

note: translators: %s: all blogs count
en: All Sites %s
fa: همه سایت ها %s

note: translators: %s: current user blogs count
en: My Sites %s
fa: سایت های من %s

en: The Cover Image will be used to customize the header of your group.
fa: تصویر کاور برای سفارشی کردن سربرگ گروه شما استفاده می‌شود.

note: translators: %s: level of visibility
en: This field can be seen by: %s
fa: این فیلد را می توان با %s مشاهده کرد

note: translators: accessibility text
en: Reply to Message
fa: پاسخ به پیام

en: Change Cover Image
fa: تغییر تصویر کاور

en: If you'd like to remove the existing group cover image but not upload a new one, please use the delete group cover image button.
fa: اگر می خواهید عکس کاور گروه را حذف کنید از دکمه حذف عکس کاور گروه استفاده کنید.

en: Delete Group Cover Image
fa: حذف تصویر کاور گروه

note: translators: %s: all groups count
en: All Groups %s
fa: همه گروه‌ها %s

note: translators: %s: number of friends
en: My Friends %s
fa: دوستان من %s

note: translators: %s: number of favorites
en: My Favorites %s
fa: علاقه مندی های من %s

note: translators: accessibility text
en: Post what's new
fa: ارسال موارد جدید

en: If you'd like to delete your current cover image but not upload a new one, please use the delete Cover Image button.
fa: اگر می‌خواهید تصویر کاور فعلی خود را حذف کنید ، فایل جدید آپلود نکنید ، لطفا ً روی دکمه "حذف کردن" کلیک کنید .

note: translators: %s: number of members
en: All Members %s
fa: همه کاربران %s

note: translators: %s: current user groups count
en: My Groups %s
fa: گروه‌های من %s

note: translators: accessibility text
en: Comment
fa: دیدگاه

note: translators: %s: number of activity comments
en: Comment %s
fa: دیدگاه %s

note: translators: accessibility text
en: Select member type
fa: انتخاب نوع عضو

en: Your message was not sent. Please enter some content.
fa: پیام شما ارسال نشد.محتوایی برای ارسال بنویسید.

en: You may not register a member type with this name.
fa: با این نام شما ممکن است نوع عضو را ثبت‌نام نکرده باشید.

en: Edit Cover Image
fa: ویرایش عکس کاور

en: Your message was not sent. Please enter a subject line.
fa: پیام شما ارسال نشد. لطفا موضوع را وارد کنید.

en: Notice successfully created.
fa: ‫اعلان با موفقیت ایجاد شد.

en: Notice was not created. Please try again.
fa: اعلان ایجاد نشد. مجدد تلاش کنید.

en: Message successfully sent.
fa: پیام با موفقیت ارسال شد.

en: Notice deactivated successfully.
fa: اعلان با موفقیت غیرفعال شد.

en: Notice activated successfully.
fa: اعلان با موفقیت فعال شد.

en: Notice deleted successfully.
fa: اطلاعیه با موفقیت حذف شد.

en: Your message was not sent. Please use a valid sender.
fa: پیام نمی‌تواند ارسال شود. از یک فرستنده معتبر استفاده کنید.

en: Message could not be sent. Please enter a recipient.
fa: پیام نمی‌تواند ارسال شود. لطفا گیرنده را وارد کنید.

en: Message could not be sent because you have entered an invalid username. Please try again.
fa: پیام نمی‌تواند ارسال شود به این دلیل که نام‌کاربری وارد شده معتبر نیست.

[ctx: My Group screen nav]
en: Activity
fa: فعالیت

note: translators: accessibility text
en: Group Description
fa: شرح گروه

note: translators: accessibility text
en: Add new members
fa: افزودن کاربر جدید

note: translators: accessibility text
en: Select group role for member
fa: انتخاب نقش گروه برای عضو

en: Group photo
fa: عکس گروه

note: translators: %s: registration date
en: Registered on: %s
fa: ثبت نام شده در:  %s

note: translators: accessibility text
en: Cover Image
fa: تصویر کاور

note: translators: accessibility text
en: Group Name
fa: نام گروه

en: Your new cover image was uploaded successfully.
fa: تصویر اصلی جدید شما با موفقیت بارگذاری شد .

en: There was a problem deleting your cover image. Please try again.
fa: یک مشکل برای حذف تصویر اصلی شما پیش آمده. لطفا مجددا تلاش کنید.

en: Your cover image was deleted successfully!
fa: تصویر اصلی شما با موفقیت حذف شد!

en: The group cover image was uploaded successfully.
fa: تصویر اصلی گروه با موفقیت بارگذاری شد.

en: There was a problem deleting the group cover image. Please try again.
fa: یک مشکل در حذف تصویر اصلی گروه وجود دارد . لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The group cover image was deleted successfully!
fa: تصویر اصلی گروه با موفقیت حذف شد!

en: There was a problem uploading the cover image.
fa: برای بارگذاری تصویر کاور مشکلی رخ داد. حجم و اندازه تصویر را بررسی کنید

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: For better results, make sure to upload an image that is larger than %1$spx wide, and %2$spx tall.
fa: برای داشتن نتایج بهتر مطمئن شوید فایلی که آپلود می کنید عرضی برابر یا بیشتر از %1$spx و ارتفاعی برابر یا بیشتر از %2$spx پیکسل داشته باشد.

en: Allow customizable cover images for groups
fa: اجازه برای سفارشی کردن تصاویر اصلی گروه‌ها

en: Group Cover Image Uploads
fa: بارگذاری تصویر کاور گروه

en: Cover Image Uploads
fa: بارگذاری تصویر کاور

note: translators: accessibility text
en: Select activity type
fa: انتخاب نوع فعالیت

en: No activity found with this ID.
fa: فعالیتی برای این شناسه یافت نشد.

en: Your users will distinguish themselves through their profile page. Create relevant profile fields that will show on each users profile.
fa: کاربران خود را از طریق صفحه مشخصات متمایز خواهند کرد. ایجاد زمینه‌های مشخصات مربوطه که در هر مشخصات کاربری نشان داده می شود.

en: Go back and try again.
fa: برگردید و مجدد تلاش کنید.

note: translators: accessibility text
en: Yes, send email
fa: بله، ایمیل ارسال شود

note: translators: accessibility text
en: No, do not send email
fa: نه، ایمیل نفرست

note: translators: accessibility text
en: Filter by activity type
fa: فیلتر بر اساس نوع فعالیت

note: translators: %s: the date the activity was submitted on
en: Submitted on: %s
fa: تایید شده در: %s

en: Allow registered members to upload cover images
fa: اجازه کاربران ثبت‌نام شده برای بارگذاری تصویر کاور

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-in)
fa: بادی‌پرس (ورود)

[ctx: customizer menu type label]
en: Custom Link
fa: لینک سفارشی

[ctx: customizer menu section title]
en: BuddyPress (logged-out)
fa: بادی‌پرس (خارج شده)

note: Author of the plugin
en: The BuddyPress Community
fa: انجمن بادی‌پرس

en: Field Group Description
fa: توضیح گروه فیلد

en: Edit Field Group
fa: ویرایش گروه فیلد

en: Please make sure you give the group a name.
fa: لطفا مطمئن شوید که نامی به گروه داده‌اید.

en: Type
fa: تایپ

en: Required
fa: ضروری

en: Allow members to override
fa: به کاربران اجازه تغییر  دهید

en: Enforce field visibility
fa: دید میدان را اعمال کنید

en: Requirement
fa: پیش نیاز ها

en: Not Required
fa: لازم نیست

[ctx: XProfile admin edit field]
en: Description
fa: توضیحات

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit Field
fa: ویرایش فیلد

en: Profile fields must have a name.
fa: قسمتهای مشخصات باید یک نام داشته باشند.

en: Profile field requirement is missing.
fa: تقاضای فیلد مشخصات خالی است.

en: Profile field type is missing.
fa: عنوان فیلد مشخصات خالی است.

note: translators: %s: field type name
en: The profile field type %s is not registered.
fa: نوع فیلد پروفایل %s ثبت نشده است.

en: These field options are invalid.
fa: گزینه های این فیلدها نامعتبر هستند.

note: translators: %s: field type name
en: %s require at least one option.
fa: %s نیازمند حداقل یک گزینه است.

en: Add Another Option
fa: افزودن گزینه دیگر

en: Default Value
fa: مقدار پیش فرض

en: Descending
fa: نزولی

en: Ascending
fa: صعودی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Please enter options for this Field:
fa: لطفا تنظیماتی برای این فیلد برگزینید

en: Sort Order:
fa: ترتیب:

[ctx: xprofile field type]
en: Text Box
fa: متن

[ctx: xprofile field type]
en: URL
fa: آدرس اینترنتی

[ctx: xprofile field type]
en: Multi-line Text Area
fa: متن چند خطی

[ctx: xprofile field type]
en: Drop Down Select Box
fa: فهرست انتخاب بازشو

[ctx: xprofile field type]
en: Radio Buttons
fa: دکمه رادیویی

[ctx: xprofile field type]
en: Number
fa: شماره

[ctx: xprofile field type]
en: Multi Select Box
fa: جعبه چند انتخابی

en: Clear
fa: پاک کردن

[ctx: xprofile field type]
en: Checkboxes
fa: چک باکس

[ctx: xprofile field type]
en: Date Selector
fa: انتخاب تاریخ

[ctx: xprofile field type category]
en: Single Fields
fa: فیلدهای تکی

[ctx: xprofile field type category]
en: Multi Fields
fa: چند فیلدی

en: Profile not recently updated.
fa: نمایه به تازگی نو نشده است.

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Profile updated %s
fa: پروفایل بروز شد %s

en: Your profile settings have been saved.
fa: تنظیمات پروفایل شما ذخیره شده است.

en: This member's profile settings have been saved.
fa: تنظیمات شناسنه ذخیره شد.

en: Changes saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

[ctx: My Account Settings sub nav]
en: Profile
fa: پروفایل

[ctx: Avatar alt]
note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
fa: تصویر پروفایل %s

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Change Profile Photo
fa: تغییر تصویر پروفایل

[ctx: Page title]
en: My Profile
fa: پروفایل من

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: My Account Profile]
en: Profile
fa: پروفایل

[ctx: My Account Profile sub nav]
en: View
fa: نمایش

[ctx: Profile settings sub nav]
en: Profile Visibility
fa: قابلیت دیده شدن پروفایل

[ctx: Profile header sub menu]
en: Change Profile Photo
fa: تغییر تصویر پروفایل

[ctx: Profile header sub menu]
en: Edit
fa: ویرایش

[ctx: Profile header sub menu]
en: View
fa: نمایش

[ctx: Profile header menu]
en: Profile
fa: پروفایل

[ctx: Visibility level setting]
en: My Friends
fa: دوستان من

[ctx: Visibility level setting]
en: Only Me
fa: فقط من

[ctx: Visibility level setting]
en: Everyone
fa: همه

[ctx: Visibility level setting]
en: All Members
fa: همه کاربران

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Profile Photo
fa: تصویر پروفایل

[ctx: Component page <title>]
en: Extended Profiles
fa: پروفایل توسعه یافته

en: (Sign-up)
fa: (ثبت نام)

[ctx: xprofile field type category]
en: Other
fa: غیره

[ctx: xprofile user-admin edit screen]
en: User marked as a spammer
fa: کاربر به عنوان هرزنویس علامت زده شد

note: translators: %s: the field type
en: There was an error deleting the %s. Please try again.
fa: در هنگام حذف کردن %s خطایی رخ داده است ،لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: %s: the field type
en: The %s was deleted successfully!
fa: %s با موفقیت حذف گردید!

en: option
fa:  گزینه

en: field
fa: فیلد

en: There was an error saving the field. Please try again.
fa: خطایی در صرفه جویی در میدان وجود داشت. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: The field was saved successfully.
fa: فیلد با موفقیت ذخیره شد.

en: The group was deleted successfully.
fa: گروه با موفقیت حذف شد.

en: The group was saved successfully.
fa: گروه با موفقیت ذخیره شد.

en: There was an error saving the group. Please try again.
fa: در ذخیره کردن گروه، خطایی روی داد. دوباره تلاش کنید.

en: There are no fields in this group.
fa: هیچ فیلدی در این گروه وجود ندارد.

en: Add New Field
fa: اضافه کردن فیلد جدید

note: translators: accessibility text
en: Fields for "%s" Group
fa: فیلد برای «%s» گروه

en: (Primary)
fa: (اولیه)

en: Add New Field Group
fa: افزودن گروه فیلد جدید

[ctx: Settings page header]
en: Profile Fields
fa: فیلد های پروفایل

[ctx: xProfile admin page title]
en: Profile Fields
fa: فیلد های پروفایل

[ctx: Admin Users menu]
en: Profile Fields
fa: فیلد های پروفایل

note: translators: %s: user link
en: %s changed their profile picture
fa: %s تصویر پروفایل خود را تغییر داد

en: Profile Updates
fa: بروزرسانی‌های پروفایل

en: Updated Profile Photos
fa: شناسه‌های بروز شده

en: Updated Profile
fa: پروفایل بروز شده

en: Member changed profile picture
fa: کاربر تصویر پروفایل را تغییر داد.

en: There was a problem sending that reply. Please try again.
fa: مشکلی در ارسال این پاسخ وجود داشت. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem closing the notice.
fa: مشکلی در بستن اعلان وجود داشت.

en: Error leaving group
fa: خطا در ترک گروه

en: Error requesting membership
fa: خطا در درخواست عضویت

en: Error joining group
fa: خطا در پیوستن به گروه

en: There was a problem rejecting that request. Please try again.
fa: مشکلی در رد این درخواست وجود داشت. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem accepting that request. Please try again.
fa: مشکلی در پذیرش این درخواست وجود داشت. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Request Pending
fa: درخواست در انتظار تایید

en: Friendship request could not be cancelled.
fa: درخواست دوستی لغو نمی شود.

en:  Friendship could not be requested.
fa: درخواست برای دوستی امکان پذیر نیست.

en: There was a problem when deleting. Please try again.
fa: مشکلی در حذف وجود داشت. لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: %s: user link
en: %s has previously requested to join this group. Sending an invitation will automatically add the member to the group.
fa: %s قبلا درخواست کرده است که به این گروه بپیوندد. ارسال دعوت به طور خودکار عضو را به گروه اضافه می کند.

en: Your profile has unsaved changes. If you leave the page, the changes will be lost.
fa: نمایه شما دارای تغییرات ذخیره نشده است اگر صفحه را ترک کنید، تغییرات از دست خواهد رفت.

en: There was a problem posting your update. Please try again.
fa: مشکلی در بروز رسانی شما وجود داشت. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Show all comments for this thread
fa: نمایش تمام نظرات برای این موضوع

note: translators: %s: number of activity comments
en: Show all %d comments
fa: نمایش همه %d دیدگاه ها

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Rejected
fa: رد شده

en: My Favorites
fa: علایق من

en: Are you sure you want to leave this group?
fa: آیا از ترک این گروه اطمینان دارید؟

en: comments
fa: نظرات

en: Accepted
fa: پذیرفته شده

en: BuddyPress Legacy
fa: بادی‌پرس

en: Send an email notice when:
fa: ارسال ایمیل زمانی که:

en: Visibility
fa: مشاهده

en: Change Password <span>(leave blank for no change)</span>
fa: تغییر رمز عبور <span>(بدون هیچ تغییری خالی بگذار)</span>

en: Account Email
fa: حساب ایمیل

en: Lost your password?
fa: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Current Password <span>(required to update email or change current password)</span>
fa: رمز عبور فعلی <span>(جهت بروزرسانی ایمیل و یا تغییر رمز عبور فعلی ضروری است)</span>

en: Deleting this account will delete all of the content it has created. It will be completely irrecoverable.
fa: حذف این حساب کلیه محتوای ایجاد شده را حذف می کند. این کاملا غیرقابل برگشت است.

en: I understand the consequences.
fa: من عواقب را درک می کنم.

en: This user is a spammer.
fa: این کاربر یک اسپمر است.

en: Deleting your account will delete all of the content you have created. It will be completely irrecoverable.
fa: پاک کردن حساب کاربری شما تمام محتوای ایجاد شده را حذف می کند. این کاملا غیرقابل برگشت است.

note: Translators: a member's profile, e.g. "Paul's profile".
en: %s's Profile
fa: پروفایل %s

en: Change
fa: تغییر

note: translators: %s: profile group name
en: Editing '%s' Profile Group
fa: ویرایش '%s' پروفایل گروه

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. To change your profile photo, please create an account with <a href="https://gravatar.com">Gravatar</a> using the same email address as you used to register with this site.
fa: عکس پروفایل شما در پروفایل شما و در سراسر سایت استفاده خواهد شد. برای تغییر عکس پروفایل خود، لطفا یک حساب کاربری با <a href="https://gravatar.com"> گراواتار </a> ایجاد کنید، با همان آدرس ایمیل که برای ثبت نام در سایت استفاده کرده اید.

en: Profile info preview
fa: پیش نمایش اطلاعات پروفایل

en: Crop Your New Profile Photo
fa: برش عکس جدید پروفایل شما

en: Click below to select a JPG, GIF or PNG format photo from your computer and then click 'Upload Image' to proceed.
fa: برای انتخاب یک عکس فرمت JPG، GIF یا PNG از رایانه خود روی زیر کلیک کنید و سپس روی 'Upload Image' کلیک کنید تا ادامه یابد.

en: Your profile photo will be used on your profile and throughout the site. If there is a <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> associated with your account email we will use that, or you can upload an image from your computer.
fa: تصویر پروفایل شما در همه جای سایت و پروفایل شما نمایش داده خواهد شد اگر بخواهید می توانید از <a href="http://gravatar.com">Gravatar</a> استفاده کنید یا می توانید یک تصویر از کامپیوتر خود بارگذاری نمایید.

en: Change Profile Photo
fa: تغییر تصویر پروفایل

en: Date Received
fa: تاریخ دریافت

en: This member has no notifications.
fa: این عضو هیچ اطلاعیه ای ندارد.

en: Notification
fa: اعلان

en: You have no notifications.
fa: شما هیچ اطلاعیه ای ندارید.

en: You have no unread notifications.
fa: شما هیچ اطلاعیه ای خوانده نشده دارید.

en: This member has no unread notifications.
fa: این عضو هیچ اطلاعیه ای خوانده نشده ای ندارد.

en: Send Reply
fa: ارسال پاسخ

en: Delete conversation.
fa: حذف گفتگو.

en: Send a Reply
fa: ارسال پاسخ

note: translators: %s: message recipients count
en: Conversation between %s recipients.
fa: مکالمه بین گیرندگان %s.

en: You are alone in this conversation.
fa: شما در این گفتگو تنها هستید.

en: Sorry, no notices were found.
fa: با عرض پوزش، هیچ یادداشتی پیدا نشد.

en: Delete Message
fa: حذف پیام

en: Sent:
fa: ارسال شد:

en: Sorry, no messages were found.
fa: با عرض پوزش، هیچ پیغامی یافت نشد.

en: Unread
fa: خوانده نشده

en: To:
fa: به:

en: View Message
fa: مشاهده پیام

en: From:
fa: از:

en: From
fa: از

note: translators: accessibility text
en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: Message
fa: پیام

en: Subject
fa: موضوع

en: This is a notice to all users.
fa: این یک اطلاع رسانی به همه کاربران است.

en: Send To (Username or Friend's Name)
fa: ارسال به (نام کاربری یا نام دوست)

[ctx: Group member count]
note: translators: %s: group members count
en: %d member | %d members
fa[0]: %d عضو

en: You have no outstanding group invites.
fa: دعوتنامه‌ برای ورود به گروه‌های کاربران برای شما ارسال نشده است.

en: You have no pending friendship requests.
fa: شما درخواست دوستی در انتظار ندارید.

en: You have successfully created your account! Please log in using the username and password you have just created.
fa: شما با موفقیت حساب خود را ایجاد کرده اید! لطفا با استفاده از نام کاربری و رمز عبور که تازه ایجاد کرده اید وارد سیستم شوید.

en: Complete Sign Up
fa: تکمیل ثبت نام

en: You have successfully created your account! To begin using this site you will need to activate your account via the email we have just sent to your address.
fa: شما با موفقیت حساب خود را ایجاد کرده اید! برای شروع استفاده از این سایت باید حساب خود را از طریق ایمیلی که به آدرس شما ارسال کرده ایم، فعال کنید.

en: Site Title
fa: عنوان سایت

en: Blog URL
fa: آدرس وبلاگ

en: Yes, I'd like to create a new site
fa: بله، من می خواهم یک سایت جدید ایجاد کنم

en: Who can see this field?
fa: چه کسی می تواند این زمینه را ببیند؟

en: Blog Details
fa: جزئیات وبلاگ

[ctx: Change profile field visibility level]
en: Change
fa: تغییر

en: Profile Details
fa: جزئیات وبلاگ

en: Confirm Password
fa: تایید رمز عبور

en: Choose a Password
fa: یک رمز عبور انتخاب کنید

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: (required)
fa: (ضروری)

en: Account Details
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Registering for this site is easy. Just fill in the fields below, and we'll get a new account set up for you in no time.
fa: ثبت نام در این شبکه احتیاج به زمان زیادی ندارد. تنها کافیست اطلاعات خواسته شده را تکمیل نموده و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید!

en: User registration is currently not allowed.
fa: ثبت نام کاربر در حال حاضر مجاز نیست.

en: Newest Registered
fa: جدیدترین ثبت شده

en: Activation Key:
fa: کلید فعالسازی:

note: translators: %s: login url
en: Your account was activated successfully! You can now <a href="%s">log in</a> with the username and password you provided when you signed up.
fa: اکانت شما مورد تایید قرار گرفت ! هم اکنون میتوانید با اطلاعاتی که هنگام ثبت نام وارد کردید  <a href="%s">وارد شوید</a>.

en: Please provide a valid activation key.
fa: لطفا یک کلید فعال سازی معتبر ارائه کنید.

en: All of your friends already belong to this group.
fa: همه دوستان شما در حال حاضر متعلق به این گروه است.

en: Your account was activated successfully! Your account details have been sent to you in a separate email.
fa: حساب شما با موفقیت فعال شد! جزئیات حساب شما در یک ایمیل جداگانه به شما ارسال شده است.

en: Group invitations can only be extended to friends.
fa: دعوت نامه های گروه تنها می تواند به دوستان شما گسترش یابد.

en: Once you've made some friendships, you'll be able to invite those members to this group.
fa: هنگامی که شما برخی از دوستی‌ها را ایجاد کرده‌اید، می توانید این کاربران را به این گروه دعوت کنید.

en: Send Invites
fa: ارسال دعوت

en: There are no pending membership requests.
fa: هیچ درخواست عضویت در انتظار وجود ندارد.

en: Reject
fa: رد کردن

en: Accept
fa: پذیرفتن

en: Comments (optional)
fa: نظرات (اختیاری)

en: Select friends to invite.
fa: دوستان را برای دعوت انتخاب کنید.

en: No members were found.
fa: هیچ عضو یافت نشد.

en: Group Mods
fa: ناظر گروه

en: Group Admins
fa: مدیر گروه

en: I understand the consequences of deleting this group.
fa: من عواقب حذف این گروه را درک می کنم.

en: WARNING: Deleting this group will completely remove ALL content associated with it. There is no way back, please be careful with this option.
fa: هشدار: حذف این گروه به طور کامل محتوای مرتبط با آن را نیز حذف خواهد کرد. هیچ راهی برای بازگشت مطالب وجود ندارد، لطفا مراقب این گزینه باشید.

en: This group has no members.
fa: این گروه هیچ عضوی ندارد.

en: Remove from group
fa: حذف از گروه

en: Kick &amp; Ban
fa: اخراج و مسدود

en: Promote to Mod
fa: ارتقاء به مد

en: Remove Ban
fa: حذف ممنوعیت

note: translators: indicates a user is banned from a group, e.g. "Mike (banned)".
en: (banned)
fa: (ممنوع)

en: Crop Profile Photo
fa: برش تصویر پروفایل

en: Notify group members of these changes via email
fa: اعلان کاربران گروه از این تغییرات از طریق ایمیل

en: Newly Created
fa: تازه ایجاد شده

en: Most Members
fa: بیشتر کاربران

en: There were no groups found.
fa: هیچ گروهی پیدا نشد.

en: Finish
fa: بستن

en: Next Step
fa: مرحله بعدی

en: Create Group and Continue
fa: ایجاد گروه و ادامه دادن

en: Back to Previous Step
fa: بازگشت به مرحله قبلی

en: Once you have built up friend connections you will be able to invite others to your group.
fa: هنگامی که ارتباطات دوستانه را ایجاد کرده اید، می توانید دیگران را به گروه خود دعوت کنید.

en: Remove Invite
fa: حذف دعوت

en: Select people to invite from your friends list.
fa: افرادی را انتخاب کنید که از لیست دوستان خود دعوت کنند.

en: Profile photo preview
fa: پیش نمایش عکس پروفایل

en: To skip the group profile photo upload process, hit the "Next Step" button.
fa: برای فرآیند آپلود عکس پروفایل گروه، از دکمه Next Step ضربه بزنید.

en: Crop Group Profile Photo
fa: برش عکس پروفایل گروه

en: Profile photo to crop
fa: عکس پروفایل برای برش

en: Upload an image to use as a profile photo for this group. The image will be shown on the main group page, and in search results.
fa: یک تصویر را برای استفاده به عنوان یک عکس نمایه برای این گروه آپلود کنید. تصویر در صفحه اصلی گروه و در نتایج جستجو نمایش داده خواهد شد.

en: Upload Image
fa: آپلود تصویر

en: Group Invitations
fa: دعوت های گروهی

en: Which members of this group are allowed to invite others?
fa: کدام کاربران این گروه مجاز به دعوت دیگران هستند؟

en: This group will not be listed in the groups directory or search results.
fa: این گروه در لیست گروهها یا نتایج جستجو فهرست نخواهد شد.

en: Only users who are invited can join the group.
fa: فقط کاربران دعوت شده میتوانند به گروه بپیوندند.

en: This is a hidden group
fa: این گروه پنهانی است

en: Group content and activity will only be visible to members of the group.
fa: محتوای گروه و فعالیت فقط برای کاربران گروه قابل مشاهده است.

en: Only users who request membership and are accepted can join the group.
fa: فقط کاربران درخواست عضویت و پذیرفته می توانند به گروه اضافه شوند.

en: This is a private group
fa: این یک گروه خصوصی است

en: Group content and activity will be visible to any site member.
fa: محتوای گروه و فعالیت برای هر عضو سایت قابل مشاهده است.

en: This group will be listed in the groups directory and in search results.
fa: این گروه در فهرست گروه ها و در نتایج جستجو لیست خواهد شد.

en: Any site member can join this group.
fa: هر عضو سایت می تواند به این گروه بپیوندد.

en: This is a public group
fa: این یک گروه عمومی است

en: Privacy Options
fa: گزینه های حریم خصوصی

en: Group Description (required)
fa: شرح گروه (مورد نیاز)

en: Group Name (required)
fa: نام گروه (ضروری)

en: Last Active
fa: آخرین فعالیت

en: Site registration is currently disabled
fa: ثبت نام سایت در حال حاضر غیر فعال است

[ctx: Uploader: Drop your file here - or - Select your File]
en: or
fa:  یا

en: Drop your file here
fa: فایل را کشیده و اینجا رها کنید

note: translators: accessibility text
en: Select your File
fa: فایل خود را انتخاب کنید

en: Sorry, there were no sites found.
fa: با عرض پوزش، هیچ سایت یافت نشد

en: The web browser on your device cannot be used to upload files.
fa: از مرورگر مورد استفاده‌ی شما نمی‌توان برای بارگذاری فایل استفاده کرد

en: Upload Limit Exceeded
fa: بیش از حد مجاز بارگذاری

en: Delete Group Profile Photo
fa: حذف تصویر پروفایل گروه

en: If you'd like to remove the existing group profile photo but not upload a new one, please use the delete group profile photo button.
fa: اگر می خواهید عکس نمایه گروهی موجود را حذف کنید اما یک مورد جدید را آپلود نکنید، لطفا از دکمه عکس پروفایل گروه حذف استفاده کنید.

en: Delete Profile Photo
fa: حذف عکس پروفایل

en: Delete My Profile Photo
fa: حذف عکس پروفایل من

en: If you'd like to delete your current profile photo but not upload a new one, please use the delete profile photo button.
fa: اگر می خواهید عکس نمایه فعلی خود را حذف کنید اما یک عکس جدید را آپلود نکنید، لطفا از دکمه عکس عکس حذف استفاده کنید.

en: Crop Image
fa: برش تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Your browser does not support this feature.
fa: مرورگر شما از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کند .

en: Capture
fa: گرفتن

note: translators: accessibility text
en: Post in
fa: پست در

note: translators: %s: member name
en: What's new, %s?
fa: چه خبر، %s ؟

en: Post Update
fa: ارسال

en: &mdash; Everything &mdash;
fa: &mdash; همه چیز &mdash;

en: Show:
fa: نمایش:

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

[ctx: Number of new activity mentions]
note: translators: %s: new mentions count
en: %s new | %s new
fa[0]: %s جدید

en: Mentions
fa: اطلاع رسانی

en: Remove Favorite
fa: حذف مورد علاقه

en: Favorite
fa: مورد علاقه

en: Mark as Favorite
fa: علامت گذاری به عنوان مورد علاقه

en: View Conversation
fa: مشاهده مکالمات

en: Sorry, there was no activity found. Please try a different filter.
fa: متاسفیم، هیچ فعالیتی یافت نشد. لطفا از یک فیلتر دیگر استفاده کنید.

en: Load More
fa: بارگذاری بیشتر

en: Capabilities
fa: قابلیت‌ها

en: You have successfully dismissed your pending email change.
fa: شما با موفقیت درخواست تغییر ایمیل‌تان را لغو کردید.

en: You have successfully verified your new email address.
fa: شما با موفقیت آدرس ایمیل جدید خود را تایید کرده اند.

en: There was a problem verifying your new email address. Please try again.
fa: هنگام تأیید آدرس ایمیل جدید شما مشکلی پیش آمد. لطفا دوباره تلاش کنید.

note: translators: %s: user username
en: %s was successfully deleted.
fa: %s با موفقیت حذف شد.

en: This user's notification settings have been saved.
fa: تنظیمات اعلان این کاربر ذخیره شده است.

en: Your notification settings have been saved.
fa: تنظیمات اعلان شما ذخیره شده است.

en: No changes were made to this account.
fa: بدون هیچ تغییری برای این حساب ساخته شده

en: No changes were made to your account.
fa:  حساب کاربری شما تغییری نکرده است.

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شده است.

en: The new password must be different from the current password.
fa: رمز عبور جدید باید با رمز عبور فعلی متفاوت باشد.

en: One of the password fields was empty.
fa: یکی از قسمت های رمز عبور خالی بود.

en: Your current password is invalid.
fa: گذرواژه فعل شما معتبر نیست.

en: Email address cannot be empty.
fa: آدرس ایمیل نمی تواند خالی باشد.

en: That email address is already taken.
fa: این آدرس ایمیل قبلا گرفته شده است.

en: That email address is currently unavailable for use.
fa: آدرس ایمیل در حال حاضر غیر قابل دسترسی است

en: That email address is invalid. Check the formatting and try again.
fa: آدرس ایمیل نامعتبر است. لطفا فرمت را بررسی نمایید و دوباره تلاش کنید.

en: Go
fa: برو

note: translators: 1: notification from number. 2: notification to number. 3: total notifications.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s notification | Viewing %1$s - %2$s of %3$s notifications
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s اطلاع %3$s رسانی

en: Newest First
fa: جدیدترین

en: Oldest First
fa: قدیمی ترها در اولویت

en: Viewing 1 notification
fa: مشاهده 1 اعلانیه

en: Date not found
fa: تاریخ یافت نشد

en: Read
fa: خوانده شده

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Unread
fa: خوانده نشده

[ctx: My Account Notification sub nav]
en: Read
fa: خوانده شده

[ctx: My Account Notification]
en: Notifications
fa: اعلان

[ctx: Notification screen nav]
en: Read
fa: خوانده شده

[ctx: Notification screen nav]
en: Unread
fa: خوانده نشده

[ctx: Profile screen nav]
en: Notifications
fa: اعلان

[ctx: Page <title>]
en: Notifications
fa: اعلان

en: Search Notifications...
fa: جستجوی اعلانیه‌ها ...

en: Notifications marked as read
fa: اعلانیه‌های با نشان خوانده شده

en: Notifications marked as unread.
fa: اعلان ها به عنوان خوانده نشده نشانه گذاری شده اند

en: No new notifications
fa: هیچ اعلان جدیدی وجود ندارد

en: There was a problem managing your notifications.
fa: در مدیریت گزارش های شما مشکلی پیش آمد.

en: Notifications deleted.
fa: اعلانیه‌ها حذف شد.

en: There was a problem deleting that notification.
fa: مشکلی در حذف اعلان های شما پیش آمده است. لطفا لحظاتی دیگر تلاش نمایید.

en: Notification successfully deleted.
fa: اعلان با موفقیت حذف گردید.

en: Notification successfully marked unread.
fa: اعلانیه به خوانده نشده تغییر یافت.

en: There was a problem marking that notification.
fa: مشکلی در انتخاب اعلان ها بوجود آمده است.

en: Notification successfully marked read.
fa: نوتیفیشکن با موفقیت خوانده شد.

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s Recipients
fa: %s دریافت کنندگان

note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: Sent %s
fa: فرستاده شده %s

note: translators: %s: number of message recipients
en: %s recipients
fa: %s گیرندگان

en: Private Message
fa: پیام خصوصی

en: Send a private message to this member.
fa: یک پیغام خصوصی به این کاربر بفرست.

en: Mark unread
fa: بعنوان خوانده نشده علامت بزن

en: Currently Active
fa: در حال حاضر فعال

en: Mark read
fa: علامت گذاری به عنوان خوانده شده

note: translators: accessibility text
en: Select Bulk Action
fa: انتخاب فله ای را انتخاب کنید

en: Delete Selected
fa: حذف انتخاب شده ها

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Read
fa: به عنوان خوانده شده علامت بزن

[ctx: Message management markup]
en: Mark as Unread
fa: به عنوان "خوانده نشده" علامت گذاری کن

[ctx: Message dropdown filter]
en: Unread
fa: خوانده نشده

[ctx: Message dropdown filter]
en: All
fa: همه

[ctx: Message dropdown filter]
en: Read
fa: خوانده شده

note: translators: accessibility text
en: Select
fa: انتخاب

note: translators: accessibility text
en: Search Messages
fa: جستجوی پیام ها

en: Viewing 1 message
fa: مشاهده 1 پیام

note: translators: accessibility text
en: Select:
fa: انتخاب:

note: translators: 1: message from number. 2: message to number. 3: total messages.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s message | Viewing %1$s - %2$s of %3$s messages
fa[0]: مشاهده %1$s -- %2$s از %3$s پیام

note: translators: %d: number of unread messages
en: %d unread | %d unread
fa[0]: %d خوانده نشده

en: Add star
fa: افزودن ستاره

en: Remove star
fa: حذف ستاره

note: translators: accessibility text
en: Star
fa: ستاره

en: Not starred
fa: ستاره دار نیست

note: translators: %s: number of unstarred messages
en: %s message was successfully unstarred | %s messages were successfully unstarred
fa[0]: %s پیام با موفقیت ستاره دار نشد

en: Unstar
fa: بدون ستاره

en: Remove all starred messages in this thread
fa: حذف همه پیام های ستاره دار در این موضوع

en: Star the first message in this thread
fa: ستاره کردن اولین اولین پیام

note: translators: %s: number of starred messages
en: %s message was successfully starred | %s messages were successfully starred
fa[0]: پیام %s با موفقیت ستاره دار شد

en: A member sends you a new message
fa: یک کاربر یک پیام جدید برای شما ارسال کرد

en: There was a problem deleting that notice.
fa: هنگام حذف آن اعلام مشکلی رخ داد.

en: There was a problem activating that notice.
fa: یک مشکل در مراحل فعال‌سازی این اعلان وجود دارد.

en: There was a problem deactivating that notice.
fa: غیرفعال سازی اعلان مورد نظر، با خطا مواجه شد.

note: translators: %s: member name
en: %s sent you a new private message
fa: %s برای شما پیام جدیدی فرستاده است

note: translators: %s: number of private messages
en: You have %s new private message | You have %s new private messages
fa[0]: شما %s پیام خصوصی دارید

note: translators: %d: number of new messages
en: You have %d new messages
fa: شما %d پیام جدید دارید

en: My Messages
fa: پیام های من

en: Notices
fa: نکته‌ها

en: Compose
fa: نوشتن پیام

en: Starred
fa: ستاره دار

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Inbox
fa: صندوق ورودی

en: Messages
fa: پیام ها

note: translators: 1: class name. 2: number of messages
en: Messages <span class="%1$s">%2$s</span>
fa: پیام <span class="%1$s">%2$s</span>

en: Search Messages...
fa: جستجو در پیام ها...

en: Private Messages
fa: پیام خصوصی

en: No Subject
fa: بدون موضوع

en: There was an error deleting messages.
fa: هنگام حذف پیام ها خطایی روی داد.

en: Messages marked as unread.
fa: پیام‌ها به عنوان خوانده نشده تغییر یافتند.

note: translators: %s: message subject
en: Re: %s
fa: به: %s

en: Messages deleted.
fa: پیام ها حذف شدند.

en: Messages marked as read
fa: پیام‌های مشخص شده به عنوان خوانده شده

en: There was a problem managing your messages.
fa: یک مشکل در مدیریت پیام‌های شما رخ داده است.

en: Message marked as read.
fa: پیام به خوانده‌ شده نشان‌گذاری شد

en: There was a problem marking that message.
fa: مشکلی در انتخاب پیام‌ها رخ داده است.

en: Message marked unread.
fa: پیام خوانده نشده مشخص شده است.

en: Message deleted.
fa: پیام حذف شده.

en: There was an error deleting that message.
fa: هنگام حذف آن پیام خطایی روی داد.

en: There was a problem sending your reply. Please try again.
fa: هنگام ارسال پاسخ شما مشکلی پیش آمد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Your reply was sent successfully
fa: پاسخ شما با موفقیت فرستاده شد

en: Recently Active Members
fa: کاربران فعال اخیر

en: the sign-up has already been activated.
fa: ثبت نام از قبل فعال شده است.

en: There are no recently active members
fa: هیچ کاربر اخیرا فعالی وجود ندارد

en: Who's Online
fa: کاربران آنلاین حاضر در سایت

en: There are no users currently online
fa: در حال حاضر هیچ کاربری آنلاین نیست

en: Activity RSS Feed
fa: فید RSS فعالیت ها

en: Your Profile Photo
fa: تصویر پروفایل شما

[ctx: Records the timestamp that the user registered into the activity stream]
note: translators: %s: last activity timestamp (e.g. "active 1 hour ago")
en: registered %s
fa: ثبت‌نام شده %s

note: translators: %s: member type singular name
en: Viewing members of the type: %s
fa: مشاهده عنوان کاربری: %s

note: translators: 1: online member from number. 2: online member to number. 3: total online members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s online member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s online members
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s کاربر %3$s آنلاین

en: Viewing 1 active member
fa: در نمایش یک عضو فعال

en: Viewing 1 member with friends
fa: مشاهده یک عضو با دوستان

en: Viewing 1 online member
fa: مشاهده یک عضو آنلاین

note: translators: 1: member with friends from number. 2: member with friends to number. 3: total members with friends.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member with friends | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members with friends
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s کاربر %3$s با دوستان

note: translators: 1: active member from number. 2: active member to number. 3: total active members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s active member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s active members
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s کاربر %3$s فعال

en: Check Your Email To Activate Your Account!
fa: ایمیل خود را برای فعال کردن حساب کاربری بررسی نمایید!در صورت لزوم پوشه اسپم را نیز بررسی فرمائید

en: Account Activated
fa: حساب کاربری فعال گردید.

en: Your account is now active!
fa: حساب کاربری شما در حال حاضر فعال است!

en: This is a required field
fa: این فیلد ضروری است

en: Please make sure you enter your password twice
fa: لطفا مطمئن شوید رمز عبور خود را دو بار وارد کنید

en: The passwords you entered do not match.
fa: گذرواژههای وارد شده مطابقت ندارند!

en: You
fa: شما

[ctx: Member profile view]
en: View
fa: نمایش

[ctx: Member profile main navigation]
en: Profile
fa: پروفایل

en: Search Members...
fa: جستجوی کاربران...

en: Activation email resent! Please check your inbox or spam folder.
fa: ایمیل فعال سازی مجددا ارسال شد! لطفا اینباکس و یا اسپم خود را کنترل کنید

en: Member type already exists.
fa: نوع عضو در حال حاضر وجود دارد.

[ctx: component directory title]
en: Members
fa: کاربران

en: <strong>Error</strong>: Your account has already been activated.
fa: خطا <strong>:</strong>حساب کاربری شما قبلا فعال شده است.

en: That username is already activated.
fa: این نام کاربری قبلا فعال شده است.

en: Could not create user
fa: کاربر ایجاد نشد

en: The site is already active.
fa: سایت در حال حاضر فعال است.

en: The user is already active.
fa: کاربر در حال حاضر فعال است.

en: Invalid activation key.
fa: کلید فعال سازی نامعتبر است.

en: Sorry, that username already exists!
fa: با عرض پوزش، این نام کاربری در حال حاضر وجود دارد!

en: Sorry, usernames must have letters too!
fa: با عرض پوزش، نامهای کاربری باید حروف را نیز داشته باشند!

en: Sorry, usernames may not contain the character "_"!
fa: با عرض پوزش، نامهای کاربری ممکن است حاوی حرف "_" نباشد!

en: Username must be at least 4 characters
fa: نام کاربری باید حداقل 4 کاراکتر باشد

en: Usernames can contain only letters, numbers, ., -, and @
fa: نام‌کاربری تنها می تواند شامل ،حروف،اعداد،.،-،و@ باشد.از حروف لاتین استفاده فرمایید

en: That username is not allowed
fa: این نام کاربری مجاز نیست

en: Please enter a username
fa: لطفا نام کاربری را وارد کنید

en: Sorry, that email address is already used!
fa: متأسفیم ، این آدرس ایمیل قبلاً استفاده شده است!

en: Sorry, that email address is not allowed!
fa: متاسفانه این آدرس ایمیل مجاز نیست!

en: Please check your email address.
fa: لطفا آدرس ایمیل خود را بررسی کنید

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_update_user_last_activity() instead.
fa: اطلاعات  last_activity کاربری دیگر در usermeta نگهداری نمی شود. بجای آن از bp_update_user_last_activity() استفاده کنید.

en: <strong>Error</strong>: Your account has been marked as a spammer.
fa: <strong>خطا:</strong> حساب شما مسدود شده است.

en: User last_activity data is no longer stored in usermeta. Use bp_get_user_last_activity() instead.
fa: اطلاعات  last_activity کاربری دیگر در usermeta نگهداری نمی شود. بجای آن از bp_get_user_last_activity() استفاده کنید.

en: Edit Profile Photo
fa: ویرایش عکس پروفایل

en: Delete Account
fa: حذف حساب

en: Edit Member
fa: ویرایش عضو

en: Edit My Profile
fa: ویرایش پروفایل من

en: Confirm
fa: تایید

note: translators: %s: notification date
en: Last notified: %s
fa: آخرین زمان اطلاع‎رسانی: %s

en: (less than 24 hours ago)
fa: (کمتر از 24 ساعت قبل)

en: You are about to resend an activation email to the following accounts:
fa: شما در حال ارسال مجدد ایمیل فعال‌سازی به حساب‌های زیر هستید:

en: You are about to resend an activation email to the following account:
fa: شما درخواست ارسال مجدد ایمیل فعالسازی به حساب کاربری مقابل را داده اید:

en: You are about to activate the following accounts:
fa: شما در حال فعال‌سازی حساب‌های زیر هستید:

en: Resend Activation Emails
fa: ارسال دوباره ایمیل فعال سازی

en: You are about to activate the following account:
fa: شما در حال فعال سازی این حساب‌ها هستید:

en: You are about to delete the following accounts:
fa: شما در حال پاک کردن حساب‌های زیر هستید:

en: Delete Pending Accounts
fa: حذف حساب‌های منتظر

en: You are about to delete the following account:
fa: شما در حال حذف حساب زیر هستید:

en: Activate Pending Accounts
fa: فعال‌سازی حساب‌ها

en: There was a problem activating accounts. Please try again.
fa: مشکلی در فعالسازی حساب‌ها وجود داشت. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was a problem deleting sign-ups. Please try again.
fa: مشکلی در حذف ثبت نام‌ها رخ داده است.لطفا دوباره سعی کنید

en: Search Pending Users
fa: جستجوی کاربران در انتظار

en: There was a problem sending the activation emails. Please try again.
fa: مشکلی هنگام ارسال ایمیل فعال‌سازی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

[ctx: signup notdeleted]
note: translators: %s: number of deleted signups not deleted
en: %s sign-up was not deleted. | %s sign-ups were not deleted.
fa[0]: %s ثبت نام حذف نشد.

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of accounts not activated
en: %s account was not activated. | %s accounts were not activated.
fa[0]: حساب %s فعال نشد.

[ctx: signup deleted]
note: translators: %s: number of deleted signups
en: %s sign-up successfully deleted! | %s sign-ups successfully deleted!
fa[0]: %s کاربر در انتظار فعال سازی با موفقیت حذف شد!

[ctx: signup notsent]
note: translators: %s: number of unsent activation emails
en: %s activation email was not sent. | %s activation emails were not sent.
fa[0]: ایمیل فعال سازی %s ارسال نشد.

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activated accounts
en: %s account successfully activated!  | %s accounts successfully activated!
fa[0]: %s کاربر با موفقیت فعال شد!

[ctx: signup resent]
note: translators: %s: number of activation emails sent
en: %s activation email successfully sent!  | %s activation emails successfully sent!
fa[0]: %s ایمیل فعالسازی با موفقیت فرستاده شد!

en: Bulk actions allow you to perform these 3 actions for the selected rows.
fa: اقدام کلی به شما اجازه انجام این 3 کار را برای ردیف انتخاب شده می دهد.

en: By clicking on a Username you will be able to activate a pending account from the confirmation screen.
fa: با کلیک روی نام‌کاربری شما می توانید حساب‌کاربری در انتظار را در صفحه تائیدیه فعال کنید.

en: "Delete" allows you to delete a pending account from your site. You will be asked to confirm this deletion.
fa: "حذف" اجازه می‌دهد که حساب منتظری را از سایتتان حذف کنید. برای تایید این حذف از شما سئوال خواهد شد.

en: "Email" takes you to the confirmation screen before being able to send the activation link to the desired pending account. You can only send the activation email once per day.
fa: "ایمیل" شما را به صفحه تائیدیه قبل از اینکه بتوانید لینک فعال‌سازی را ارسال کنید می برد. شما می توانید یک ایمیل در روز برای فعال‌سازی ارسال کنید.

en: Hovering over a row in the pending accounts list will display action links that allow you to manage pending accounts. You can perform the following actions:
fa: با آوردن نشانه‌گر موس روی ردیف حساب‌های درانتظار تائید لیستی از اقداماتی که میتوانید انجام دهید نمایش اده می شود. می توانید از این اقدامت استفاده کنید:

en: Using the search form, you can find pending accounts more easily. The Username and Email fields will be included in the search.
fa: با استفاده از فرم جستجو می توانید براحتی حساب‌های درانتظار تائید را پیدا کنید. فیلد نام‌کاربری و ایمیل می تواند در جستجو آورده شود.

en: You can reorder the list of your pending accounts by clicking on the Username, Email or Registered column headers.
fa: می توانید با کلیک بر روی سربرگ ستون نام‌کاربری و ایمیل حساب‌های در انتظار تائید را مرتب کنید.

[ctx: Pending Accounts per page (screen options)]
en: Pending Accounts
fa: حساب های در انتظار تایید

en: From the screen options, you can customize the displayed columns and the pagination of this screen.
fa: از صفحه تنظیمات، می توانید نمایش ستون‌ها و شمارنده‌ها را در این صفحه سفارشی کنید.

en: This is the administration screen for pending accounts on your site.
fa: این صفحه مدیریت برای حسابهای منتظر در سایت شماست.

en: Extended
fa: ویرایش پروفایل

note: translators: %s: date
en: Last active: %1$s
fa: آخرین فعالیت : %1$s

note: translators: %s: member name
en: %s has been marked as a spammer. All BuddyPress data associated with the user has been removed
fa: %s بعنوان اسپم نشانه گذاری شده است. همه داده‌های بادی‌پرس مرتبط با این کاربر حذف شده است

en: Update Profile
fa: به روز رسانی پروفایل

en: View Profile
fa: نمایش پروفایل

en: Spammer
fa: هرزه‌نگار

en: User account has not yet been activated
fa: کاربر هنوز فعال نشده است

[ctx: user]
en: Add Existing
fa: افزودن موجود

[ctx: user]
en: Add New
fa: افزودن جدید

en: &larr; Back to Users
fa: بازگشت به کاربران

[ctx: members user-admin edit screen]
note: translators: %s: member name
en: %s's Stats
fa: آمار %s

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Member Type
fa: نوع عضو:

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/">Managing Profiles</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/extended-profiles/"> مدیریت مشخصات</a>

[ctx: members user-admin edit screen]
en: Status
fa: وضعیت ها

en: In the right-hand column, you can update the user&#39;s status, delete the user&#39;s avatar, and view recent statistics.
fa: در ستون right-hand، می توانید وضعیت کاربر &#39; را بروزرسانی،حذف آواتار کاربر &#39; و مشاهده آمار اخیر.

en: In the main column, you can edit the fields of the user&#39;s extended profile.
fa: در ستون اصلی، می توانید فیلدهای کاربری &#39; را ویرایش و مشخصات را گسترده کنید.

en: This is the admin view of a user&#39;s profile.
fa: این مشاهده مدیر از مشخصات کاربر &#39; است.

en: Extended Profile
fa: پروفایل توسعه یافته

en: You cannot edit the requested user.
fa: شما نمی توانید کاربر درخواست شده را ویرایش کنید.

en: Manage Signups
fa: مدیریت ثبت نام

en: There was a problem updating some of your profile information. Please try again.
fa: مشکلی در بروزرسانی برخی از اطلاعات پروفایل شما رخ داد. مجدد تلاش کنید.

en: An error occurred while trying to update the profile.
fa: خطایی در هنگام بروزرسانی پروفایل رخ داده است.

en: User could not be marked as spammer.
fa: کاربر نمی تواند به عنوان اسپمر نشانه گذاری شود.

en: There was a problem deleting that profile photo. Please try again.
fa: مشکلی هنگام حذف تصویر پروفایل رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: User could not be removed as spammer.
fa: کاربر نمی تواند به عنوان غیر اسپمر نشان گذاری شود.

en: Profile photo was deleted.
fa: تصویر نمادک شما حذف شد.

en: Profile updated.
fa: پروفایل به روز شد.

note: translators: %s: user link
en: %s became a registered member
fa: %s ثبت نام کرده است

en: New Members
fa: کاربران جدید

en: New member registered
fa: کاربران تایید شده جدید

note: translators: accessibility text
en: Select user: %s
fa: انتخاب کاربر: %s

en: User removed as spammer.
fa: کاربر بعنوای هرزه‌نگار حذف شد.

note: translators: %s: url to site settings
en: Registration is disabled. %s
fa: ثبت نام غیر فعال است. %s

en: Edit settings
fa: ویرایش تنظیمات

en: No pending accounts found.
fa: هیچ حساب در انتظار فعال‌سازی یافت نشد.

[ctx: Pending signup action]
en: Email
fa: ایمیل

[ctx: Pending signup action]
en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Last Sent
fa: آخرین ارسال

en: Emails Sent
fa: ایمیل‌ها ارسال شد

[ctx: signup users]
note: translators: %s: number of pending accounts
en: Pending %s
fa: در انتظار فعال‌سازی %s

en: Cheatin&#8217; huh?
fa: کلک میزنی؟

en: Group Mod
fa: مدیر گروه

en: You do not have access to this content.
fa: شما به این محتوا دسترسی ندارید.

en: There are no groups to display.
fa: تصویری برای نمایش نیست.

note: translators: %s: number of groups
en: %s group | %s groups
fa[0]: %s گروه

note: translators: 1: group request from number. 2: group request to number. 3: total group requests.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s request | Viewing %1$s - %2$s of %3$s requests
fa[0]: نشان دادن %1$s تا %2$s از %3$s درخواست

en: Viewing 1 invitation
fa: مشاهده یک دعوت

en: Group Activity RSS Feed
fa: پست RSS فعالیت گروه

en: Viewing 1 request
fa: مشاهده یک درخواست

note: translators: %s: human time diff
en: requested %s
fa: درخواست  %s

en: Moderator Of
fa: مجری از

en: Administrator Of
fa: مدیر

en: Most Popular
fa: محبوبترین

en: Recently Joined
fa: اخیرا ملحق شده

en: Group avatar
fa: آواتار گروه

en: Alphabetical
fa: حروف الفبا

en: Group Activity
fa: فعالیت گروه

en: Oldest
fa: قدیمی ترین

en: Order By:
fa: سفارش توسط:

en: This is a hidden group and only invited members can join.
fa: این یک گروه مخفی شده است و تنها کاربران دعوت شده قادر به اضافه شدن هستند.

en: This is a private group. Your membership request is awaiting approval from the group administrator.
fa: این یک گروه خصوصی است. درخواست عضویت شما منتظر تایید از طرف مدیر گروه است.

en: This is a private group. To join you must be a registered site member and request group membership.
fa: این یک گروه خصوصی است و برای پیوستن به آن شما می‌بایست در سایت ثبت نام کرده و درخواست عضویت گروه بدهید.

en: You must accept your pending invitation before you can access this private group.
fa: شما قبل از اینکه بتوانید به این گروه خصوصی دسترسی پیدا کنید، می بایست دعوت در حال انتظارتان را تایید کنید.

en: This is a private group and you must request group membership in order to join.
fa: این یک گروه خصوصی است و برای پیوستن به آن شما می‌بایست درخواست عضویت گروه بدهید.

en: This group is not currently accessible.
fa: این گروه در حال حاضر در دسترس نیست.

en: Request Membership
fa: درخواست عضویت

en: Accept Invitation
fa: پذیرش دعوتنامه

en: Request Sent
fa: درخواست فرستاده شد

en: Join Group
fa: عضویت در گروه

en: Leave Group
fa: ترک گروه

en: This action should not be used directly. Please use the BuddyPress Group Extension API to generate Manage tabs.
fa: این اقدام نمی تواند مستقیم انجام شود. لطفا از BuddyPress Group Extension API برای تولید مدیریت زبانه‌ها استفاده کنید.

en: This group has no moderators
fa: این گروه هیچ ناظمی ندارد

en: Promote to Admin
fa: ارتقا به مدیر

en: This group has no administrators
fa: این گروه هیچ مدیری ندارد

note: translators: %s: human time diff
en: joined %s
fa:  عضو شده در %s

note: translators: 1: group from number. 2: group to number. 3: total groups.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s group | Viewing %1$s - %2$s of %3$s groups
fa[0]: نشان دادن %1$s  -  %2$s از %3$s گروه

note: translators: %s is the number of Group members
en: %s member | %s members
fa[0]: %s عضو

en: Demote to Member
fa: تقلیل به عضو

en: Viewing 1 group
fa: مشاهده یک گروه

en: Filter Groups
fa: فیلتر گروه

en: No Mods
fa: بدون ناظر

note: translators: %s: group creator name
en: Group creator profile photo of %s
fa: تصویر مشخصات ایجاد کننده گروه %s

en: No Admins
fa: بدون مدیر

en: not yet active
fa: هنوز فعال نیست

en: Group
fa: گروه

en: Private Group
fa: گروه خصوصی

en: Hidden Group
fa: گروه مخفی

en: Public Group
fa: گروه عمومی

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member requests to join a private group for which you are an admin
fa: یک کاربر درخواست عضویت در گروه خصوصی شما را دارد

[ctx: Group creation page]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: group settings on notification settings page]
en: A member invites you to join a group
fa: یک کاربر شما را به عضویت در یک گروه دعوت کرد

[ctx: group settings on notification settings page]
en: Group information is updated
fa: اطلاعات گروه بروزرسانی شد

[ctx: group settings on notification settings page]
en: You are promoted to a group administrator or moderator
fa: شما به مدیر یا ناظر یک گروه ارتقا داده شدید

[ctx: Group settings on notification settings page]
en: Groups
fa: گروه‌ها

en: There was an error deleting the group. Please try again.
fa: هنگام حذف گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: There was an error rejecting the membership request. Please try again.
fa: هنگام نپذیرفتن درخواست کاربری مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Group membership request rejected
fa: رد درخواست عضویت گروه

en: There was an error accepting the membership request. Please try again.
fa: هنگام پذیرفتن درخواست کاربری مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Group membership request accepted
fa: درخواست عضویت گروه تایید شد

en: User removed successfully
fa: کاربر با موفقیت حذف شد

en: There was an error removing that user from the group. Please try again.
fa: هنگام حذف آن کاربر از گروه خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error when unbanning that user. Please try again.
fa: هنگام خارج کردن کاربر از مسدودی مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: User ban removed successfully
fa: تحریم کاربر با موفقیت برداشته شد

en: There was an error when banning that user. Please try again.
fa: هنگام مسدود کردن کاربر خطایی مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: User banned successfully
fa: کاربر با موفقیت تحریم شد

en: There was an error when demoting that user. Please try again.
fa: هنگام تنزل رتبه کاربر خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: User demoted successfully
fa: کاربر با موفقیت تنزل یافت

en: User promoted successfully
fa: کاربر با موفقیت ترویج

en: There was an error when promoting that user. Please try again.
fa: هنگام ارتقاء رتبه کاربر خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: The new group profile photo was uploaded successfully.
fa: تصویر نمادک  گروه جدید با موفقیت آپلود شد .

en: Group settings were successfully updated.
fa: تظیمات گروه با موفقیت به روز شد.

en: There was an error updating group settings. Please try again.
fa: هنگام بروزرسانی تنظیمات گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: There was an error updating group details. Please try again.
fa: هنگام بروزرسانی جزئیات گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Group details were successfully updated.
fa: جزئیات گروه با موفقیت بروز شده است.

en: There was an error sending your group membership request. Please try again.
fa: هنگام ارسال درخواست عضویت در گروه خطایی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: Your membership request was sent to the group administrator successfully. You will be notified when the group administrator responds to your request.
fa: درخواست عضویت شما با موفقیت برای مدیر گروه ارسال شد. وقتی مدیر گروه به درخواست شما پاسخ دهد به شما اطلاع داده می شود.

en: There was an error accepting the group invitation. Please try again.
fa: خطا در پذیرش دعوت نامه عضویت در گروه . لطفا دوباره تلاش نمایید

en: You are not allowed to send or remove invites
fa: شما مجاز به ارسال یا حذف دعوت نامه نیستید

en: The member requested to join the group
fa: عضو درخواست پیوستن به گروه را کرد

en: Group invites sent.
fa: دعوتنامه‌های گروه ارسال شد.

en: Group invite rejected
fa: دعوت به گروه رد شد

en: Group invite could not be rejected
fa: دعوت به گروه قابل رد نیست

en: Group invite accepted
fa: دعوت به گروه تایید شد

en: Group invite could not be accepted
fa: دعوت به گروه قابل تایید نیست

note: translators: %s: group name.
en: You have an invitation to the group: %s
fa: شما یک دعوتنامه برای گروه دارید: %s

note: translators: accessibility text
en: Group Invites
fa: دعوتنامه‌های گروه

note: translators: %d: number of group invites
en: You have %d new group invitations
fa: شما %d دعوتنامه جدید دارید

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to a mod in the group "%s"
fa: رتبه شما در گروه %s، به "معاون" ارتقاء داده شد

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted mod for
en: You were promoted to a mod in %d groups
fa: شما در گروه‌های %d ارتقا یافتید

note: translators: %s: group name.
en: You were promoted to an admin in the group "%s"
fa: شما به مدیر گروه "%s" ارتقا پیدا کردید

note: translators: %d: number of groups the user has been promoted admin for
en: You were promoted to an admin in %d groups
fa: شما به مدیر در %d گروه ارتقا پیدا کردید

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" rejected
fa: عضویت برای گروه "%s" رد شد

note: translators: %s: group name.
en: Membership for group "%s" accepted
fa: عضویت برای گروه "%s" پذیرفت شد

note: translators: %s: member name
en: %s requests group membership
fa: %s درخواست عضویت در گروه دارد

en: Approve Membership Requests
fa: درخواست های عضویت در گروه

note: translators: 1: number of group membership requests. 2: group name.
en: %1$d new membership requests for the group "%2$s"
fa: %1$d درخواست عضویت جدید برای گروه "%2$s"

en: a moderator
fa: یک ناظر

en: an administrator
fa: یک مدیر

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group description. 2: the new group description.
en: * Description changed from "%1$s" to "%2$s".
fa: * توضیحات از "%1$s" به "%2$s".

[ctx: My Groups page <title>]
en: Memberships
fa: عضویت

en: No Group Profile Photo
fa: این گروه تصویر نمادک ندارد

[ctx: Group update email text]
note: translators: 1: the old group name. 2: the new group name.
en: * Name changed from "%1$s" to "%2$s".
fa: * نام از "%1$s" به "%2$s" تغییر یافت.

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Create a Group
fa: ایجاد گروه

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: Memberships
fa: عضویت

[ctx: My Account Groups sub nav]
en: No Pending Invites
fa: دعوتنامه در حال انتظاری نیست

[ctx: My Account Groups]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: My Group screen nav]
en: Manage
fa: مدیریت

[ctx: Group screen navigation title]
en: Home
fa: خانه

note: translators: accessibility text
en: Invitations
fa: دعوت‌ها

en: Memberships
fa: عضویت

[ctx: Group screen nav without counter]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: Component directory search]
en: Search Groups...
fa: جستجوی گروه‌ها ...

[ctx: component directory title]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: Group screen page <title>]
en: User Groups
fa: گروه‌های کاربر

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s posted an update in the group %2$s
fa: %1$s پیام در گروه %2$s فرستاد

en: As the only admin, you cannot leave the group.
fa: به عنوان تنها مدیر، شما نمی توانید گروه را ترک کنید.

en: Group Admin
fa: ادمین گروه

[ctx: Group WP Admin Bar delete link]
note: translators: %s the group menu name
en: %s Group
fa: %s گروه

[ctx: Group WP Admin Bar manage links]
note: translators: %s the group menu name
en: Edit Group %s
fa: ویرایش گروه %s

[ctx: Groups admin Last Active column header]
en: Last Active
fa: آخرین فعالیت

note: translators: accessibility text
en: Select group %1$d
fa: انتخاب گروه%1$d

[ctx: Groups admin Members column header]
en: Members
fa: کاربران

[ctx: Groups admin Privacy Status column header]
en: Status
fa: وضعیت ها

[ctx: Groups admin Group Name column header]
en: Name
fa: اسم

[ctx: Groups admin Group Description column header]
en: Description
fa: توضیحات

en: No groups found.
fa: گروهی پیدا نشد.

note: translators: 1: member from number. 2: member to number. 3: total members.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s member | Viewing %1$s - %2$s of %3$s members
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s از %3$s عضو

en: No members of this type
fa: عضوی از این نوع وجود ندارد

en: Viewing 1 member
fa: مشاهده 1 عضو

en: Ban
fa: مسدود سازی

en: Actions
fa: عملیات

en: Roles
fa: نقش ها

en: Banned
fa: ممنوع

[ctx: Group member role in group admin]
en: Group Role
fa: نقش گروه

[ctx: Group member name in group admin]
en: Name
fa: اسم

[ctx: Group member user_id in group admin]
en: ID
fa: شناسە

en: Banned Members
fa: کاربران مسدود شده

note: translators: accessibility text
en: Members
fa: کاربران

en: Administrators
fa: مدیران

en: Moderators
fa: مدیران

en: Enter a comma-separated list of user logins.
fa: یک فهرست از کاربران جدا شده با کاما وارد کنید.

en: Group admins only
fa: فقط مدیران گروه

en: Group admins and mods only
fa: فقط مدیران گروه و مد ها

en: All group members
fa: همه کاربران گروه

en: Who can invite others to this group?
fa: چه کسی می تواند دیگران را به این گروه دعوت کند؟

en: Hidden
fa: پنهان

en: Private
fa: خصوصی

en: Public
fa: عمومی

en: Privacy
fa: خصوصی

en: Search all Groups
fa: جستجوی همه گروه‌ها

en: Enable discussion forum
fa: فعال کردن انجمن بحث و گفتگو

note: translators: %s: number of deleted groups
en: %s group has been permanently deleted. | %s groups have been permanently deleted.
fa[0]: گروه %s به طور دائم حذف شده است.

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل واگرد نیست.

en: Delete Groups
fa: حذف گروه‌ها

en: You are about to delete the following groups:
fa: شما در حال پاک کردن گروه‌های زیر هستید:

en: Permalink:
fa: پیوند ثابت:

en: Name and Description
fa: نام و توضیحات

en: Edit Group
fa: ویرایش گروه

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following members were successfully modified: %s
fa: کاربران مقابل با موفقیت ویرایش شدند: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users were successfully added to the group: %s
fa: کاربران مقابل با موفقیت به گروه افزوده شدند: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: An error occurred when trying to modify the following members: %s
fa: هنگام تلاش برای اصلاح کاربران مقابل خطایی رخ داد: %s

note: translators: %s: comma separated list of usernames
en: The following users could not be added to the group: %s
fa: این کاربران نمیتواند به گروه افزوده شود: %s

en: An error occurred when trying to update your group details.
fa: در تلاش برای به روز رسانی اطلاعات گروه شما خطایی رخ داده است.

en: The group has been updated successfully.
fa: گروه با موفقیت بروز شد.

en: If you leave this page, you will lose any unsaved changes you have made to the group.
fa: اگر شما این صفحه را ترک کنید تغییرات ایراد شده در گروه ذخیره نخواهد شد.

en: You cannot remove all administrators from a group.
fa: شما نمیتوانید همه مدیر ها را از گروه بدارید.

en: Start typing a username to add a new member.
fa: برای افزودن یک عضو تازه،  یک نام کاربری را بنویسید.

en: If you click "Delete" under a specific group, or select a number of groups and then choose Delete from the Bulk Actions menu, you will be led to a page where you&#8217;ll be asked to confirm the permanent deletion of the group(s).
fa: اگر روی "حذف" تحت یک گروه خاص کلیک کنید، یا تعدادی از گروه ها را انتخاب کنید و سپس حذف را از منوی اقدامات فله انتخاب کنید، به صفحه ای هدایت می شود که از شما خواسته می شود حذف دائمی گروه(ها) را تأیید کنید.

en: Clicking "Edit" will take you to a Dashboard panel where you can manage various details about the group, such as its name and description, its members, and other settings.
fa: با کلیک کردن بر روی "ویرایش" شما به پیشخوان هدایت می‌شوید و در آن می‌توانید اطلاعات مختلف در مورد این گروه، مانند نام، شرح، کاربران گروهو تنظیمات دیگر را مدیریت نمایید.

en: Clicking "View" will take you to the group&#8217;s public page. Use this link to see what the group looks like on the front end of your site.
fa: کلیک روی "مشاهده" شما را به صفحه عمومی گروه &#8217; می برد. از این لینک برای دیدن صفحه اصلی گروه در نمای کاربری سایت استفاده کنید.

en: Group Actions
fa: عملیات گروه

en: You can manage groups much like you can manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on groups by using the on-hover action links or the Bulk Actions.
fa: شما می توانید مدیریت فعالیت های شبیه به روش شما مدیریت نظرات و مطالب دیگر ساخته شده در سایت خود. این صفحه نمایش قابل تنظیم در راه دیگر صفحه نمایش مدیریت ، و شما می توانید با استفاده از لینک در شناور اقدام یا اقدامات فله فعالیت در عمل.

[ctx: Groups per page (screen options)]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: group admin edit screen]
en: Manage Members
fa: مدیریت کاربران

[ctx: group admin edit screen]
en: Add New Members
fa: اضافه کردن کاربر جدید

[ctx: group admin edit screen]
en: Settings
fa: تنظیمات

[ctx: group admin edit screen]
en: Save
fa: ذخیره

en: Support Forums
fa: انجمن پشتیبانی

en: The Name and Description box is fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to hide or unhide, or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: بخش نام و توضیحات در جای خود ثابت شد، اما شما می توانید با قابلیت کشیدن و رها کردن بخش‌های دیگر را جابجا کنید،و میتوانید باز و بسته کنید آن را با کلیک بر روی عنوان هر بخش. برای مخفی یا نمایان کردن از تب تنظیمات صفحه استفاده کنید یا برای این صفحه از طرح 1- یا 2- ستون استفاده نمائید.

en: This page is a convenient way to edit the details associated with one of your groups.
fa: این صفحه روشی مناسب برای ویرایش جزئیات مرتبط با یکی از گروه‌های شما است.

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group description. 4: the new group description.
en: %1$s changed the description of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
fa: %1$s شرح گروه %2$s را "%3$s" از به "%4$s" تغییر داد.

[ctx: Admin Groups menu]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: Admin Groups page title]
en: Groups
fa: گروه‌ها

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s updated details for the group %2$s
fa: %1$s جزئیات بروز شده برای گروه %2$s

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s changed the name and description of the group %2$s
fa: %1$s اسم و توضیحات گروه %2$s را تغییر داد

note: translators: 1: the user link. 2: the group link. 3: the old group name. 4: the new group name.
en: %1$s changed the name of the group %2$s from "%3$s" to "%4$s"
fa: %1$s نام گروه %2$s را "%3$s" از به "%4$s" تغییر داد.

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s joined the group %2$s
fa: %1$s به گروه %2$s پیوست

note: translators: 1: the user link. 2: the group link.
en: %1$s created the group %2$s
fa: ‫%1$s گروه %2$s را ایجاد کرد

en: Group details edited
fa: جزئیات گروه ویرایش شد

en: Group Updates
fa: به روزرسانی‌های گروه

en: Group Memberships
fa: کاربران گروه

en: Joined a group
fa: ملحق شده به یک گروه

en: New Groups
fa: گروه‌های جدید

note: translators: %s: Group Name.
en: Activity feed for the group, %s.
fa: خوراک فعالیت برای گروه، %s.

en: Created a group
fa: یک گروه ایجاد کرد

en: You successfully left the group.
fa: شما با موفقیت گروه را ترک کردید.

en: This group must have at least one admin
fa: این گروه می‌بایست حداقل یک مدیر داشته باشد

en: There was an error leaving the group.
fa: خطایی در خروج از گروه رخ داد.

en: You joined the group!
fa: شما به گروه ملحق شدید!

en: There was an error joining the group.
fa: هنگام پیوستن به گروه خطایی رخ داد.

en: The group profile photo was recycled successfully!
fa: تصویر پروفایل گروه با موفقیت بازیابی شد !

en: There was an error removing the invite
fa: هنگام حذف دعوت خطایی رخ داد

en: There was an error saving the group profile photo, please try uploading again.
fa: مشکلی در ذخیره سازی تصویر پروفایل گروه پیش آمد، لطفا دوباره بفرستید.

en: Invite successfully removed
fa: دعوتنامه با موفقیت حذف شد

en: Only the group creator may continue editing this group.
fa: فقط ایجاد کننده گروه می‌تواند ویرایش این گروه را ادامه دهد.

en: Please fill in all of the required fields
fa: لطفا تمام فیلدهای الزامی را پر کنید

en: There was an error saving group details. Please try again.
fa: یک خطا حین ثبت جزییات اطلاعات گروه رخ داد. لطفا مجددا سعی نمایید.

en: Sorry, you are not allowed to create groups.
fa: متاسفانه شما مجاز به ایجاد گروه نیستید.

en: You are not an admin of this group.
fa: شما مدیر ا ین گروه نیستید.

en: You do not have access to this group.
fa: شما به این گروه دسترسی ندارید

en: Sorry, no members were found.
fa: با عرض پوزش، هیچ عضو یافت نشد.

en: Active
fa: فعال

note: translators: %s: total friend count
en: %s friend | %s friends
fa[0]: %s دوست

en: Add Friend
fa: اضافه کردن دوست

en: Cancel Friendship
fa: لغو دوستی

en: Cancel Friendship Requested
fa: لغو درخواست دوستی

en: Friendship Requested
fa: درخواست دوستی ارسال شد

en: Cancel Friendship Request
fa: لغو درخواست دوستی

en: Filter Friends
fa: فیلتر همکاران

note: translators: %d: total friend count
en: %d friend | %d friends
fa[0]: %d دوست

en: There aren't enough site members to show a random sample just yet.
fa: هنوز تعداد کاربران آنقدر زیاد نیست که از حالت نمایش تصادفی کاربران استفاده کنید.

note: translators: %s: member name
en: %s hasn't created any friend connections yet.
fa: %s هنوز هیچ رابطه همکاری برقرار نکرده است.

note: translators: %s: member name
en: You haven't added any friend connections yet.
fa: درحال حاضر شما هیچ همکاری ندارید.

en: See All
fa: مشاهده همه

note: translators: %s: member name
en: My Friends
fa: دوستان من

note: translators: %s: member name
en: %s's Friends
fa: همکاران %s

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member sends you a friendship request
fa: یک کاربر برای شما درخواست دوستی ارسال کرد

[ctx: Friend settings on notification settings page]
en: A member accepts your friendship request
fa: یک کاربر درخواست دوستی شما را پذیرفت

en: Friendship request could not be withdrawn
fa: درخواست دوستی را نمی‌توان بازپس گرفت.

en: Friendship request withdrawn
fa: از درخواست دوستی صرفنظر شد

en: Friendship could not be rejected
fa: درخواست دوستی نمی تواند رد شود

en: Friendship rejected
fa: درخواست دوستی رد شد

en: Friendship could not be accepted
fa: درخواست دوستی نمی تواند پذیرفته شود

en: Friendship accepted
fa: پذیرفته شد

note: translators: %s: friend name
en: You have a friendship request from %s
fa: %s درخواست دوستی ارسال کرد

note: translators: %d: the number of pending requests
en: You have %d pending friendship requests
fa: شما %d درخواست دوستی در حال انتظار دارید

note: translators: %d: the number of friends
en: %d friends accepted your friendship requests
fa: %d دوست، درخواست دوستی شما را پذیرفتند

note: translators: %s: friend name
en: %s accepted your friendship request
fa: %s درخواست دوستی با شما را پذیرفت

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: No Pending Requests
fa: درخواست‌های منتظری نیست

[ctx: My Account Friends menu sub nav]
en: Friendships
fa: دوستان

[ctx: My Account Friends menu]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Requests
fa: درخواست ها

[ctx: Friends screen sub nav]
en: Friendships
fa: دوستان

en: Search Friends...
fa: جستجوی دوستان...

[ctx: Friends screen page <title>]
en: Friend Connections
fa: رابطه های دوستی

note: translators: 1: the initiator user link. 2: the friend user link.
en: %1$s and %2$s are now friends
fa: %1$s و %2$s حالا دوست هستند

en: New friendship created
fa: دوستی جدید ایجاد شد

en: Friendships
fa: دوستان

en: New friendships
fa: دوستی‌های جدید

en: Friendships accepted
fa: دوستی پذیرفته شد

en: You have a pending friendship request with this user
fa: شما درخواست دوستی از طرف این کاربر دارید

en: You are not yet friends with this user
fa: شما هنوز بااین کاربر دوست نیستید

en: Friendship canceled
fa: درخواست دوستی لغو شد

en: Friendship could not be canceled.
fa: دوستی را نمی توان لغو کرد.

en: You already have a pending friendship request with this user
fa: قبلا شما درخواست دوستی با این کاربر را ارسال کرده اید

en: You are already friends with this user
fa: شما قبلا با این کاربر دوست شده‌اید

en: Friendship requested
fa: همکاری درخواست شد

en: Friendship could not be requested.
fa: دوستی را نمی توان درخواست کرد.

en: Deleted User
fa: کاربر حذف شده

en: Site URL
fa: آدرس سایت

en: Profile Info
fa: اطلاعات پروفایل

en: Edit Profile
fa: ویرایش پروفایل

en: log in
fa: ورود

en: Remove
fa: حذف کردن

en: Admin
fa: مدیر

note: Translators: %d is the amount of minutes.
en: %d minutes
fa: %d دقیقه

note: Translators: %d is the amount of days.
en: %d days
fa: %d روز

note: Translators: %d is the amount of hours.
en: %d hours
fa: %d ساعت

note: Translators: %d is the amount of months.
en: %d months
fa: %d ماه

note: Translators: %d is the amount of years.
en: %d years
fa: %d سال

en: inactive
fa: غیرفعال

en: Member
fa: کاربر

en: Moderator
fa: ناظر

en: Administrator
fa: مدیر

en: Invalid user ID.
fa: شناسه کاربر نامعتبر است.

en: December
fa: دسامبر

en: November
fa: نوامبر

en: October
fa: اکتبر

en: September
fa: سپتامبر

en: August
fa: آگوست

en: July
fa: جولای

en: June
fa: ژوئن

en: May
fa: می

en: April
fa: آوریل

en: March
fa: مارس

en: February
fa: فوریه

en: January
fa: ژانویه

en: Invalid taxonomy.
fa: طبقه بندی نامعتبر است.

en: Disabled
fa: غیر فعال

en: Close
fa: بستن

en: Apply
fa: اعمال

en: Bulk Actions
fa: انتخاب عملیات گروهی

en: Deactivate
fa: غیرفعال‌سازی

en: Profile
fa: پروفایل

en: Settings saved.
fa: گزینه‌ها به‌روز شد.

en: Date format
fa: فرمت تاریخ

en: Cookies
fa: کوکی ها

en: Post
fa: نوشته

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Registered
fa: ثبت نام شده

en: Repeat New Password
fa: تکرار رمز جدید

en: Email
fa: ایمیل

en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: General
fa: عمومی

en: Add New
fa: افزودن جدید

en: Users
fa: کاربران

en: User Capabilities
fa: قابلیت های کاربر

en: Delete Group
fa: حذف گروه

en: Membership Requests
fa: درخواست های عضویت

en: Manage Invitations
fa: مدیریت دعوتنامه‌ها

en: Manage Members
fa: مدیریت کاربران

en: Group Profile Photo
fa: تصویر پروفایل گروه

note: translators: accessibility text
en: Group Settings
fa: تنظیمات گروه

en: Alphabetically
fa: بر اساس حروف الفبا

en: Newest
fa: جدیدترین

en: Recently Active
fa: اخیرا فعال

en: Yahoo Messenger
fa: یاهو مسنجر

en: Website
fa: سایت اینترنتی

en: About Me
fa: درباره من

en: Name
fa: اسم

en: My Profile
fa: پروفایل من

[ctx: Attachment destination file]
en: destination file
fa: فایل مقصد

note: translators: %s: image file extension
en: Cropping the file failed: %s is not a supported image file.
fa: برش پرونده شکست خورد: فرمت %s پرونده تصویری پشتیبانی نمی‌شود.

en: Sorry, uploading the file failed.
fa: متاسفانه باگذاری فایل مورد نظر با مشکل مواجه شد.

en: File successfully uploaded.
fa: فایل با موفقیت آپلود شد.

note: translators: %s: total groups count
en: %d group | %d groups
fa[0]: %d گروه

[ctx: Attachment source file]
en: source file
fa: فایل مبدا

en: Cropping the file failed: the file path is not allowed.
fa: برش پرونده شکست خورد: مسیر پرونده مجاز نیست.

en: Cropping the file failed: missing source file.
fa: برش پرونده شکست خورد: منبع پرونده یافت نشد.

en: File upload stopped by extension.
fa: آپلود فایل متوقف شد.

en: Failed to write file to disk.
fa: در ذخیره سازی فایل روی دیسک خطایی رخ داده است

en: Missing a temporary folder.
fa: یک پوشه‌ی موقت گم شده است .

en: No file was uploaded.
fa: هیچ فایلی آپلود نشده است.

en: The file was uploaded successfully
fa: فایل با موفقیت آپلود شد

note: translators: %s: Max file size for the file
en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size of: %s
fa: سایز پرونده بارگذاری شده بیش از حد مجاز است: %s

en: The uploaded file exceeds the maximum allowed file size for this site
fa: سایز پرونده بارگذاری شده بیش از حد مجاز برای این سایت است

en: The uploaded file was only partially uploaded.
fa: فایل آپلود شده تنها تا حدی آپلود شد.

en: There was a problem deleting the group profile photo. Please try again.
fa: هنگام حذف تصویر مشخصات گروه مشکلی رخ داده است. مجدد تلاش کنید.

en: The group profile photo was uploaded successfully.
fa: تصویر پروفایل گروه با موفقیت بارگذاری گردید.

en: The group profile photo was deleted successfully!
fa: تصویر نمادک  گروه با موفقیت حذف شد !

en: There was a problem deleting your profile photo. Please try again.
fa: مشکلی در حذف عکس نمادک شما رخ داده است.لطفا دوباره سعی کنید

en: Your profile photo was deleted successfully!
fa: تصویر نمادک شما با موفقیت حذف شد !

en: There was a problem cropping the group profile photo.
fa: یک مشکل در کراپ تصویر نمادک  گروه وجود دارد.

en: There was a problem cropping your profile photo.
fa: یک مشکل در برش کردن تصویر نمادک  شما وجود دارد.

en: Your new profile photo was uploaded successfully.
fa: تصویر جدید پروفایل شما با موفقیت ارسال شد.

en: Password
fa: رمز عبور

en: Username
fa: نام‌کاربری

[ctx: block description]
en: Show a Log In form to logged-out visitors, and a Log Out link to those who are logged in.
fa: نمایش یک فرم ورود به سایت برای بازدیدکنندگان وارد نشده، و یک پیوند خروج از سایت به کسانی که قبلا وارد شده‌اند.

en: Community
fa: انجمن

en:  [&hellip;]
fa: &hellip;

[ctx: search form]
en: Search these:
fa: جستجوی این:

en: Search anything...
fa: جستجوی هر چیزی...

[ctx: search form]
en: Posts
fa: پست ها

[ctx: search form]
en: Blogs
fa: وبلاگ ها

[ctx: search form]
en: Members
fa: کاربران

[ctx: search form]
en: Groups
fa: گروه‌ها

note: translators: 1: activity date, 2: activity time
en: %1$s at %2$s
fa: %1$s در %2$s

note: translators: %s: Name of the BuddyPress component
en: %s Directory
fa: فهرست %s

en: Options
fa: تنظیمات

en: Log In
fa: ورود

en: Log Out
fa: خروج

en: Not recently active
fa: به تازگی فعال نبوده

note: translators: %s: the number of seconds.
en: %s second | %s seconds
fa[0]: %s ثانیه

note: translators: %s: the number of minutes.
en: %s minute | %s minutes
fa[0]: %s دقیقه

note: translators: %s: the number of hours.
en: %s hour | %s hours
fa[0]: %s ساعت

note: translators: %s: the number of days.
en: %s day | %s days
fa[0]: %s روز

note: translators: %s: the number of weeks.
en: %s week | %s weeks
fa[0]: %s هفته

note: translators: %s: the number of months.
en: %s month | %s months
fa[0]: %s ماه

note: translators: %s: the number of years.
en: %s year | %s years
fa[0]: %s سال

note: translators: %s: the human time diff.
en: %s ago
fa: %s قبل

en: right now
fa: همین لحظه

en: sometime
fa: گاهگاهی

[ctx: Page title for the user registration screen.]
en: Register
fa: ثبت نام

[ctx: Page title for the Members directory.]
en: Members
fa: کاربران

[ctx: Page title for the user activation screen.]
en: Activate
fa: فعال‌سازی

[ctx: Page title for the Sites directory.]
en: Sites
fa: سایت ها

[ctx: Page title for the Groups directory.]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: Page title for the Activity directory.]
en: Activity
fa: فعالیت

note: translators: %s: the page number.
en: Page %s
fa: صفحه %s

en: Create a Group
fa: ایجاد گروه

en: Create an Account
fa: ایجاد یک حساب کاربری

[ctx: component directory title]
en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Activate Your Account
fa: حساب کاربریتان را فعال کنید

en: You must log in to access the page you requested.
fa: برای مشاهده این صفحه باید وارد شوید.

en: This user has been marked as a spammer. Only site admins can view this profile.
fa: این کاربر به عنوان یک اسپم علامت خورده است . تنها مدیران قادر خواهند بود این مشخصات را مشاهده کنند.

en: Special community roles no longer exist. Use mapped capabilities instead
fa: ویژگی‌های خاص انجمن مدتهاست وجود ندارد به‌جای آن از قابلیت‌های نقشه‌برداری استفاده نمایید.

en: You do not have access to this page.
fa: شما به این صفحه دسترسی ندارید.

note: translators: %s: member name
en: Profile photo of %s
fa: تصویر نمادک  %s

note: translators: 1: the advised width size in pixels. 2: the advised height size in pixels.
en: You have selected an image that is smaller than recommended. For best results, upload a picture larger than %1$d x %2$d pixels.
fa: شما تصویری را انتخاب کرده ای که کوچکتر از توصیه شده باشد. برای بهترین نتایج، یک عکس بزرگتر از %1$d x %2$d آپلود کنید.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload failed! Error was: %s
fa: بارگذاری نشد.خطا اتفاق افتاده:%s

en: Profile Photo
fa: تصویر پروفایل

en: No photo was captured. Click on the "Capture" button to take your photo.
fa: تصویری گرفته نشد. روی دکمه "گرفتن" برای گرفتن تصویر خود کلیک کنید.

note: translators: %s: the upload error message
en: Upload Failed! Error was: %s
fa: آپلود انجام نشد! خطا: %s

en: Your profile photo is ready. Click on the "Save" button to use this photo.
fa: تصویر مشخصات شما آماده است. برای استفاده از این تصویر روی "ذخیره" کلیک کنید

en: Video error. Please upload a photo instead.
fa: خطای ویدئو. بجای آن تصویر بارگذاری کنید.

en: Your browser is not supported. Please upload a photo instead.
fa: مرورگر شما پشتیبانی نمی کن. بجای آن تصویر بارگذاری کنید.

en: Camera loaded. Click on the "Capture" button to take your photo.
fa: بارگیری دوربین. روی دکمه "گرفتن" برای ثبت تصویر خود کلیک کنید.

en: Take Photo
fa: گرفتن عکس

en: Please allow us to access to your camera.
fa: لطفا اجازه دسترسی به دوربینتان را بدهید.

en: Please wait as we access your camera.
fa: لطفا تا دسترسی ما به دوربینتان منتظر بمانید.

en: It looks like you do not have a webcam or we were unable to get permission to use your webcam. Please upload a photo instead.
fa: بنظر میرسد که دستگاه وبکم به کامپیوتر شما متصل نمی باشد. لطفا نسبت به اتصال وبکم به کامپیوتر خود اقدام نموده و دوباره امتحان کنید.

en: Upload
fa: آپلود

en: If you&#39;d like to delete the existing profile photo but not upload a new one, please use the delete tab.
fa: اگر می‌خواهید تصویر فعلی را حذف کرده و نمی‌خواهید تصویر جدیدی بارگذاری کنید، از زبانه حذف استفاده کنید.

note: translators: %s: File name.
en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
fa: &#8220;%s&#8221; به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد.

en: Make sure to upload a unique file
fa: لطفاً یک فایل یکتا بارگذاری نمایید

en: Crunching&hellip;
fa: در حال متراکم کردن ...

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Upload stopped.
fa: بارگذاری متوقف شد.

en: File canceled.
fa: فایل کنسل شد.

en: Security error.
fa: خطای امنیتی.

en: IO error.
fa: خطای ورودی-خروجی.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
fa: حجم %s بیشتر از بیشینه حجم آپلود چندگانه‌ی فایل‌ها در مرورگر شما است.

note: translators: 1: Opening link tag, 2: Closing link tag.
en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
fa: لطفاً جهت بارگذاری این پرونده از %1$sبارگذار مرورگر%2$s استفاده کنید.

en: Upload failed.
fa: آپلود ناموفق.

en: HTTP error.
fa: خطای انتقال! (حجم تصویر بیشتر از حجم مجاز آپلود می باشد)

en: You may only upload 1 file.
fa: شما تنها یک فایل می‌توانید بارگذاری کنید.

en: An error occurred. Please try again later.
fa: خطایی رخ داده است دوباره تلاش کنید.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
fa: یک خطای پیکربندی رخ داده است. لطفاً با مدیریت سیستم تماس بگیرید.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
fa: حجم این پرونده بیشتر از حد مجاز است. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
fa: لطفا یک عکس با حجم کمتر انتخاب کنید

en: This file is not an image. Please try another.
fa: این پرونده تصویر نیست. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

en: This file type is not allowed. Please try another.
fa: این نوع فایل مجاز نیست. لطفا یکی دیگر امتحان نمایید.

en: This file is empty. Please try another.
fa: این پرونده خالی است. لطفا یکی دیگر را امتحان کنید.

note: translators: %s: File name.
en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
fa: %s بیش از حداکثر اندازه بارگذاری برای این سایت است..

en: You have attempted to queue too many files.
fa: شما تلاش کردید تا تعداد زیادی پرونده را بفرستید.

en: My Account
fa: حساب کاربری من

note: translators: %s: the link to the BuddyPress release notes
en: For more information, see <a href="%s">the release notes</a>.
fa: برای کسب اطلاعات بیشتر ببینید <a href="%s"> اطلاعات نسخه </a>.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. More than one security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues and fixed %2$s bugs.
fa[0]: <strong>Version %1$s</strong> به برخی از مشکلات امنیتی و رفع اشکال %2$s پرداخته است.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs. Singular security issue.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue and fixed %2$s bugs.
fa[0]: <strong>Version %1$s</strong> به یک مسئله امنیتی و رفع اشکال %2$s پرداخته است.

note: translators: 1: BuddyPress version number, 2: plural number of bugs.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bug. | <strong>Version %1$s</strong> addressed %2$s bugs.
fa[0]: <strong>Version %1$s</strong> آدرس خطا %2$s

note: translators: 1: BuddyPress version number.
en: <strong>Version %1$s</strong> addressed a security issue. | <strong>Version %1$s</strong> addressed some security issues.
fa[0]: <strong>Version %1$s</strong> به یک مسئله امنیتی پرداخته است.

en: Maintenance and Security Release | Maintenance and Security Releases
fa[0]: تعمیر و نگهداری و امنیت انتشار

en: Security Release | Security Releases
fa[0]: آپدیت های امنیتی

en: Maintenance Release | Maintenance Releases
fa[0]: انتشار تعمیر و نگهداری

en: Credits
fa: سازنده های بادی پرس

note: translators: %s: BuddyPress version number
en: All Contributors to BuddyPress %s
fa: همه مشارکت کنندگان به BuddyPress %s

en: Core Developer
fa: توسعه دهنده هسته

en: Project Lead
fa: سرپرست پروژه

en: Lead Developer
fa: توسعه دهنده ارشد

en: Project Leaders
fa: رهبران پروژه

en: Activity auto-refresh
fa: تازه سازی خودکار فعالیت

en: Group Photo Uploads
fa: بارگذاری تصویر گروه

en: Group Creation
fa: ایجاد گروه

en: Profile Syncing
fa: همگام سازی پروفایل

[ctx: BuddyPress setting tab]
en: Account Settings
fa: تنظیمات شناسه

en: Profile Photo Uploads
fa: آپلود تصویر پروفایل

en: Account Deletion
fa: حذف حساب

en: Toolbar
fa: نوار ابزار

en: Available Tools
fa: ابزارهای موجود

en: BuddyPress Settings
fa: تنظیمات بادی پرس

en: BuddyPress Components
fa: اجزای بادی‌پرس

en: Help
fa: کمک

en: BuddyPress Help
fa: راهنمای بادی‌پرس

[ctx: buddypress tools intro]
note: translators: %s: the link to the BuddyPress repair tools
en: Use the %s to repair these relationships.
fa: برای اصلاح این ارتباط از %s استفاده کنید.

en: Tools
fa: ابزارها

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Determining last activity dates for each user&hellip; %s
fa: تعیین زمان آخرین فعالیت برای هر کاربر &hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Repopulating Blogs records&hellip; %s
fa: محاسبه مجدد سوابق سایت‌ها&hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of groups for each user&hellip; %s
fa: شمارش تعداد گروهای هر کاربر &hellip; %s

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of active members on the site&hellip; %s
fa: شمارش تعداد کاربران فعال در سایت&hellip; %s

en: Complete!
fa: کامل شد!

en: Failed!
fa: ناموفق!

note: translators: %s: the result of the action performed by the repair tool
en: Counting the number of friends for each user&hellip; %s
fa: شمارش تعداد دوستان برای هر کاربر &hellip; %s

en: Repair member "last activity" data.
fa: تعمیر داده عضو "آخرین فعالیت".

en: Repair Items
fa: تعمیر آیتم‌ها

en: Use the tools below to manually recalculate these relationships.
fa: از ابزار زیر برای دوباره حساب کردن دستی روابط استفاده کنید.

en: BuddyPress Tools
fa: ابزار بادی پرس

en: BuddyPress keeps track of various relationships between users, groups, and activity items. Occasionally these relationships become out of sync, most often after an import, update, or migration.
fa: بادی‌پرس روابط مختلف بین کاربران، گروها و فعالیت را ردیابی می‌کند. گاهی اوقات ارتباطات آن‌ها دچار مشکلی می‌شود بیشتر در زمانی که درون‌ریزی، بروزرسانی و یا جابجایی پایگاه داده انجام داده‌اید.

en: Repair
fa: تعمیر

en: Allow customizable avatars for groups
fa: اجازه آواتار قابل تنظیم برای گروه‌ها

en: Enable group creation for all users
fa: فعال کردن ایجاد گروه برای تمام کاربران

en: Administrators can always create groups, regardless of this setting.
fa: توجه داشته باشید مدیران همیشه می‌توانند گروه ایجاد نمایند.

en: Allow registered members to upload avatars
fa: به کاربران ثبت شده اجازه بارگذاری تصویر پروفایل را بدهید

en: Enable BuddyPress to WordPress profile syncing
fa: فعال کردن هماهنگ سازی پروفایل بادی‌پرس به وردپرس

en: Automatically check for new items while viewing the activity stream
fa: بررسی خودکار برای موارد جدید هنگام مشاهده جریان فعالیت

en: Allow Akismet to scan for activity stream spam
fa: اجازه دادن به اکیسمت برای اسکن هرزنامه جریان فعالیت

en: Allow registered members to delete their own accounts
fa: اجازه به کاربران ثبت نام شده برای حذف حساب کاربری خود

en: Show the Toolbar for logged out users
fa: نوار ابزار را برای کاربران خارج شده نمایش بده

[ctx: First field-group name]
en: General
fa: عمومی

[ctx: Display name field]
en: Display Name
fa: نام نمایشی

en: User removed from spam.
fa: کاربر از حالت اسپمر حذف شد.

en: User marked as spammer. Spam users are visible only to site admins.
fa: این کاربر به عنوان فرستنده هرزنامه شناخته شد. این نوع کاربران تنها برای مدیران شبکه قابل مشاهده هستند.

en: Logged-Out
fa: خروج

en: Logged-In
fa: وارد شده

note: Plugin Name of the plugin
en: BuddyPress
fa: بادی پرس

en: Extra configuration settings are provided and activated. You can selectively enable or disable any setting by using the form on this screen.
fa: تنظیمات اضافی فراهم و فعال شده‌اند. می‌توانید به انتخاب خودتان از طریق همین صفحه هر یک ازتنظیمات را فعال یا غیرفعال کنید.

en: By default, all but four of the BuddyPress components are enabled. You can selectively enable or disable any of the components by using the form below. Your BuddyPress installation will continue to function. However, the features of the disabled components will no longer be accessible to anyone using the site.
fa: بطور پیش‌فرض همه کامپوننت‌های بادی‌پرس فعالند. می توانید هرکدام را بطور جداگانه از فرم زیر فعال یا غیرفعال کنید. بادی‌پرس شما به کارش ادامه می دهد. هرچند، امکانات کامپوننت‌هایی که غیرفعال شده اند برای کسانی که از این سایت استفاده می کنند دیگر دردسترس نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

note: Translators: %s is the list of directory pages associated to more than one component.
en: Each BuddyPress Component needs its own BuddyPress page. The following BuddyPress Pages have more than one component associated with them: %s.
fa: هر کامپوننت به یک برگه وردپرس برای خود نیاز دارد. برگه‌های وردپرس زیر به بیش از یک کامپوننت اختصاص یافته اند: %s.

en: Register
fa: ثبت نام

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Don't worry! We've moved the BuddyPress options into more convenient and easier to find locations. You're seeing this page because you are running a legacy BuddyPress plugin which has not been updated.
fa: نگران نباشید! ما تنظیمات بادی پرس را به یک مکان راحت تر و آسان تر برای پیدا کردن منتقل کردیم! شما این صفحه را می بینید چون این صفحه ی قدیمی است که به روز نشده است!

note: Translators: 1: is the url to the BP Components settings screen. 2: is the url to the xProfile administration screen.
en: Components, Pages, Settings, and Forums, have been moved to <a href="%1$s">Settings &gt; BuddyPress</a>. Profile Fields has been moved into the <a href="%2$s">Users</a> menu.
fa: مؤلفه ها ، صفحات ، تنظیمات و انجمن ها به <a href="%1$s">تنظیمات&gt; BuddyPress</a> منتقل شده اند. نمایه فیلدها به منوی <a href="%2$s">کاربران</a> منتقل شده است.

en: Why have all my BuddyPress menus disappeared?
fa: چرا همه ی منو های بلاگ های من ناپدید شد؟

en: Record activity for new sites, posts, and comments across your network.
fa: فعالیت رکورد برای سایت های جدید، پستها و نظرات در سراسر شبکه خود را.

en: Record activity for new posts and comments from your site.
fa: فعالیت ضبط برای پست جدید و نظرات از سایت شما.

en: Site Tracking
fa: دنبال کردن سایت

en: Groups allow your users to organize themselves into specific public, private or hidden sections with separate activity streams and member listings.
fa: گروه‌ها به کاربران شما اجازه می‌دهند خودشان را درون اجتماعات خاصی وارد کرده، بخشهای عمومی و خصوصی با فعالیتها و لیست کاربران مختلف داشته باشند.

en: User Groups
fa: گروه‌های کاربر

en: Global, personal, and group activity streams with threaded commenting, direct posting, favoriting, and @mentions, all with full RSS feed and email notification support.
fa: جهانی، شخصی و جریان فعالیت گروه همراه دیدگاه گذاری موضوعی، ارسال نوشته مستقیم، علاقه مندی گذاری و اشاره گذاری ، همه با خوراک ار اس اس کامل و پشتیبانی هشدارهای رایانامه ای.

en: Allow your users to talk to each other directly and in private. Not just limited to one-on-one discussions, messages can be sent between any number of members.
fa: اجازه بدهید کاربران شما به طور مستقیم و خصوص با یکدیگر صحبت کنند. این فقط محدود شده به گفتگوی دو کاربر نیست، بلکه پیام‌ها بتواند بین هر تعداد از کاربران فرستاده شود.

en: Let your users make connections so they can track the activity of others and focus on the people they care about the most.
fa: اجازه دهید کاربرانتان ارتباط برقرار کنند، بنابراین قادر خواهند بود فعالیت دیگران را دنبال کرده و بر روی کسانی که برایشان مهمند تمرکز کنند.

en: Private Messaging
fa: پیام خصوصی

en: Friend Connections
fa: رابطه های دوستی

en: Everything in a BuddyPress community revolves around its members.
fa: هرچیزی در اجتماع بادی‌پرس حول محور کاربران آن قرار دارد.

en: It&#8216;s what makes <del>time travel</del> BuddyPress possible!
fa: این همانی است که <del>سفر در زمان</del> بادی‌پرس را ممکن می‌سازد!

en: Community Members
fa: کاربران انجمن

en: BuddyPress Core
fa: هسته بادی‌پرس

en: No components found.
fa: هیچ اجزایی پیدا نشده است.

en: Description
fa: توضیحات

en: Component
fa: مولفه

note: translators: %s: the number of retired components
en: Retired <span class="count">(%s)</span> | Retired <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بازنشسته <span class="count">( %s )</span>

note: translators: %s: the number of must-Use components
en: Must-Use <span class="count">(%s)</span> | Must-Use <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: باید استفاده <span class="count">کنید ( %s )</span>

note: translators: %s: the number of inactive components
en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: غیر فعال <span class="count">(%s)</span>

note: translators: %s: the number of active components
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: فعال <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: %s: the number of installed components
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]:  همه<span class="count">(%s)</span>

en: Notify members of relevant activity with a toolbar bubble and/or via email, and allow them to customize their notification settings.
fa: به کاربران مرتبط به یک فعالیت توسط حباب‌های روی نوار ابزار یا ایمیل اعلانیه دهید، و اجازه دهید تنظیمات اعلان‌های خود را شخصی‌سازی کنند.

note: translators: accessibility text
en: Notifications
fa: اعلان

en: Allow your users to modify their account and notification settings directly from within their profiles.
fa: به کاربران خود اجازه می دهد تنظیمات حساب و اعلان خود را به طور مستقیم از طریق پروفایل های خود تغییر دهند.

en: Account Settings
fa: تنظیمات حساب کاربری

en: Customize your community with fully editable profile fields that allow your users to describe themselves.
fa: سفارشی کردن جامعه خود را با فیلدهای نمایه کاملا قابل ویرایش که کاربران خود را قادر به توصیف خود می کنند.

en: Extended Profiles
fa: پروفایل توسعه یافته

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Components
fa: قابلیت ها

en: Recent Networkwide Posts
fa: پست های اخیر در شبکه

note: translators: %s: the number of blogs
en: %s site | %s sites
fa[0]: %s سایت ها

en: Visit Site
fa: بازدید از سایت

en: Search
fa: جستجو

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Comments
fa: نظرات اخیر %s's

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Recent Posts
fa: پست های اخیر %s

note: translators: %s: the User Display Name
en: %s's Sites
fa: سایت‌های %s

en: Congratulations! You have successfully registered a new site.
fa: تبریک می گویم! شما یک سایت جدید را با موفقیت ثبت کرده اید

en: I would like my site to appear in search engines, and in public listings around this network.
fa: من می خواهم سایت من در موتورهای جستجو و در لیست های عمومی در اطراف این شبکه ظاهر شود.

en: Site Title:
fa: عنوان سایت:

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed so choose carefully!
fa: باید حداقل 4 کاراکتر، حروف و اعداد فقط. نمی توان آن را تغییر داد بنابراین با دقت انتخاب کنید!

note: translators: %s is the site url.
en: Your address will be %s
fa: آدرس شما %s

en: Site Domain:
fa: دامنه سایت:

en: Site Name:
fa: نام سایت:

en: Create Site
fa: ایجاد سایت

en: There was a problem; please correct the form below and try again.
fa: مشکلی پیش آمده؛ لطفا پس از تصحیح دوباره اقدام نمایید.

en: If you’re not going to use a great domain, leave it for a new user. Now have at it!
fa: اگر قرار نیست از یک دامنه بزرگ استفاده کنید، آن را برای یک کاربر جدید بگذارید. حالا در آن داشته باشد!

en: Never active
fa: هرگز فعال نیست

note: translators: %s: the title of the latest post
en: Latest Post: %s
fa: آخرین نوشته: %s

note: translators: 1: the site from number. 2: the site to number. 3: the total number of sites.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s site | Viewing %1$s - %2$s of %3$s sites
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s از %3$s سایت

en: Viewing 1 site
fa: مشاهده 1 سایت

en: Posts
fa: پست ها

en: New post published
fa: نوشته جدید منتشر شد

en: Create a Site
fa: ساخت سایت جدید

en: Sites
fa: سایت ها

en: My Sites
fa: سایت های من

en: Search sites...
fa: جستجوی سایت ها...

[ctx: component directory title]
en: Sites
fa: سایت ها

en: Site Directory
fa: راهنمای سایت

en: Comments
fa: دیدگاه

en: New post comment posted
fa: نظر جدید ارسال شده

en: New Sites
fa: سایت های جدید

en: New site created
fa: سایت جدید ایجاد شده است

en: RSS feed 'id' must be defined
fa: شناسه RSS باید تعیین شود

en: In reply to
fa: در پاسخ به

en: Site Wide Activity RSS Feed
fa: فید RSS فعالیت گسترده سایت

en: Public Message
fa: پیام عمومی

en: a user
fa: یک کاربر

en: Clear Filter
fa: پاک کردن فیلتر

en: View
fa: نمایش

en: Delete
fa: حذف

note: translators: 1: the name of the function. 2: the name of the file.
en: %1$s no longer accepts arguments. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: %1$ss دیگر استدلالها را نمی پذیرد. برای اطلاعات بیشتر به اسناد درون خطی با %2$s مراجعه کنید.

en: View Discussion
fa: نمایش بحث

note: translators: %s: the Group name
en: Group logo of %s
fa: لوگوی گروه از %s

note: translators: %s: the blog name
en: Profile picture of the author of the site %s
fa: تصویر پروفایل نویسنده سایت %s

en: Group logo
fa: لوگوی گروه

en: Viewing 1 item
fa: مشاهده 1 مورد

en: Profile picture
fa: عکس پروفایل

note: translators: 1: the from number item. 2: the to number item. 3: the total number of items.
en: Viewing %1$s - %2$s of %3$s item | Viewing %1$s - %2$s of %3$s items
fa[0]: مشاهده %1$s - %2$s از مورد %3$s

note: translators: 1: the name of the method. 2: the name of the file.
en: Arguments passed to %1$s should be in an associative array. See the inline documentation at %2$s for more details.
fa: آرگومان های منتسب به%1$s باید در یک مجموعه انجمنی قرار داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر به اسناد درون خطی با%2$s مراجعه کنید.

en: A member replies to an update or comment you've posted
fa: یک کاربر یک دیدگاه روی پست شما قرار داد

note: translators: %s: the displayed user username
en: A member mentions you in an update using "@%s"
fa: یک کاربر با استفاده از "@%s" شما را در یک پست منشن می کند

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Activity
fa: فعالیت

en: You do not have access to this activity.
fa: شما به این فعالیت دسترسی ندارید.

note: translators: 1: the user display name
en: %1$s mentioned you
fa: %1$s شما را منشن کرد

note: translators: 1: the number of activity mentions
en: You have %1$d new mentions
fa: شما %1$d بار منشن شدید

note: translators: %s: the current user display name
en: @%s Mentions
fa: @%s منشن

[ctx: deprecated string]
note: translators: 1: the poster name. 2: the group name. 3: the content of the activity. 4: the activity permalink.
en: %1$s mentioned you in the group "%2$s":
    
    "%3$s"
    
    To view and respond to the message, log in and visit: %4$s
    
    ---------------------
fa: %1$s از شما در گروه "%2$s" یاد کرد:
    
    "%3$s"
    
    برای مشاهده و پاسخ به این پیام، وارد سیستم شوید و بازدید کنید: %4$s
    
    ---------------------

[ctx: Page and <title>]
en: My Activity
fa: فعالیت من

note: translators: %s: member name
en: Profile picture of %s
fa: تصویر پروفایل %s

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Personal
fa: شخصی

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Activity
fa: فعالیت

[ctx: My Account Activity sub nav]
en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

[ctx: Toolbar Mention logged in user]
en: Mentions
fa: اطلاع رسانی

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Friends
fa: دوستان

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Groups
fa: گروه‌ها

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Favorites
fa: علاقه‌مندی‌ها

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Personal
fa: شخصی

[ctx: Profile activity screen sub nav]
en: Mentions
fa: اطلاع رسانی

[ctx: Profile activity screen nav]
en: Activity
fa: فعالیت

en: Search Activity...
fa: جستجوی فعالیت...

[ctx: component directory title]
en: Site-Wide Activity
fa: سایت-فعالیت گسترده

en: Activity Streams
fa: جریان فعالیت

en: There was an error posting your reply. Please try again.
fa: هنگام ارسال پاسخ شما خطایی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: The item you were replying to no longer exists.
fa: موردی که به آن پاسخ دادید دیگر وجود ندارد.

en: Thumbnail
fa: بند انگشتی

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted an update
fa: %s یک بروزرسانی ارسال کرد

note: translators: %s: the activity author user link
en: %s posted a new activity comment
fa: %s دیدگاه جدیدی ارسال کرد

en: Activity Comments
fa: نظرات فعالیت

en: Replied to a status update
fa: به بروز رسانی حال پاسخ داد

en: Updates
fa: بروزرسانی ها

[ctx: Post Type generic activity post admin filter]
en: New item published
fa: مورد جدید منتشر شد

en: Posted a status update
fa: به روزرسانی وضعیت ارسال شد

en: Load Newest
fa: بارگذاری جدیدترین

en: [Read more]
fa: [ادامه مطلب]

en: Activity History
fa: تاریخچه فعالیت

note: translators: %s the akismet result
en: Akismet was unable to check this item (response: %s), will automatically retry again later.
fa: Akismet قادر به بررسی این مورد نبود (پاسخ:%s) ، بعداً دوباره دوباره امتحان می شود.

en: Akismet cleared this item
fa: آکیسمت این مورد را پاک کرد

en: Akismet caught this item as spam
fa: اکمیست این مورد را به عنوان هرزنامه شناسایی کرده است

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as not spam
fa: %sاین فعالیت را به عنوان هرزنامه گزارش نکردند

note: translators: %s: the current user username
en: %s reported this activity as spam
fa: %sاین فعالیت را به عنوان هرزنامه گزارش کرده است

en: History
fa: تاریخچه

note: translators: %s: the name of the user
en: Un-spammed by %s
fa: غیر اسپم شده توسط %s

note: translators: %s: the name of the user
en: Flagged as spam by %s
fa: مشخص شده به عنوان اسپم توسط %s

en: Cleared by Akismet
fa: توسط Akismet پاک شد

en: Flagged as spam by Akismet
fa: مشخص شده به عنوان اسپم توسط اکیسمت

en: Replies disabled
fa: پاسخ ها غیرفعال شدند

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

note: translators: %s: the name of the activity type
en: Unregistered action - %s
fa: عمل ثبت نشده  - %s

note: translators: accessibility text
en: Select activity item %1$d
fa: انتخاب یک آیتم فعالیت %1$d

en: Filter
fa: فیلتر

[ctx: Admin SWA column header]
en: In Response To
fa: در پاسخ به

en: View all actions
fa: مشاهده همه فعالیت ها

[ctx: Admin SWA column header]
en: Activity
fa: فعالیت

[ctx: Admin SWA column header]
en: Action
fa:  اقدام

[ctx: Admin SWA column header]
en: Author
fa: نویسنده

en: Delete Permanently
fa: حذف دائم

en: Not Spam
fa: رفع مسدودیت

en: Mark as Spam
fa: علامت گذاری به عنوان اسپمر

en: All
fa: همه

en: No activities found.
fa: هیچ فعالیتی یافت نشد

note: translators: accessibility text
en: Reply
fa: پاسخ

en: Cancel
fa: لغو

en: Reply to Activity
fa: پاسخ به فعالیت

en: Search all Activity
fa: جستجوی همه فعالیت ها

note: translators: %s: the activity search terms
en: Search results for &#8220;%s&#8221;
fa: نتایج جستجو برای &#8220;%s&#8221;

[ctx: Admin SWA page]
en: Activity
fa: فعالیت

en: The activity item has been updated successfully.
fa: مورد فعالیت با موفقیت به روز شد.

note: translators: %s: the activity ID
en: Activity related to ID #%s
fa: فعالیت مربوط به آی دی #%s

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as spam
en: %s activity item has been successfully spammed. | %s activity items have been successfully spammed.
fa[0]: موارد فعالیت%s با موفقیت اسپم شد.

note: translators: %s: the number of activities successfully marked as ham
en: %s activity item has been successfully unspammed. | %s activity items have been successfully unspammed.
fa[0]: موارد فعالیت%s با موفقیت پخش نشدند.

en: Errors occurred when trying to update these activity items:
fa: خطا در هنگام تلاش این ها برای به روز رسانی رخ داده است:

note: translators: %s: the ID of the activity which errored during an update
en: An error occurred when trying to update activity ID #%s.
fa: هنگامی که در تلاش برای به روز رسانی فعالیت #%s  را یک خطا رخ داده است.

note: translators: %s: the number of permanently deleted activities
en: %s activity item has been permanently deleted. | %s activity items have been permanently deleted.
fa[0]:  %s آیتم فعالیت به طور دائم حذف گردید.

en: These identify the object that created this activity. For example, the fields could reference a pair of site and comment IDs.
fa: این موضوعی است که ایجاد یک فعالیت را تشخیص می دهد. به عنوان مثال، گزینه ها می توانند یک جفت از شناسه های سایت و نظرات را مرجع قرار دهند.

en: Secondary Item ID
fa: شناسه مورد ثانویه

note: translators: %s: the name of the activity type
en: This activity item has a type (%s) that is not registered using bp_activity_set_action(), so no label is available.
fa: این مورد فعالیت دارای نوعی (%s) است که ثبت‌نام نشده است. از bp_activity_set_action() استفاده کنید،بطوری که برچسبی دردسترس نیست.

en: Primary Item ID
fa: شناسه آیتم اولیه

note: translators: accessibility text
en: Author ID
fa: شناسه نویسنده

note: translators: accessibility text
en: Link
fa: لینک

en: Update
fa: به روزرسانی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Spam
fa: مسدود

en: Approved
fa: تایید شده

en: View Activity
fa: نمایش فعالیت

en: Content
fa: محتوا

en: Action
fa: اقدام

note: translators: %s: the activity ID
en: Editing Activity (ID #%s)
fa: ویرایش فعالیت (ID #%s)

en: In the <strong>In Response To</strong> column, if the activity was in reply to another activity, it shows that activity's author's picture and name, and a link to that activity on your live site. If there is a small bubble, the number in it shows how many other activities are related to this one; these are usually comments. Clicking the bubble will filter the activity screen to show only related activity items.
fa: در ستون <strong> در پاسخ به </strong> ، اگر این فعالیت در پاسخ به فعالیت دیگری بود ، نشان می دهد که تصویر و نام نویسنده فعالیت و پیوندی به این فعالیت در سایت زنده شما وجود دارد. اگر حباب کوچکی وجود داشته باشد ، تعداد موجود در آن نشان می دهد که تعداد فعالیت های دیگر با این کدام ارتباط دارد. اینها معمولاً کامنت هستند. با کلیک روی حباب ، صفحه فعالیت را فیلتر کنید تا فقط موارد مرتبط با فعالیت را نشان دهید.

en: In the <strong>Activity</strong> column, above each activity it says &#8220;Submitted on,&#8221; followed by the date and time the activity item was generated on your site. Clicking on the date/time link will take you to that activity on your live site. Hovering over any activity gives you options to reply, edit, spam mark, or delete that activity.
fa: در ستون <strong> فعالیت </strong> ، بالای هر فعالیتی که می گویدو#8220؛ ارسال شده در ، و#8221؛ به دنبال تاریخ و زمان ایجاد فعالیت در سایت شما. با کلیک روی پیوند تاریخ / زمان ، شما را به آن فعالیت در سایت زنده خود سوق می دهد. مشاهده هر فعالیتی گزینه هایی را برای پاسخ ، ویرایش ، علامت هرزنامه یا حذف آن فعالیت به شما می دهد.

en: Moderating Activity
fa: تعدیل فعالیت

en: There are many different types of activities. Some are generated automatically by BuddyPress and other plugins, and some are entered directly by a user in the form of status update. To help manage the different activity types, use the filter dropdown box to switch between them.
fa: انواع مختلفی از فعالیت ها وجود دارد. برخی به صورت خودکار توسط BuddyPress و سایر افزونه ها تولید می شوند و برخی دیگر به صورت بروزرسانی وضعیت مستقیماً توسط کاربر وارد می شوند. برای کمک به مدیریت انواع فعالیت های مختلف ، از کادر بازشونده فیلتر استفاده کنید تا بین آنها جابجا شوید.

[ctx: Activity items per page (screen options)]
en: Activity
fa: فعالیت

en: You can manage activities made on your site similar to the way you manage comments and other content. This screen is customizable in the same ways as other management screens, and you can act on activities using the on-hover action links or the Bulk Actions.
fa: شما می‌توانید فعالیت‌های ایجاد شده روی سایت‌تان را مانند همان روشی که نظرات و سایر محتوای سایت‌تان را مدیریت می‌کنید، مدیریت کنید. این صفحه مانند سایر صفحات قابل شخصی‌سازی است.

[ctx: activity admin edit screen]
en: Author ID
fa: شناسه نویسنده

[ctx: activity admin edit screen]
en: Type
fa: تایپ

[ctx: activity admin edit screen]
en: Link
fa: لینک

[ctx: activity admin edit screen]
en: Status
fa: وضعیت ها

[ctx: activity admin edit screen]
en: Primary Item/Secondary Item
fa: مورد اصلی / مورد دوم

en: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">Managing Activity</a>
fa: <a href="https://codex.buddypress.org/administrator-guide/activity-stream-management-panels/">مدیریت فعالیت</a>

en: <a href="https://buddypress.org/support/">Support Forums</a>
fa: <a href="https://buddypress.org/support/">پشتیبانی از انجمن ها</a>

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: <strong>Type</strong> - Each distinct kind of activity has its own type. For example, <code>created_group</code> is used when a group is created and <code>joined_group</code> is used when a user joins a group.
fa: <strong> نوع </strong> - هر نوع فعالیت مشخص نوع خود را دارد. به عنوان مثال ، هنگام ایجاد یک گروه از <code> ایجاد گروه </code> استفاده می شود و هنگام ورود کاربر به یک گروه ، از <code> پیوند به گروه </code> استفاده می شود.

en: For information about when and how BuddyPress uses all of these settings, see the Managing Activity link in the panel to the side.
fa: برای اطلاعات در مورد زمان و چگونگی استفاده BuddyPress از همه این تنظیمات ، به پیوند مدیریت عملکرد در پانل سمت مراجعه کنید.

en: <strong>Primary Item/Secondary Item</strong> - These identify the object that created the activity. For example, the fields could reference a comment left on a specific site. Some types of activity may only use one, or none, of these fields.
fa: <strong> مورد اصلی / مورد دوم </strong> - اینها شیء ایجاد کننده فعالیت را شناسایی می کنند. به عنوان مثال ، این زمینه ها می توانند نظر خود را در یک سایت خاص ارجاع دهند. برخی از انواع فعالیت ها فقط می توانند از این زمینه ها یا یکی از آنها استفاده کنند.

en: Item, Link, Type
fa: مورد ، پیوند ، نوع

en: The two big editing areas for the activity title and content are fixed in place, but you can reposition all the other boxes using drag and drop, and can minimize or expand them by clicking the title bar of each box. Use the Screen Options tab to unhide more boxes (Primary Item/Secondary Item, Link, Type, Author ID) or to choose a 1- or 2-column layout for this screen.
fa: دو بخش ویرایش بزرگ برای عنوان و محتوای فعالیت ثابت هستند، اما می توانید با استفاده از کشیدن و رها کردن همه جعبه های دیگر را مجدداً جابجا کنید. همچنین می توانید با کلیک روی نوار عنوان هر کادر، آنها را کوچک و بزرگ کنید. از نوار انتخاب های صفحه برای  ظاهر کردن باکس های بیشتر (مورد اصلی / مورد دوم، لینک ، نوع ، شناسه نویسنده) یا انتخاب طرح ستون1 یا 2  برای این صفحه استفاده کنید.

en: You can also moderate the activity from this screen using the Status box, where you can also change the timestamp of the activity.
fa: همچنین شما می توانید در این صفحه با استفاده از جعبه وضعیت، فعالیت ها را تعدیل کنید و برچسب زمانی فعالیت را تغییر دهید.

en: You edit activities made on your site similar to the way you edit a comment. This is useful if you need to change which page the activity links to, or when you notice that the author has made a typographical error.
fa: شما فعالیتهای انجام شده در سایت خود را مشابه با نحوه ویرایش نظر ویرایش می کنید. اگر نیاز دارید تا صفحه لینک های فعال را تغییر دهید، یا متوجه شده اید که نویسنده خطای تایپی انجام داده است اینکار برای شما مفید است.

en: Overview
fa: بررسی اجمالی

en: Error: Please type a reply.
fa: خطا: لطفا پاسخ را تایپ کنید.

en: Error: The item you are trying to reply to cannot be found, or it has been deleted.
fa: خطا: موردی که می خواهید به آن پاسخ دهید یافت نمی شود، یا حذف شده است.

[ctx: Admin Dashboard SWA menu]
en: Activity
fa: فعالیت

[ctx: Admin Dashboard SWA page title]
en: Activity
fa: فعالیت

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed of %s's favorites.
fa: خوراک فعالیت برای علاقه‌مندی‌های %s.

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed mentioning %s.
fa: فعالیت های ذکر شده %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Favorites
fa: %1$s | %2$s | علاقه مندی ها

note: translators: %s: User Display Name
en: Public group activity feed of which %s is a member.
fa: فید فعالیت گروه عمومی که%s عضو آن است.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Mentions
fa: %1$s | %2$s | اطلاع رسانی

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Group Activity
fa: %1$s | %2$s | فعالیت گروه

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s's friends.
fa: خوراک فعالیت برای دوستان %s.

note: translators: %s: User Display Name
en: Activity feed for %s.
fa: خوراک فعالیت برای %s.

note: translators: 1: Site Name 2: User Display Name
en: %1$s | %2$s | Friends Activity
fa: %1$s | %2$s | فعالیت دوستان

note: translators: %s Site Name
en: %s | Site-Wide Activity
fa: %s | فعالیت گسترده سایت

en: Activity feed for the entire site.
fa: خوراک فعالیت برای کل سایت.

en: There was an error removing that activity as a favorite. Please try again.
fa: هنگام حذف آن فعالیت به عنوان مورد خطایی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: There was an error marking that activity as a favorite. Please try again.
fa: هنگام علامت گذاری به عنوان فعالیت مورد نظر ، خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Activity removed as favorite.
fa: فعالیت به عنوان مورد علاقه حذف شد.

en: Activity marked as favorite.
fa: فعالیت بعنوان علاقه‌مندی نشان شد.

en: There was an error posting that reply. Please try again.
fa: هنگام ارسال پاسخ خطایی رخ داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Reply Posted!
fa: پاسخ ارسال شد!

en: There was an error when posting your update. Please try again.
fa: هنگام به روزرسانی پست شما خطایی روی داد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Please do not leave the comment area blank.
fa: خطا: لطفاً دیدگاهتان را بنویسید.

en: Update Posted!
fa:  پست به روز رسانی شد!

en: Please enter some content to post.
fa: لطفا مطلب خود را بنویسید.

en: The activity item has been marked as spam and is no longer visible.
fa: مورد فعالیت به عنوان اسپم مشخص شده است و دیگر قابل مشاهده نیست.

en: There was an error when deleting that activity
fa: هنگام حذف آن فعالیت خطایی روی داد

en: Activity deleted successfully
fa: فعالیت با موفقیت حذف شد
